LG G2 Yeniden Elimde Soru-Cevap Videosu Hazırlıyorum #Sorularınızı Sorun

Bu konuyu okuyanlar

beratfur67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim sorum su sarj meselesi sence iyimi yani bana iyi gelmedi düzelmiyoda zaten :D

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
HTC M8 sızıntılarına göre G2 ile aynı özelliklere sahip olacak ve büyük ihtimalle de daha pahalı olacak.
S5 hakkında bir sürü konsept yayınladılar ancak Samsung'un ne tasarım ne de malzeme değişikliği yapacağını şimdilik düşünmüyorum. Kasa değişse bile touchwiz değişmeyeceğinden Samsung'u en arka sıraya at.
Z2 ise, eğer sony tasarım ile ilgili olumsuz yorumları değerlendirip kasayı kibarlaştırmaz ise takoz ile karşı karşıya kalabiliriz.
G3, özellik olarak S5'ten geri kalmayacaktır. Tasarımı nasıl olur bilinmez.
LG, G3'ten önce Optimus G Pro 2'yi tanıtacak mart ayına doğru. Eğer 4.4 ile piyasaya çıkarırsa sanırım alınacak en mantıklı cihaz olabilir.

Vay be 3 ay önce yazdığım yazı ve şimdiki durum. :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben LG G2 yi yeni aldım ve çok isteyerek ve beğenerek aldığım halde ilk yaşadığım sıkıntı müzik videolarını ve klipleri çalmıyor. facebooktaki yada izlesene com yada youtube de müzik dinlayamiyorum ne yapmalıyım. ayar yada proğram eksiğimi var?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g2 telefonumun ekran kilidi ni açamıyorum şimdi ise hesap kilidi istiyo nasıl açabilirim e posta ve şifresini bilmiyorum bana yardımcı olurmusunz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrblar. dün almış olduğum g2 yi gece kapatmıştım. bu sabah açtığımda ise tarih dünü saat ise 19.30 ları gösteriyordu. sorun ne olabilir acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba. Ben root yapdim twrp recovery yukledim. Twrp ile recover yapip stock romu sakladim. Sonra custom rom yukledim. Yeniden twrp ile backup yapip stock roma dondum. Unroot yapip hard reset atdim. Guncelleme ala bilecekmigim?

F

Furkan G2

SDN Okuru
Lg g2 kullanıcısıyım. Telefonu kendi istegimle kapatıyorum ve 1-2 dk sonra açmayı deniyorum fakat açılmıyor.
Yaklaşık 45 dk bekleyip deniyorum ve telefon açılıyor.
Her seferinde aynı şey.

Not : sarj %100 olsa bile aynı.

furkan G2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg g2 kullanıcısıyım. Telefonu kendi istegimle kapatıyorum ve 1-2 dk sonra açmayı deniyorum fakat açılmıyor.
Yaklaşık 45 dk bekleyip deniyorum ve telefon açılıyor.
Her seferinde aynı şey.

Not : sarj %100 olsa bile aynı.