LG G2 Yeniden Elimde Soru-Cevap Videosu Hazırlıyorum #Sorularınızı Sorun

Bu konuyu okuyanlar

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teknosa'dan almanızı tavsiye ederim. En azından sağlam garantiniz olur.
teknosa kadar vasıfsız firma tanımam.
cihaz alırsın arızalı cıkar garantı servısıne gonderır.
vatandan cıhaz alırsın magazaya donersın degısım olur.
cıhaz alırsın teknosaya gıdersın ıade etcem dersın kutusu acılmıs kullandınız derler.
şöyle ürünleri artık sanal dan alın kullanın kullandıltan sonra cihaza onay verıp paranın satıcıya aktarılmasını sağlayın ....

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Beyler Nexus 5 aldım.Yarın gelicek kargo.G2 kafama takıldı.G2 ile değiştirsem mi nabsam ? Uğraşmaya değer mi ?

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Beyler Nexus 5 aldım.Yarın gelicek kargo.G2 kafama takıldı.G2 ile değiştirsem mi nabsam ? Uğraşmaya değer mi ?
Uğraşmaya gerek yok hocam. Zaten root rom az çok biliyorsunuzdur diye tahmin ediyorum.(yazdığınız mesajlardan) bilmeseniz bile güncelleme sıkıntısı çekmezsiniz yağ gibi akan cihaz kullanırsınız. Güncellemeleri çıktığı gibi yüklüyor nexus kullanıcıları. Biz aylardır 4.3 de 4.3 diye bekliyoruz. Adamlar 4.4.2 kullanıyor.
Haa amacım g2 yi kötülemek değil kesinlikle yanlış anlaşılmasın. Ben nexus 5 kullanın diyorum.
Keşke benimde bir nexus5 im olsa :)

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
teknosa kadar vasıfsız firma tanımam.
cihaz alırsın arızalı cıkar garantı servısıne gonderır.
vatandan cıhaz alırsın magazaya donersın degısım olur.
cıhaz alırsın teknosaya gıdersın ıade etcem dersın kutusu acılmıs kullandınız derler.
şöyle ürünleri artık sanal dan alın kullanın kullandıltan sonra cihaza onay verıp paranın satıcıya aktarılmasını sağlayın ....
Teknosa'nın garantisinin çok sağlam olmadığını biliyorum ancak en azından diğerlerine göre sağlam. Kötünün iyisi yani. Keşke vatan'da satılsaydı G2 ama yok.
Nexus 5'in sadece kamerasından memnun değiller. Eğer kamera çok önemliyse uğraşın ama değilse uğraşmaya gerek yok. Bu arada makyajlanmış nexus 5 değilse de geri gönderin bence yeni seriden alın.

by_slmz

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
aldım arkadaşlar g2 yi :D 32 gb 1540 tl :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
korece yazılı uygulamalar sizde de varmıydı bende vardı ve ben sildim bi sorun çıkar mı

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Şimdi G2 Nin + ları cok NEXUS 5 e göre

Pil 3000 Miliamper Nexus5 te dogru hatırlıyorsam 2300 arada 700 miliamper fark var.
Kamera 13 Mp Nexus 5 te 8.
Ekranı 0.2 İnch daha buyuk benim elime tam uyuyor boyutu.
Özel LG Yazılımları cıft tıklayarak acma quickremote vs vs...
İçinden Kulaklık cıkması Nexus 5 te cıkmıyo ayrıca kulaklık dandık de degıl tahmınımce piyasadaki 80 90 tl lık kulaklıklar kadar var...

Nexus5 in + sı

Güncelleme destegi.

Bana kalırsa G2 ile degistir ben cok memnunum...

by_slmz

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
korece yazılı uygulamalar sizde de varmıydı bende vardı ve ben sildim bi sorun çıkar mı
ben daha öle bir şeye rastlamadım alır almaz güncelleme gelmiş onu kurdum sizde bi güncelleme yapın isterseniz düzelebilir

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Sorunsuz, sıkıntısız kullanın. =)
Amin inş. darısı olmayanalara :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Şimdi G2 Nin + ları cok NEXUS 5 e göre

Pil 3000 Miliamper Nexus5 te dogru hatırlıyorsam 2300 arada 700 miliamper fark var.
Kamera 13 Mp Nexus 5 te 8.
Ekranı 0.2 İnch daha buyuk benim elime tam uyuyor boyutu.
Özel LG Yazılımları cıft tıklayarak acma quickremote vs vs...
İçinden Kulaklık cıkması Nexus 5 te cıkmıyo ayrıca kulaklık dandık de degıl tahmınımce piyasadaki 80 90 tl lık kulaklıklar kadar var...

Nexus5 in + sı

Güncelleme destegi.

Bana kalırsa G2 ile degistir ben cok memnunum...
evet kulaklık mükemmel :D

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Beyler bayaa bir şey yazmışınız kusura bakmayin çoğunu da okumadim dikkatimi çeken bir kaç hususa deyineceğim. Ben G2 kullanıcısıyım. Dediklerinin aksine cogu ağır sistemi yorucu uygulamalar olmakla beraber normal bir kullanıcının ihtiyacı olabilecek hatta daha fazla uygulamayı telefonda bulunduruyorum ve RAM 900MB - 1GB arası boş oluyor. Ayrica tasarım olarak G2yi onde tutmuşlar. Lütfen bu saçmalığı bir kenara koyun. Tasarim zevk işidir. Fakat Z1 hem malzeme kalitesi bakımından hem de tasarım bakımından G2 den daha iyi. Bu tartışmasız bir gerçek (nerden biliyorsun sorusu gelmesin arkadaşımda Z1 var ve aynı yerde kaldığımız için telefonu rahatlıkla kıyaslayabiliyorum) Arayüz konusunda G2 açık ara önde ve bu tasarımdan çok daha önemli bir şey. İlla tasarım çok önemli diyorsanız One alın zaten. Her neyse şu kasadan gelen sesler olayı tamamen uydurma kasa sorunsuz ve cuk oturuyor. Samsung ya da GMD değil karıştırmayın. Kamera odaklanmasını ben de araştırdım yazılımsal olduğunu öğrendim ancak yazılımını şu an için değiştirmeyi planlamıyorum. Sitede başka bir konuda belirtmiştim. G2den önce Lumia 920 kullanıyordum. Ona göre internette gözle görülür biçimde yavaş. Ancak emin olun 1400TL'ye alacağınız hatta şunu da söyleyeyim bence G2, Z1den üstün bir cihaz. Fiyatı gayet hayır fiyatı anormal derecede ucuz. Ha şunu da belirteyim ben sık telefon değiştiren bir insanım ancak bu cihaz 3 sene çok rahat gidecektir. 5 seneye kadar sizi yormadan çalışacaktır. Ancak ondan sonra sizin başınızı ağrıtmaya başlar. Tabii bu sayılar dikkatli ve temiz kullanırsanız geçerli. Her neyse sorunuz olursa pm atın ilgilenirim. İyi forumlar ��

by_slmz

Müdavim
Reaksiyon puanı
2

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=327517]GoByMe[/MENTION]

Eline sağlık kardeşim. Fikirlerimizin tek çeliştiği yer 3 5 yıl kullanabilmek. Ben açıkcası 3 5 sene sorunsuz kullanılacağına inanamıyorum ama inşallah sen haklısındır.

by_slmz

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=365554]TURKER[/MENTION] ben teli aldim kullanmaya basladim sarji bittikten sonra sarja koydum doldu aldim kullanmaya devam ettim ama klavuzda dedigine gore kullanmadan once var olan sarjin ustune sarj edip tam doldugunda kullanmaya baslayin diyor bir sikinti olurmu acaba?

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=365554]TURKER[/MENTION] ben teli aldim kullanmaya basladim sarji bittikten sonra sarja koydum doldu aldim kullanmaya devam ettim ama klavuzda dedigine gore kullanmadan once var olan sarjin ustune sarj edip tam doldugunda kullanmaya baslayin diyor bir sikinti olurmu acaba?

Ufak tefek şeyleri dert etme kardeşim. Benim bildiğim senin yaptığın var olanı %15 e indirip fullemeliyiz ve üstüne 1 saat kadar beklemeliyiz diye biliyorum. Bi sorun olmaz dert etme .

by_slmz

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
İlk şarj önemli ama doğru yapmış gibisin zaten. Bir batarya teknolojisi vardı şarjdan çıkarıp taksan bile bir sorun oluşmuyordu dert etme o yüzden.
Ben bitirdikten sonra taktim ama dogru yapmis gibisin demissiniz ya klavuzda telefonu kullanmadan sarj edin diodu benim bildigim sarji bitirip sarj etmekti klavuzdaki o yaziyi gorunce bilen birine sormak istedim

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Şarjı hiçbir zaman %5'in altına indirmemeniz gerekir. Ancak bir kereden sıkıntı olmaz merak etmeyin.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Eyw saol hocam verdiginiz bilgiler icin

Arkadaş doğru söylüyor %15 e düştümü tak gitsin %100 olmadan çıkarsan bile sorun olmaz ama sen yinede dikkat et %15 düşür uçak moduna al %100 olsun çek bu kadar basit yani. Bazıları var akşam takıyor sabah alıyor örnek babam iPhone 5 in bataryasının anasını ağlatıyor :) Söylüyorum öbür türlü şarjım yetmiyor şarj edicek zaman yok diyor. Sen öyle yapma dediğimiz gibi yap :)

alperd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizde 10/10c nin yanında TUR yazıyor ama bende sayılar var bunun sebebi nedir bilen var mı ?

by_slmz

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Arkadaş doğru söylüyor %15 e düştümü tak gitsin %100 olmadan çıkarsan bile sorun olmaz ama sen yinede dikkat et %15 düşür uçak moduna al %100 olsun çek bu kadar basit yani. Bazıları var akşam takıyor sabah alıyor örnek babam iPhone 5 in bataryasının anasını ağlatıyor :) Söylüyorum öbür türlü şarjım yetmiyor şarj edicek zaman yok diyor. Sen öyle yapma dediğimiz gibi yap :)
%15 in altina dusmesinde sorun ne ki bide batarya tamamen bittiginde takilsa sorun ne olurki ?