LG G2 Orjinal Klavye Uygulaması

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
klavyede üstte rakamlar olması güzel cidden.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ama swiftkey uygulaması artık uçmuş :) onu kullanıyorum. yanında swype'da var :)
ben swype ı seviyorum da swype çok kasıyor dostum ya :(

Bu arada ben bu klavyeyi kullandım, beğendim fakat stock klavye daha kullanışlı geldi nedense.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
ben swype ı seviyorum da swype çok kasıyor dostum ya :(

Bu arada ben bu klavyeyi kullandım, beğendim fakat stock klavye daha kullanışlı geldi nedense.

lg klavyesini bilmem ama lg telefonda da kasacak uygulamalar değiller. o sistemde kasmaz yani.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Google playden türkçe klavye deyip aratın ilk çıkanı indirin daha rahat kullanıma sahip olabilirsiniz :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Mesajı raporlayıp yazarsanız daha iyi olur, burada yetkili olan arkadaşlar daha rahat görür. Benim bu konuda yetkim yok

Kusura bakmayın. İlginiz için teşekkür ederim. :)

Reaksiyon puanı
2,146
Mehmet.Yildiz nereden çıktı diyorum ben de android3'müş. :)

Bu arada swype üstüne klavye tanımıyorum kaydırmak çok kolaylık sağlıyor.

Vay SwiftKey de Swype tarzına geçmiş, eskiden yoktu, ama bi de buna 10 lira veremem şimdi. :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Mehmet.Yildiz nereden çıktı diyorum ben de android3'müş. :)

Bu arada swype üstüne klavye tanımıyorum kaydırmak çok kolaylık sağlıyor.

Vay SwiftKey de Swype tarzına geçmiş, eskiden yoktu, ama bi de buna 10 lira veremem şimdi. :D

Aynen ben de yeni farkettim. =))

Benim için en iyi klavye touchpal x. tahmin bile kapalı, öyle alışmışım ki bazen bakmadan yazıyorum. (kısa süreliğine .p) :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu klavyeyi indirmek için ne yapmalıyım telefonum lg g2

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Parmağınızı kaldırmadan yazma şeçeneğinde klavye kullanımı çok rahat oluyor arkadaşlar
hem şöyle bir özelliği var bi arkadaşımız sizin kelimelerinizi tahmin ediyor diye söyledi. aslında bunu şöylede yapabilirsiniz Normalde "Şöyle" yazmak istediğinizde "Soyle" olarak yazar ama siz bunu "Şöyle" yazarak hafızaya alıyorsunuz otomatik yapıyor kendisi Sonrasında elinizi harfler üzerinde kaydırdığınızda "Soyle" değil "Şöyle" yazıyor.

Dediğimi test etmek için Klavye'de iken Ayarlara girin. "Giriş Yolu" Ayarını Aktifleştirin. ve yazmak istediğiniz kelimeyi harfler üzerinde parmağınızı kaldırmadan üzerinde kaydırın. Ortaya güzel bi görüntü çıkacak merak etmeyin. ;) Ayrıca tek tek de kullanabilirsiniz aynı ayar içinde. Ben bunu kullanıyorum açıkcası çokda rahat hele alışınca sular seller gibi akıyor kelimeler.

CorozeB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yine G2'nin hava durumu apk dosyası varmı???

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Note 3 ün klavyesinden memnunum ama g3 hosuma gidiyor. G3 ün klavye apk si var mi acep ? Rootsuz olmasi gerek ama :)