LG G2 Kullanıcıları Kulübü

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Gece çekimi o kadar da kötü değil, sadece gece Kamerası kasıyor. Gece sıfır ışıkta çektiğim fotoyu göstereyim:

a5ujazy6.jpg

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
şimdi denedim gece modda bi nebze daha iyi çekiyor ama yine kasıyor :)

kayıp nemo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır o tarz değil :)

İnternet gerektiren veya gerektirmeyen fark etmez, evde dışarda müzik dinleyebileceğim aradımı bulacağım premiumda alıcağım bir program istiyorum yokmu bilgisi olan?
@REDFOKS Serhat abi geçenlerde bir konuda 5tl ye premium alıyorum cok güzel program tarzında yorum yazmıştın, o konuyu aradım aradım bulamadım :)?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bazı laptopların usb girişleri desteklemiyor, 3 tane usb girişleri oluyor sanırım 1 cisine takıp denermisiniz?

tüm usblerde denedim sonuç aynı. zaten araştırmalarım sonucunda aynı sonuçlardan insanlardan öğrendiğim kadarıyla telefonum brick olmuş ve açılmıyor ama henüz uygun bir çözüm bulamadım bilen yardımcı olabilecek birisi var mı?

Hayır o tarz değil :)

İnternet gerektiren veya gerektirmeyen fark etmez, evde dışarda müzik dinleyebileceğim aradımı bulacağım premiumda alıcağım bir program istiyorum yokmu bilgisi olan?
@REDFOKS Serhat abi geçenlerde bir konuda 5tl ye premium alıyorum cok güzel program tarzında yorum yazmıştın, o konuyu aradım aradım bulamadım :)?

Bazı laptopların usb girişleri desteklemiyor, 3 tane usb girişleri oluyor sanırım 1 cisine takıp denermisiniz?

tüm usblerde denedim sonuç aynı. zaten araştırmalarım sonucunda aynı sonuçlardan insanlardan öğrendiğim kadarıyla telefonum brick olmuş ve açılmıyor ama henüz uygun bir çözüm bulamadım bilen yardımcı olabilecek birisi var mı?

Arkadaşlar bir sıkıntım var yardım ederseniz çok memnun kalıcam telefonum yükseltme hatalarını geri yükle yaparken %25 de hata verdi sonrada kapandı ondan sonra lg logosu geliyor bir kaç saniye kaldıktan sonra geri gidiyor telefonum artık açılmıyor ne yapabilirim servise göndermek istemiyorum telefonum rootlu değil herhangi bir illegal işlem yapmadım.

kardeş bugün aynı işlemi ben de yaptım ve senle aynı şeyleri yaşadım. telefonu garantiye göndermeden açabilirsen bi de bana haber et benimki de ölü gibi yatıyor masada moraller sıfır

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120

kardeş bugün aynı işlemi ben de yaptım ve senle aynı şeyleri yaşadım. telefonu garantiye göndermeden açabilirsen bi de bana haber et benimki de ölü gibi yatıyor masada moraller sıfır

Twrp gibi bir recovery yüklediniz mi

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120

kayıp nemo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uvvvv android l g2 ye portlanıyor xda bir grup 28 temmuzda paylaşcakmış

Dostum o zaman çözümün burada ama ne yazıkki anlatmaya ingilizcem yetmiyor :)
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2582142
valla benim de yetmedi :) bu kesin çözüm olur mu acaba ? bir de bu teknik servisçilerin 30 40 liraya attığı yazılım formatıyla telefon düzelir mi gerçekten? 2 saate hallolur falan diyorlar insanların çözemediği o kadar araştırma yaptığı konular hakkında falan. pek inandırıcı gelmiyor da sonra telefonu çöp etmesinler :)

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
valla benim de yetmedi :) bu kesin çözüm olur mu acaba ? bir de bu teknik servisçilerin 30 40 liraya attığı yazılım formatıyla telefon düzelir mi gerçekten? 2 saate hallolur falan diyorlar insanların çözemediği o kadar araştırma yaptığı konular hakkında falan. pek inandırıcı gelmiyor da sonra telefonu çöp etmesinler :)

Valla hiç bilemiyorum ama bundan başka çözüm yok gibi baya bi uğraştıracak bi linux sanal makine kurun bence şimdiden :)

bakiberk028

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Servis bedavaya yapıyor güncelleme yaparken bu hale geldi desin arkadaş dowloand moda girmiyosa zaten root yapıldığı falan da anlaşılmaz

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Benim g2 de orjinal tayvan romu 20 d den daha stabil çalışıyor ısnma yok pil performansı 2 katı :D Almanyada en fazla 4 saat ekran süresi alrken tayvanda 8 buçuk saat almıştım :)

kayıp nemo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla hiç bilemiyorum ama bundan başka çözüm yok gibi baya bi uğraştıracak bi linux sanal makine kurun bence şimdiden :)
garantiye vermeye karar verdim benim yeteneklerimi aşıyor çünkü artık zaten yapılıyormuş sanırım :) sağolun herşey için shiftdelete adminleri ve burdaki arkadaşlar :)

SuperMod

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ulan Kore'ye 21V versiyonu bile çıkmış :( Bide dün optimus g3 v1.2 çıktı arkadaşlar flashlayan oldu mu ?