LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Arkadaşlar, telefonunuz anormal şarj yerse hemen yeniden başlatın.

[MENTION=374275]Bloother[/MENTION] şu tema işini nasıl düzelteceğiz :)

Sen de bi yeniden başlat. Sonra genel ayarlardan uygulama yöneticisie girip temayı kaldır sonra yeniden yükle.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120

Sen de bi yeniden başlat. Sonra genel ayarlardan uygulama yöneticisie girip temayı kaldır sonra yeniden yükle.

Aynısı arada banada oluyo aşırı ısınp durup dururken şarjı sömürüyor.

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19

temayı kaldırdım yeniden başlatmadim onuda yapayım

gökalpsenyurt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2eregyza.jpg
romun sorunlu oldugu burdan belli

brk12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8nRoG7.png
[/URL][/IMG]

Arkadaşlar yeni şarjdan çıkarttım 2-3 dakika geçmeden 99 a düştü 6 saat verdi. bi sıkıntı olabilir mi

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Gold ve Redler çok daha şık ve sağlam,kendinden kılıflı gibi ben de gold istiyorum ama aldık artık;D

Ama iyi gözükmüyorlar ya. Önü siyah arkası kırmızı/gold kötü oluyor. Benim gold renginde G2 alma şansım vardı ama almadım. Siyah aldım. Bence erkek için asil duran renk siyah. Gold/kırmızı renginde alsaydın bile kılıf kullanırdın elbet.

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Ama iyi gözükmüyorlar ya. Önü siyah arkası kırmızı/gold kötü oluyor. Benim gold renginde G2 alma şansım vardı ama almadım. Siyah aldım. Bence erkek için asil duran renk siyah. Gold/kırmızı renginde alsaydın bile kılıf kullanırdın elbet.

Asıl G3 gold facia,en azından ön arka bütünlüğü var gold çok iyi bence öyle kıro goldda değil sade bir renk,kılıf da en fazla şeffaf 0.2 mm kullanırdım gold alsam,canım çekti yia:)

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Asıl G3 gold facia,en azından ön arka bütünlüğü var gold çok iyi bence öyle kıro goldda değil sade bir renk,kılıf da en fazla şeffaf 0.2 mm kullanırdım gold alsam,canım çekti yia:)

Önü tamamen kırmızı/gold arkası da tamamen kırmızı/gold olacaktı işte o zaman alınırdı. Bence şimdilik G serisinden sadece siyah ve beyaz alınır.

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Önü tamamen kırmızı/gold arkası da tamamen kırmızı/gold olacaktı işte o zaman alınırdı. Bence şimdilik G serisinden sadece siyah ve beyaz alınır.

Sen siyah kullandığın için fark etmiyorsun ama G2'nin ekranını çevreleyen siyah çerçeve(kasa çerçevesi değil)diğer telefonlardan çok daha büyük beyaz kullananlar ne demek istediğimi anlar hemen önü gold olsa yine o çerçeve gözükecek o yüzden gold tam benlik ama malesef ben alırken yoktu piyasada kısmet değilmiş zaten zevkler tartışılmaz değil mi:D

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sen siyah kullandığın için fark etmiyorsun ama G2'nin ekranını çevreleyen siyah çerçeve(kasa çerçevesi değil)diğer telefonlardan çok daha büyük beyaz kullananlar ne demek istediğimi anlar hemen önü gold olsa yine o çerçeve gözükecek o yüzden gold tam benlik ama malesef ben alırken yoktu piyasada kısmet değilmiş zaten zevkler tartışılmaz değil mi:D

Benim kuzende beyaz var bende siyah yan yana koyduğumuzda beyazın ekran içinde siyah bant var bende de vardır ama belli olmuyor. :)

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Benim için engüzeli beyaz bi asil duruyo diğerleri sıradan gibi gelio siyah alsam içimde kalırdı valla

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Sen siyah kullandığın için fark etmiyorsun ama G2'nin ekranını çevreleyen siyah çerçeve(kasa çerçevesi değil)diğer telefonlardan çok daha büyük beyaz kullananlar ne demek istediğimi anlar

Evet ama kullanırken hiç gözüme çarpmıyor bile. Siyahın burada avantajı var işte. :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İşte siyah avantajlı bu durumda. :)

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=374275]Bloother[/MENTION] Reis ben Avea kullanıyorum da son günlerde internet hızı gözle görülür düşüşte bir ayarı falan varmı dır? Çekim gücü iyi bu arada, şimdiden sağol. :)

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Valla herkesin zevki tarzı farklı görmüş olduk bana da siyah asil geliyor bir ağırlığı var. :)

Aynen ya. Çok daha asil duruyor siyah. Telefonu masaya koyduğumda çok belli ediyor kendini.

@Bloother Reis ben Avea kullanıyorum da son günlerde internet hızı gözle görülür düşüşte bir ayarı falan varmı dır? Çekim gücü iyi bu arada, şimdiden sağol. :)

Avea öyle ya, hiç sorma.

Hacı bende onu diyorum işte,Gold G2 nin önü siyah ya hem o siyahlığı görmüyosun hem de gold:D

Siyah en asili abi, tartışma bitmiştir. :D

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Bu spigen slim armor hayvan gibi koruyor telefonu yahu. Telefonun ekranını her zaman içe baktırarak cebime koyarım. Darbe falan gelirse kasaya gelsin de spigen slim armor korusun diye. Arkadaş geçen gün yumruk attı cebime, eli yamuldu yahu. Acılar içindeydi. :D Ama telefon ekranı yere dönük düşerse o zaman ne olur bilemem. Gerçi cam jelatin kullanıyorum. Telefonu acayip korumaya aldım. :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
[MENTION=374275]Bloother[/MENTION] Reis ben Avea kullanıyorum da son günlerde internet hızı gözle görülür düşüşte bir ayarı falan varmı dır? Çekim gücü iyi bu arada, şimdiden sağol. :)

Kasaba, Şiran / Gümüşhane

Avea internet hızı

a4e2y5ug.jpg

2.5mb/sn gördüm ayrıca. :D bu test kullandığım hızdan daha az çıktı hatta.