LG G2 Kullanıcıları Kulübü

RockSolid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Motorlari polis devriyesine şikayet ediceksin, üst komşunu tekrar kapina gelmesini sağlayıp kavga çıkartıp doveceksin bi guzel alt komsun icin birsey soyleyemem insanliktan nasibini almamış diyerek haksizlik yapmışsın adamin kendi evi sigarasını istediği yerde içer ona hiç bir şey söyleyemezsin bunlari dene baktin üst komşu devam ediyor davaya ver..

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Her gece ama her gece üst kattakinin uyumasını beklemekten bütün sene okuluma uykusuz gittim. Bu adamın 5 torunu var, hepsi de 5 yaş altı. Surekli uzun sakal bırakan, şalvar giyen ve kendini müslüman zanneden biri. Her vakit namazını kılar ama insanlara egoist davranır, bencildir. O çocuklar durmadan koşuyor ve adam evde bağıra bağıra konuşuyor. Gürültüden rahatsız oluyoruz dedik diye kapıya gelip kavga çıkardı mesela.

Onu geçtim karşımızdaki okulda düğün yapılıyordu her akşam. Polise ihbar ettim 3 kere, en sonunda ormana çıktılar, artık her akşam ormanda düğün yapılıyor. Her akşam Ankara'nın Bağları vs şarkılar eşliğinde evde oturuyoruz. Silahlar patlatılıyor vs.

Her gün abarth eksozlu tüplü şahinlerin, Fiat Tipo ların seslerini duymak zorunda kalıyoruz. O da değil, son ses baslı müzik çalıyor hepsi. Bizim camlar titriyor artık.

Onları da geçelim, haftada 4—5 kez ormana gelirler, tam karşımızda geceleri içerler, nağra atarlar, şarkı söylerler.

Ormanda yapılan mangallar da cabası. Haftanın birçok günü yapılan mangallar sebebi ile cam açamıyoruz. Evin içerisi is kokuyor cam açarsak.

Bizik burası yokuş gördüğünüz gibi. Yaşları 14-17 ile değişen çocukların altında 250 cc lik motorlar var ve yokuşu ön kaldırarak çıkan çocuklar var burada. Tüm motorların eksozları delik ve inanılmaz bir gürültü çıkıyor.

Hadi bu son olsun:

Alt katımızdaki insanlıktan nasibini alamamış yaratık sürekli tuvalette sigara içiyor ve bizim banyo ve tuvalet sigara kokuyor. Evine gidip rica edince de evinden kovuyor. Siz benim yerimde olsanız ne yaparsınız?

Benim verdiğim örnekler çok masum kaldı yav. Fabrika olsa ondan iyiymiş.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
[MENTION=374275]Bloother[/MENTION] abi benim g2 den cok memnunum fakat kasa disinda birde sihirli tuslarinda hafif bir gicirti oluyor sendede oluyormu ve sence ilerde sorun yaratirmi 3 gunlik tel bu arada

Sorun olmaz, o kasa gıcırtısı. Bende yok ama önemli bir sorun değil. Rahatsız oluyorsan değiştirt.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Benim kasam plastik değil arkadaşlar, alüminyum gibi bir madde. Çok garip bir durum.

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Bu arada hazır konusu açılmışken tekrar sorıyım,G2 goldun arka kapağını kılıf olarak bulabilir miyim çok baktım ama bulamadım.

gökalpsenyurt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Real racing 3 yukledim arkadaslar ama hic akici degil 4.2.2 de yag gibi akiyordu 4.4.2 de mi sorun ?

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
[MENTION=374275]Bloother[/MENTION] şu tema işini nasıl düzelteceğiz :)