LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Subserosa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Geçenlerde W8 bilgisayarımda 20d Almanya rom'u kurmaya çalışmıştım ama hata almıştım. Şu an W7 kullanıyorum, Türkiye olarak 20c'yi aldıktan sonra sizce 20d rom kurmak gerekli mi şu noktada? Ne değişir?

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
en verimli cozunurluk hangisi sizce

1280x720 al öyle dene bendede arada bulantı oluyor 311k modelde mi sıkıntı diye Lg aradım yazilimsal dediler 4.4.3 sorun gider 4.4.2 lerde rast geldim Motorala 4.4.3 test ettim iyileştirmeler çok güzel optiklemedeki sıkıntı gider Lg 4.4.3 G2 ne zaman verir bilmem ama 4.4.5
Ve 5.0 geçiş olucak umarım desteği çekmez G2 daha önceki telefonlara bu kadar ilgi duyulmadı bu gerçek yazılım bi kere verdi desteği çekti G2 öyle bi hata yapmasın :@

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Chaymod 11 yeni sürüm çıkardı Lg G2 docomo olması gerek arkadaşım birine kurdurmuş cihaz güzel sistem rami az kullaniyor şarj uzun gidermi bilmem?
https://download.cyanogenmod.org/?device=d802

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Geçenlerde W8 bilgisayarımda 20d Almanya rom'u kurmaya çalışmıştım ama hata almıştım. Şu an W7 kullanıyorum, Türkiye olarak 20c'yi aldıktan sonra sizce 20d rom kurmak gerekli mi şu noktada? Ne değişir?

Artık bir şey değişmez. İkisi de aynı.

Subserosa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Artık bir şey değişmez. İkisi de aynı.
20b ile %45-50 şarj düzeyinde 4 saat ekran süresi alıyordum, şu an %65 ile aynı süreye ulaşmış bulunuyorum. Knock code da gerçekten çok kullanışlı el alışınca. Telefona dışarıdan bakan da ses tuşları ve güç tuşunu yadırgıyor ama hepsi laf-ı güzaf. Son güncelleme ile telefonun ısınma sorunu da düzeltilmiş gördüğüm kadarıyla. LG G2 şu an için tam manasıyla canavar benim gözümde.

beratcyrr

Asistan
Reaksiyon puanı
0
20b ile %45-50 şarj düzeyinde 4 saat ekran süresi alıyordum, şu an %65 ile aynı süreye ulaşmış bulunuyorum. Knock code da gerçekten çok kullanışlı el alışınca. Telefona dışarıdan bakan da ses tuşları ve güç tuşunu yadırgıyor ama hepsi laf-ı güzaf. Son güncelleme ile telefonun ısınma sorunu da düzeltilmiş gördüğüm kadarıyla. LG G2 şu an için tam manasıyla canavar benim gözümde.
ohaaaa %65 e kadar 4 saatmi . sen hiçbişi yapmıyon herhalde tlefonda

Subserosa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
4 saat ekran süresi aldığıma göre ekran 4 saat boyunca açık kalmış demektir, e ışığına bakmak için açmadığıma göre kardeşim, o zaman kullanıyorum demek oluyor bu :D whatsapp & twitter sürekli açık 3g aktif şekilde, onun dışında arada facebook'a bakıyorum ya da sms atıyorum, kullanımım şu aralar bu şekilde.

beratcyrr

Asistan
Reaksiyon puanı
0
4 saat ekran süresi aldığıma göre ekran 4 saat boyunca açık kalmış demektir, e ışığına bakmak için açmadığıma göre kardeşim, o zaman kullanıyorum demek oluyor bu :D whatsapp & twitter sürekli açık 3g aktif şekilde, onun dışında arada facebook'a bakıyorum ya da sms atıyorum, kullanımım şu aralar bu şekilde.
4 saat açık oldugunu anladım demene gerek yok biliyorumda . hiç zorlamıyormuşsun telefonu yani standart

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Onun yerine dorimanx 'in kernelini flaşla bir de. @memogoren flaşlamıştı, bilmiyorum şarj durumu nasıl? Kendisinden bilgi almak isteriz. :)

Şarj durumu çok iyiydi. Ben de şu TWRP yi tekrar yükleyip flashlamak istiyorum bakalım. Bu arada. TWRP nin linkini atar mısın hocam, uygulaması vardı.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar telefona SwiftKey kurdum ancak hala lg klavye şarj yiyor bu da kapanmiyor var mi kapatmanın yolu
tyhutevy.jpg

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
50% Otomatik, olarak kullanıyorum gece ağırlıklı olduğu için de sanırım fazla gidiyor. :)
Senin şarj benimkine göre çok iyi. Ben ağırlıklı olarak %0 ekran parlaklığıyla kullanıyorum. 6-7 saat ekran süresi alıyorum. Sen otamatikle alıyorsun. Ama ben geçen hafta Salı günü aldım. Ondandır herhalde. :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bloother hani benim temam xdaya giriyorum da ing fazla bişey anlamıyorum yok mu soyle güzel gelismis ikon paketli :)

beratfur67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya beyler reklam değilde bu hani bakın nexus a felan bi uygulamaya girince yukardaki widgetinde o uygulamanın rengini alıyo yani saydam aynı ios 7 de ki gibi ya LG G2 ye de böyle bişey yapabilirmiyiz

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bloother hani benim temam xdaya giriyorum da ing fazla bişey anlamıyorum yok mu soyle güzel gelismis ikon paketli :)

Ben de işten güçten giremiyorum ki ya. Sadece tapatalktan foruma bakıyorum. Sen vermiştin ya o konunun linkini hatta. Xda'da S5 temaları diye. O konuya baksana. Ya da link atabilirsen ben bakayım.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ben de işten güçten giremiyorum ki ya. Sadece tapatalktan foruma bakıyorum. Sen vermiştin ya o konunun linkini hatta. Xda'da S5 temaları diye. O konuya baksana. Ya da link atabilirsen ben bakayım.

Senin guzel gonlun sagolsun bulursam atarım link :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Arkadaşlar G3 temasını indirmeyin. İkon paketi rezalet. :D eskisi v0.5 çok daha iyi.

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar G3 yapmaya çalışıyorum widget yolla ya bilir misiniz? G3 v0.3 temasını kullanıyorum.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Arkadaşlar G3 yapmaya çalışıyorum widget yolla ya bilir misiniz? G3 v0.3 temasını kullanıyorum.

V0.5'i kur. V1.1 çıktı ama berbat. Aslında v1.1 orjinal G3 teması, v0.5 modifiyeli tema. Orjinalde çok az, standart ikonlar var. V0.5 daha çeşitli ve güzel. İkisi karışık olsa daha süper olurdu.

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
V0.5'i kur. V1.1 çıktı ama berbat. Aslında v1.1 orjinal G3 teması, v0.5 modifiyeli tema. Orjinalde çok az, standart ikonlar var. V0.5 daha çeşitli ve güzel. İkisi karışık olsa daha süper olurdu.
Sana zahmet yollar misin linki? birde widget işini nasıl yapıyoruz uccw ve zooper var G3 skin yok :(

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Bana da V0.5'in link atar mısın