LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
mumu8ygy.jpg

Duvar kağıdı gibi, 3 boyutlu parallax, tam ekran, canlı, hava durumu isteyen var mı? Varsa pm atsın. :)

Bende isterim Tuna abi :D vermessen 63 styleye diss mi attın? başına büyük bela aldın :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar lg g2 de real racing 3 önceden kasmıyordu , oyunun son güncellemeden sonra kasmaya başladı sizdede böyle bir sıkıntı varmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende TWRP yüklü, knock code güncellemesini telefondan indirdim, tam yüklemek için yeniden başladığında telefon recoverye giriyor. ondan sonra ne yapacağımı bilemedim, telefonu başlatamıyorum. yardımcı olur musunuz?

adelante55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende TWRP yüklü, knock code güncellemesini telefondan indirdim, tam yüklemek için yeniden başladığında telefon recoverye giriyor. ondan sonra ne yapacağımı bilemedim, telefonu başlatamıyorum. yardımcı olur musunuz?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327

Telefon rootluykenn güncelleme yaparsan telefonu çökertirsin. Telefon brick olmadan zorlama daha fazla. Download moda alıp stock rom yükle. Root kalksın. Ondan sonra güncelleme yap. Sonra istersen rootlarsın.

bkadri

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 6 ay önce aldığım g2 telefonumun sağ üst köşesinde sararma başladı, garantiye göndersem değişim mi yapıyorlar onarım mı bilgisi olan varmı.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Arkadaşlar 6 ay önce aldığım g2 telefonumun sağ üst köşesinde sararma başladı, garantiye göndersem değişim mi yapıyorlar onarım mı bilgisi olan varmı.

6 aylık telefonu değişmezler eğer kasko yoksa. Onarım yaparlar.

adelante55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon rootluykenn güncelleme yaparsan telefonu çökertirsin. Telefon brick olmadan zorlama daha fazla. Download moda alıp stock rom yükle. Root kalksın. Ondan sonra güncelleme yap. Sonra istersen rootlarsın.

Eyvallah arkadaşım, teşekkür ederim.

SuperMod

Asistan
Reaksiyon puanı
0
An itibari ile 20c sürüm güncellemesi geldi. Yükledim Bluethooth sorunu gitmiş ve Knock Code özelliği gelmiş :mrgreen:

LPMBLb.png

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Test programlarının verilerini yayınlar seni mahçup ederdim ama neyse. Samsung S4 ten LG G2 ye geçtim iyikide geçmişim. İnsanları yanlış yönlendirmeyin lütfen.

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
An itibari ile 20c sürüm güncellemesi geldi. Yükledim Bluethooth sorunu gitmiş ve Knock Code özelliği gelmiş :mrgreen:

LPMBLb.png

Hayırlı olsun ne diyim LG dengesiz ya Birleşik Arap Emirlikleri daha önce gelir diyordum ama gelmedi napalım beklicez. :)

brk12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar gece yatarken telefon altımda kalmışvyaklaşık 12 saat sizce bişey olmuş olabilir mi görünürde bişey yok

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Benimki stock rom ondan olabilir seninki de öyleyse uygulamalarımızın ayaları değişiktir vesaire vesaire...

Hm yok orginal bnmki bide lgnin sitesinde bn guncelleme bildirimi goremedim adamlar cok hizli:) siteye bildrim koymdan gncelliyorlar

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Dostlar,rootlu iken güncellersek brick olma olayı yalnız ota için mi yoksa pc suiteden güncellesekte brick olur mu telefon,bilgisayarım bozuk stock rom atamam şuan, komşuda pc suite yüklü ordan yapıcam güncellemeyi cevabınıza göre.

murat0671

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar wi fi ye bağlanır bağlamaz 91 mb lik güncelleme geldi, umarım knock kode dir

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Knock code pek stabil calismiyor genelde cebinden cikarinca 2.de algiliyor

tehlike724

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
türkiye çok geriden geliyor. bende ingiltereden gelen paralel ithalat var. güncelleme geleli 1 ay olacak. 20d kullanıyorum.

Son mesajlar