LG G2 Kullanıcıları Kulübü

borcvrmeyencorc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Kitkat kullanıp akıllı video özelliğinde sorun yasayan varmı? 4.2.2 jb da iken sorunsuz calısıordu ama suan calısmıor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamlar ey g2 kullanıcıları. bir süredir sizi takip ediyorum ve g2 almaya karar verdim. yarın alacağım ama bazılarınız bir takım sorunlar yaşamış. alır almaz nelere dikkat etmeliyim, neleri kontrol etmeliyim. şimdiden teşekkürler.

sercan17m

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamlar ey g2 kullanıcıları. bir süredir sizi takip ediyorum ve g2 almaya karar verdim. yarın alacağım ama bazılarınız bir takım sorunlar yaşamış. alır almaz nelere dikkat etmeliyim, neleri kontrol etmeliyim. şimdiden teşekkürler.

SHeRİFF-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
LG G2 kamera , 4.4.2 Kitkat 20b;

08.05.2014- Istanbul sabiha gokcen vip lounge.

P30JyQ.jpg

08.05.2014- Erzincan Havaalani.

4mPyd4.jpg

Subserosa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
beyler KitKat ile ekranın en üst kısmında (bildirim çubuğunun olduğu kısım) kararma gradyenti sizde de oldu mu? endişelenmem gereken bir durum var mı?

SHeRİFF-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O kararti herkeste mevcut. Sorun olarak algilamamak lazim, kitkatin bir ozelligi o

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Telefonu bozdum :( ota almiyor. Illa rootla tekrar custom rom at sonra yine kitkat kur diyor :(

Subserosa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yükseltme hatalarını geri yükleme menüsünü bulamıyorum pc suite üzerinde, yardımcı olur musunuz?

tamamdır arkadaşlar buldum, yukarıda "telefon" sekmesindeymiş. peki bu işlem sırasında telefon kapalı, internet bağlantısı kapalı vs. olmalı mı yoksa bağlı halde kalması yeterli mi?

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Ekran koruyucu 3 katmanlı al telefonu elinden düşürdüğün zaman korur.+ Kasa için Sanalpazarda satılıyor sana linkinide atayım http://www.sanalpazar.com/Spigen-Lg-G2-Case-Slim-Armor-dodger-Blue__isp19094239
Tam koruma sağlar teline bende kılıf alicam bi arkadaş ebaydan almış yardımcı olun [MENTION=374275]Bloother[/MENTION] yardımcı olurmusun hocam.
Kılıf Quick window beğenmedim telefonu koruycak kılıf öneriniz nedir ?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Telefonu bozdum :( ota almiyor. Illa rootla tekrar custom rom at sonra yine kitkat kur diyor :(
O öyle bozulmaz ya. Ota almamasının sebebi, manuel kurduğun içindir. Yükseltme hatasını geri yükle diyerek yüklemen lazım. O da işlemiyorsa geçmiş olsun. Telefonu bana yolla bakayım :p ya da Antalyaya gel. :mrgreen:

Ekran koruyucu 3 katmanlı al telefonu elinden düşürdüğün zaman korur.+ Kasa için Sanalpazarda satılıyor sana linkinide atayım http://www.sanalpazar.com/Spigen-Lg-G2-Case-Slim-Armor-dodger-Blue__isp19094239
Tam koruma sağlar teline bende kılıf alicam bi arkadaş ebaydan almış yardımcı olun [MENTION=374275]Bloother[/MENTION] yardımcı olurmusun hocam.
Kılıf Quick window beğenmedim telefonu koruycak kılıf öneriniz nedir ?

Ben 0.2mm kılıf kullanıyorum. Ne kadar korur bilemem ama en azından darbe, ezik, çizikten koruyor. :) silikon kılıflar yeterlidir, spigen armor'a gerek yok.

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
O öyle bozulmaz ya. Ota almamasının sebebi, manuel kurduğun içindir. Yükseltme hatasını geri yükle diyerek yüklemen lazım. O da işlemiyorsa geçmiş olsun. Telefonu bana yolla bakayım :p ya da Antalyaya gel. :mrgreen:

Yukseltme hatalarini gider desemde olmuyor :) ne olmustur acaba telefona?

NSIndestructibL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beyler sanırım telefonuma nazar değdi :( Daha düne kadar telefonda sorun yoktu ancak bugün oyun açtım hoparlörden ses gelmiyor videolarda da öyle kulaklık takınca kulaklığa ses geliyor.Son olarak başka telefonla benim telefonu aradık hoparlörden ses geldi ama hala uugulamalrda ses yok sizce sebebi ne olabilir ?

Ekrem_6655

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar knock code guncelemesi aldim. Yalniz eskiye gore sarjim daha cabuk tukeniyor ve telefon daha fazla isiniyor. Ayrica bu guncelemede baska bir ozellik gelmis mi onu da bilmiyorum.

Subserosa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
selam gençler. telefonum d80210c-TUR özelliğindeydi.

telefonu alalı 2 haftayı geçti, dün gece kitkat'a geçiş yaptım. sırasıyla; yedekleme-hard reset-ota güncelleme-hard reset-yükseltme hatalarını geri yükleme yolunu izledim.

menü geçişleri kesinlikle daha hızlı. batarya performansı bu öğlen itibariyle jb'den farklı görünmüyor. ısınma sorunu yaşamadım çünkü telefonu ısıtacak birşey yapmadım henüz :D aramanın ekrana geç gelmesi benim için büyük bir sorun değil o nedenle takılmıyorum. bildirim çubuğu öğelerinin beyaz renkte olması inanılmaz hoşuma gitti. 20d güncellemesiyle de knock code alırsak tadından yenmez. çok memnunum şu an için. sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

bu arada benim bir sorum var
beyler, quickwindow penceresinin arka plan resmini değiştirme şansımız yok mu?

borcvrmeyencorc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla teli alalı 10 gun oldu aldığım gün kitkat geldi ama beklettim 3-4 gün önce dayanayıp herseyi göze alarak telefon üzerinden direk yükledim 10dk sürdü hemen ardından 20d geldi onuda yükledim bide fabrika ayarlarına geri döndürdüm o milletin cnock code die beklediği özellikte gelmis kısacası 20dir yok 20bdir root'tur romdur hc uğrasmadım Allaha sukur telefonda ztn paralel şarj ve hız konusunda şaşırtıcı gercekten salı gecesi 12 de tam dolu olarak cıkardım normal kullanımda oyun haric wifi ara sıra acık sorf video izledim camerayla oynadım muzik v.s persembe gunun ortalarında kalan şarj %65 ti zorlasam 5 gün gidecek yani :D

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Geldi beyler telefon hemen güncelledim yalnız kamerNın sol üstü kapak tarafı çıt çıt ediyor bir de ısınıyor gibime geldi ozellikle o kilit tuşunun olduğu taraf ve ölü pixel testi nasıl yapılıyor ayrıca bakmamı istediğiniz yerler neler ne hatalar cıkabilir

Monte Cristo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bana mı öyle geliyor bilmiyorum, Kit Kat'e geçince telefonda ısınma olmaya başladı,4.2'deyken hiç ısınma olmamıştı

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Geldi beyler telefon hemen güncelledim yalnız kamerNın sol üstü kapak tarafı çıt çıt ediyor bir de ısınıyor gibime geldi ozellikle o kilit tuşunun olduğu taraf ve ölü pixel testi nasıl yapılıyor ayrıca bakmamı istediğiniz yerler neler ne hatalar cıkabilir
bu günleri de görecektik demek :D

beratfur67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aga kitkat sürümü yeni olduğunda güncelleme gelmesi gerekiyor telefon daha alışamadı işlemci felan