LG G2 Kullanıcıları Kulübü

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
[MENTION=374275]Bloother[/MENTION] almanya rom'unu yüklediğinde vodafone'un gereksiz programları da geldi mi

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ancak root tam olarak silinmiyor. Cihaz rootlu olmamasına rağmen rootlu görünüyor.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bloother gerekli konuyu acacak. Biz bosuna ugrastik saatlerce daha dogrusu 311k serisi korumali galiba telefona mudahale edilemiyor. Custom rom yukleyip stock rom attik boyle kandirdik telefonu :)

4.4.2 nasıl beğendin mi? :)

OxyGEN

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Dostlar rica etsem şu soruma cevap verir misiniz?

kardes lg nin klavyesindekileri rrsim oldugu icin mms yapar ama secenej tusuna basip gulucuk ekle derse hicbir sorun cikmaz, o karakterleri yanlizca facede whats appda fln kullanmanizi oneririm

OxyGEN

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Ancak root tam olarak silinmiyor. Cihaz rootlu olmamasına rağmen rootlu görünüyor.

farkli ulkenin romu oldugu icindir, sana attigm linke de bunu demeye calisiyodu,sadece supersu yu flaslayin telefonu yeniden.baslatmadan diyodu

OxyGEN

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Bloother gerekli konuyu acacak. Biz bosuna ugrastik saatlerce daha dogrusu 311k serisi korumali galiba telefona mudahale edilemiyor. Custom rom yukleyip stock rom attik boyle kandirdik telefonu :)

benimkinin serisi 310k bende mi oyle kandircam :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ram kullaniminda fark goremedim. Bu canimi skti

Sen ona niye takılıyorsun, telefon hızlanmış mı ona bak. :) Ram kullanımını dert etme. Ram'in değişmeme sebebi arayüzdür. Aynı arayüz var sonuçta. Tek fark rom boyutu. Önceki 2gb idi, bu 1.72gb.
6u6avyje.jpg

Yeniden başlatınca bu kadar ram bırakıyor. Daha önce 900'den fazla görmemiştim.

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Sen ona niye takılıyorsun, telefon hızlanmış mı ona bak. :) Ram kullanımını dert etme. Ram'in değişmeme sebebi arayüzdür. Aynı arayüz var sonuçta. Tek fark rom boyutu. Önceki 2gb idi, bu 1.72gb.

Bariz hizli belli oluyor :)

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Daha demin oyuna girdigimde sanal tuslar kayboldu. Ama fotografini cekeyim derken yanlislikla sesi kistim :( bu yuzden sanal tuslar tekrar gorundu.

OxyGEN

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Daha demin oyuna girdigimde sanal tuslar kayboldu. Ama fotografini cekeyim derken yanlislikla sesi kistim :( bu yuzden sanal tuslar tekrar gorundu.

sanal tuslar geri gitmiyosa dert etmeye gerek yok, rom'un bug'udur o da

OxyGEN

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Tam ekran oyun harika olacak ama onu farkettim :)

en ustten en.alta hizlica iki kere in parmaginla bildim cubugu gozukunce sanal tuslar da gelir :D yani bu surumde tam.ekran versiyonu fln.olabilir :) cm11 de vardi :) bi de root yapabildin mi veya twrp yuleyebildin mi ona? :) twrp ve rootsuz telefon kullanilmaz da :))

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
en ustten en.alta hizlica iki kere in parmaginla bildim cubugu gozukunce sanal tuslar da gelir :D yani bu surumde tam.ekran versiyonu fln.olabilir :) cm11 de vardi :) bi de root yapabildin mi veya twrp yuleyebildin mi ona? :) twrp ve rootsuz telefon kullanilmaz da :))

Suan root yok. Almanya romunu kurdum root atip. Root silindi daha sonra.

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
cwm veya twrp yuklersen root atio onlar, onlari yuklemeyi denedin mi hic?

Almanya romunu kurmadan onlari kurduk zaten :) telefon rootluydu ama orjinal roma donunce hersey gitti dogal.olarak. rootlu kullanmayi istemedim telefonu :)

OxyGEN

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Almanya romunu kurmadan onlari kurduk zaten :) telefon rootluydu ama orjinal roma donunce hersey gitti dogal.olarak. rootlu kullanmayi istemedim telefonu :)

bende rootsuz kullanmayi istemem :D oyuzdne root cok önemli benim.icin :)

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Mutlaka dene :) sabahladik romu kurabilmek icin ama basardik :p sanal tuslarin kaybolmamasi tam bir eksiklik ya. Cok uzuldum suan :(

brkytml

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nasil sanal tuslar kaybolmuyor mu oyunda ?? 😳

OxyGEN

Profesör
Reaksiyon puanı
20
rom'un bug'u deddim ya sana :D ama onu kaybetmek için programlar var

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Nasil sanal tuslar kaybolmuyor mu oyunda ?? 
sistem arayüzü durdurulmuştur yada oyun rom'u zorlamıştır oyuzden gosterememiştir olabilir ya zaten :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Mutlaka dene :) sabahladik romu kurabilmek icin ama basardik :p sanal tuslarin kaybolmamasi tam bir eksiklik ya. Cok uzuldum suan :(
onu cynogen mod yapmıştı ama stock rom a koymuyolar