LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Konuyla alakasi yok ama uyarmak istiyorum. Quick window kilif alirken dikkatli olun. Ben 2. Kilifimi aldigimda QW ozelligi calismiyordu. Tabii kargo geldigi icin ustunde durmadim pek. Olur olmaz yerlerden QW kilif almayin.

Salih00

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konuyla alakasi yok ama uyarmak istiyorum. Quick window kilif alirken dikkatli olun. Ben 2. Kilifimi aldigimda QW ozelligi calismiyordu. Tabii kargo geldigi icin ustunde durmadim pek. Olur olmaz yerlerden QW kilif almayin.

Ben LG nin kendi orjinalinden aldi, 100 tl de o girdi bana :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ben LG nin kendi orjinalinden aldi, 100 tl de o girdi bana :)

Ben gittim bi telefoncudan orjinale en çok benzeyeninden bir tane çakma QW kılıf aldım. Çok güzel çalışıyor hatta fazla bile çalışıyor. Öyle ki kılıfı arkaya katlayınca bile algılıyor. :D

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ben gittim bi telefoncudan orjinale en çok benzeyeninden bir tane çakma QW kılıf aldım. Çok güzel çalışıyor hatta fazla bile çalışıyor. Öyle ki kılıfı arkaya katlayınca bile algılıyor. :D

Koreden getittirdim. 20 liraya calismiyor :)

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
99 'a Aldım Hiç Bir Yıpranma Yok Beni En çok Bu Memnun Etti QuickWindow Özelliğide Çok iyi Çalışıyor .

Salih00

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Hahaha :) Ya benim bir tanidigim vardi onda da g2 var kapda yine orjinal almis. Bu ekranin kapanip acilmasini saglayan sonucta miknatis gibi bir sey bende riske girmek istemedim cakma miknatislar bozar diye orjinal aldim

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Hahaha :) Ya benim bir tanidigim vardi onda da g2 var kapda yine orjinal almis. Bu ekranin kapanip acilmasini saglayan sonucta miknatis gibi bir sey bende riske girmek istemedim cakma miknatislar bozar diye orjinal aldim

Sanmıyorum bi zararı olacağını. 2 hafta oldu alalı bir sıkıntısı olmadı. Tıkır tıkır =) Orjinalinde de mıknatıs var. Sadece Orjinalinin mıknatısı daha zayıf sanırım. Arkadan algılamıyor. :D

Salih00

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sanmıyorum bi zararı olacağını. 2 hafta oldu alalı bir sıkıntısı olmadı. Tıkır tıkır =) Orjinalinde de mıknatıs var. Sadece Orjinalinin mıknatısı daha zayıf sanırım. Arkadan algılamıyor. :D

Arkadan olmasa iyiymis :)

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Koreden getirdigimde miknatis yok. Ama teknosadan aldigimda miknatis var. Miknatissiz olan calismiyor. Bu yuzden miknatisli deri QW ariyorum :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Koreden getirdigimde miknatis yok. Ama teknosadan aldigimda miknatis var. Miknatissiz olan calismiyor. Bu yuzden miknatisli deri QW ariyorum :)

Ben bir tane güzel deri kılıf buldum ama çok kaba geldi bana. oldukça özenilmiş ve kaliteli bir kılıftı. üstelik 20 TL

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teknosadan 99 tl ye orjınalını almak varken maceraya gerek yok :)

murat0671

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben ne kılıf nede ekran koruyucu kullanıyorum. Et ete değecek yani,, silikon kılıf almıştım çok kaba gösterdi samsung mu diye sormaya başladılar attım kılıfı

bkadri

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende yeni aldım bu g2 pc suit ile bağlantı kurmuyor win8

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ilk kez kilif kullaniyorum. Zorunda hissediyorum kendimi. Kiyamiyorum telefona :)

kamilsen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Performansa gell! :) akşam 29binlerdeydi, şimdi bu şekilde...
unagavu6.jpg

Son mesajlar