LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Hayır kasmaz. Rahatlıkla oynayabilirsin.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=211859]Evoc[/MENTION]

Kardeşim G2 hayatta kasmaz :)
Biri var telefona 55 tane uygulama yüklemiş :) Hiç kasmamış
[MENTION=374275]Bloother[/MENTION] ;)

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Kamera konusunda söyleyebileceğim şey; kesinlikle makro çekimlerde rakibi yok. İPhone 5s ve de lumia 1020 de dahil olmak üzere hepsinden daha iyi çekiyor. Bunu en güzel kağıt paradaki yıldızı makro çekim yaparak kıyaslarsanız görebilirsiniz. Buyrun buna bir bakın. (tabi önce fotoğrafı indirmeniz gerek :) https://www.dropbox.com/s/yeuwux9zukbawy6/CAM00329.jpg

Hocam örnek için sağol baya detaylı çekmiş. OIS'in mahareti bu sanırım :) One'da da var ama 4 Mpx olunca etkisi çok hissedilmiyor. :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

@Evoc

Kardeşim G2 hayatta kasmaz :)
Biri var telefona 55 tane uygulama yüklemiş :) Hiç kasmamış
@Bloother ;)

Hocam 55 bir şey değil benim 22 GB sırf oyun dosyası vardı bir ara. O zamanlar bile kasmazdı. Gerçi ben One kullanıyorum ama olsun. Bu cihazlar kendi kendine şişen Samsunglara benzemez. Yazılımları kaliteli. Umarım 1 yıl sonra da G2 için aynı şeyleri söyleyebiliriz sonu S3, Note 2 ya da S4 gibi olmaz. :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
22GB oyun yüklediğinize göre 64GB versiyonu kullanıyorsunuz sanırım. =) Ayrıca 22GB oyun bir şey değil. 5 tane oyun yüklüyorum 10GB doluyor zaten. =)

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=374275]Bloother[/MENTION]
1 oyunun 2GB mı ? :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
aşağı yukarı. most wanted, asphalt 8, 2 - 2.5GB'tı. RR3 1,6GB , FIFA 14 1.3GB, F&F6 680MB vs. ufak oyun kurmuyorum ben :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
most wanted hariç diğerleri ücretsiz.

kaanatalay96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bu gecenlerde gelen yaklasik 60 mb guncelleme ile sanirim kameradaki odaklama sorunu cozulmus ,hatirlarsaniz sdn.net de tolga abi incelerken soylemisti bende telefonu alinca farketmistim biraz netlemeyi gec yapiyordu tolga abi demisti guncelleme ile duzeltilebilir diye sanirim bu gelen guncelleme ile halletmisler arkadaslar.

atlantice

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim Lg G2 de 10D yüklü ve şu bahsedilen 60 mb lık güncelleme gelmedi bana.
herkese geldimi.
ben migrostan almıştım.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
22GB oyun yüklediğinize göre 64GB versiyonu kullanıyorsunuz sanırım. =) Ayrıca 22GB oyun bir şey değil. 5 tane oyun yüklüyorum 10GB doluyor zaten. =)

55 uygulama bir şey değil dedim, önemli olan boyut olduğu için ben boyut verdim ki 22 GB piyasadaki hemen hemen tüm büyük oyunları kapsıyor. 32 lik kullanıyorum cihaz, boş alanın MB'larla gösterildiği yerlere kadar düştüm bir aralar şimdi 6 GB boş alan var.

aşağı yukarı. most wanted, asphalt 8, 2 - 2.5GB'tı. RR3 1,6GB , FIFA 14 1.3GB, F&F6 680MB vs. ufak oyun kurmuyorum ben :D

Hocam 22 GB oyun bir şey değil demişsin de, kullanılabilir hafıza 28 GB mı ne zaten daha ne olabilir? Ayrıca saydığın oyunlarda 2 GB civarı bir tek Most Wanted var çoğu bende de yüklü hala onundışındakiar 1.5-1.75 arası 7-8 oyun sığdırırız böyle 10 GB'a :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Sen şimdi mb kalana kadar doldurdun ve o telefon kasmadı öyle mi? :D vay be =)

Evoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar cihazın kötü bir yanı var kapalıyken alarm calmıyor illa cihazın acık olması lazım galiba ben bir ayar göremedim bu yönü kötü olmus bazen kapatmak zorunda kalıyorum alarm açılmıyor

eozen81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese selam,

Bir sorum olacak benim de. Ben günün önemli bir kısmını trafikte geçirdiğim için radyo çok dinliyorum, bu açıdan S3 telefonumu değiştirirken alacağım telefonun dahili radyolu olması benim için bir kriterdi, neticede her gün 2-3 saat radyo dinleyene paket yetmez.

Bu nedenle G2'yi özellikle tercih ettim. Lakin S3 sonrası radyo dinlediğim saat, kanal ya da yer aynı olmasına rağmen bariz bir FM radyo sinyal sorunu var, öyle ki sinyal çok iyi bile olsa siz yerinizde oturuyor bile olsanız bir anda saçma statik sesler duyabiliyorsunuz, yani bende böyle oluyor, bu konuda sizlerde durum nedir var mı bir yorum yapabilecek?

Bir de acaba diyorum bu alıcıyı örneğin S3'deki alıcı ile değiştirmek mümkün müdür, yani boyutu vs. aynı bir parça mıdır yoksa her parçada ayrı boyutta bir alıcı mı vardır?

Saygılar.

Evoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bloother kardeşim önceki sayfalarda şarj dolduktan sonra göstergenin içindeki işaret kaybolana kadar cekmeyin demişsinde onun için ne kadar beklemek lazım ben 10 dk falan beklettim kaybolmadı dahamı fazla durması lazım

muhammedensar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar , 4 aydır kullanıyorum telefonu gayet memnunum fakat son 2-3 haftadır ana ekrandaki widgetlarda donma oluyor . Müzik çalar çalıştığı halde widgetı donuyor ya da hava durumu widgetı donuyor belli bi saatte takılı kalıyor. Bilgisi olan var mı ?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Arkadaşlar cihazın kötü bir yanı var kapalıyken alarm calmıyor illa cihazın acık olması lazım galiba ben bir ayar göremedim bu yönü kötü olmus bazen kapatmak zorunda kalıyorum alarm açılmıyor

Dostum kapatmak yerine sessiz moda geç. O zaman alarm kullanırsın.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bloother kardeşim önceki sayfalarda şarj dolduktan sonra göstergenin içindeki işaret kaybolana kadar cekmeyin demişsinde onun için ne kadar beklemek lazım ben 10 dk falan beklettim kaybolmadı dahamı fazla durması lazım
Yarım saati geçebilir.

Merhabalar arkadaşlar , 4 aydır kullanıyorum telefonu gayet memnunum fakat son 2-3 haftadır ana ekrandaki widgetlarda donma oluyor . Müzik çalar çalıştığı halde widgetı donuyor ya da hava durumu widgetı donuyor belli bi saatte takılı kalıyor. Bilgisi olan var mı ?

Kurduğunuz uygulamalardan kaynaklanabilir. Virüs bulaşabilir. Bazı uygulamalar ayarlarınızı bozabilir. Widgetlardaki yenilemeyi durdurabilir. Kısacası her şey olabilir. Dikkatli kullanmalısınız.

eraykucukk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende ekim ayının sonundan beri kullanıyorum gayet memnunum fakat bazı laglar olmuyor değil. mesela telefonu kapaıp açtığım zaman çoğu zaman wifi ve ağ bağlantısı hatası veriyor fakat her iki bağlantı modülü çalışıyor. mükemmel telefon arkadaşlar. android olarak kullandığım en rahat ve stabil telefon :))

SuperMod

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende ekim ayının sonundan beri kullanıyorum gayet memnunum fakat bazı laglar olmuyor değil. mesela telefonu kapaıp açtığım zaman çoğu zaman wifi ve ağ bağlantısı hatası veriyor fakat her iki bağlantı modülü çalışıyor. mükemmel telefon arkadaşlar. android olarak kullandığım en rahat ve stabil telefon :))

Wifi ve ag baglantisi hatasi nasil bir hata acaba ss veya acik acik anlatirsan iyi olur dostum :)

eraykucukk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi telefonumuzu açıp pinimizi girdikten sonra kod kabul edildi yazmakta. ve hemen ardından '' bağlantı kullanılamıyor mobil ağ ve wifi bağlantılarınızı kontrol ediniz'' diyor. fakat telefonda hiç bi problem yok hem ağ bağlantısı hemde wifi cayır cayır çalışıyor :))

muhammedensar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yarım saati geçebilir.

Kurduğunuz uygulamalardan kaynaklanabilir. Virüs bulaşabilir. Bazı uygulamalar ayarlarınızı bozabilir. Widgetlardaki yenilemeyi durdurabilir. Kısacası her şey olabilir. Dikkatli kullanmalısınız.

Teknik servisle görüştüm , format attım yine çözemedim . 4.4 ü bekliyordum eğer yine çözemezsem mecbur teknik servise göndereceğim . Buraya belki bu sorunu yaşayıp çözen vardır diye yazdım .

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar benım bi sorunum olacak alt dokunmatik tuşlarda bazen dolaşırken [h=3]Talkback dıye bir uygulama sanırm parmağım değiyor telefon donuyor açıp kapatmaylada olmuyor yarım saat ugraşıyorum bu uygulamayı tekrar bulmak için [/h]zar zor buluyorum şuan için devre dışı bıraktım sizce neden donabilir telefon nereye dokunsam konuşma sesi geliyor vs vs bi çaresi yokmu

ystipi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
kırmızı kare içine aldığım yeri kaldırmanın yolu var mı, çok gereksiz benim için

xEzb8v.png

Kardeş senin bu ekran görüntüsünde geri tuşu sağ tarafta ama herpsinde solda gördüm ben. Değişiyor mu o tuşun yeri

Tüm android cihazlarda aynı durum mevcuttur

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Kardeş senin bu ekran görüntüsünde geri tuşu sağ tarafta ama herpsinde solda gördüm ben. Değişiyor mu o tuşun yeri

Tüm android cihazlarda aynı durum mevcuttur

Evet ön tuş dizilimi 6 farklı kombinasyona sahip.
ba2upeqa.jpg

kamilsen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benım bi sorunum olacak alt dokunmatik tuşlarda bazen dolaşırken [h=3]Talkback dıye bir uygulama sanırm parmağım değiyor telefon donuyor açıp kapatmaylada olmuyor yarım saat ugraşıyorum bu uygulamayı tekrar bulmak için [/h]zar zor buluyorum şuan için devre dışı bıraktım sizce neden donabilir telefon nereye dokunsam konuşma sesi geliyor vs vs bi çaresi yokmu

Ayarlara gir. Genel" sekmedinde, erişilebilirlik ayarlarının içinde.