LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bu arada birileri G2 için .flac oynatmıyor diyodu. Hem de Türkçe :D daha sesi çıkmıyor nedense. :D

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bu arada birileri G2 için .flac oynatmıyor diyodu. Hem de Türkçe :D daha sesi çıkmıyor nedense. :D

One'ımı bilinen sebeplerden servise yollayacağım o zaman hiç belli olmaz belki ben de bir G2 alırım 32 GB'lık. Seçeneklerim çok geniş ama G2'yi TR cihazı olarak almanın hesabını yaptığım için ona yönelebilirim. O zaman ben de bakarım artık hangi dillerde flac oynatıp oynatmadığına. :D Dille ne alakası varsa uzantının. :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bir arkadaşım htc one alırken 9 tane kutu açtırmış en sonunda sağlam cihazı bulmuş. Baktığı şey de kasa açıklığı ve kamerada pembeleşme. Bu ikisinin olmadığı cihazı bulana kadar kutu açtırmış. Siz de yeni cihaz alırken bunu yapın. G2 de alsanız Htc de alsanız yapın. Mesela G2'de kasa gıcırtısına baktırın. Genelde kendileri ceplerinden gıcırdayan bi cihaz çıkarıp benimki de öyle, bu hepsinde var derler. Ama gıcırdamayanları da var kesinlikle. =)

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=280469]smnfrkn[/MENTION] ben de mi versem garantiye :) kamera problemi baya can sıkıcı olmaya başladı ya :D

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
@smnfrkn ben de mi versem garantiye :) kamera problemi baya can sıkıcı olmaya başladı ya :D

Geçen biri yanımda aldı, problem yoktu. Telefonu kucağıma koydum kamera açık vaziyette, muhabbet esnasında, dönüp baktım ekran simsiyahtı acayip kıskandım. :D

Bir arkadaşım htc one alırken 9 tane kutu açtırmış en sonunda sağlam cihazı bulmuş. Baktığı şey de kasa açıklığı ve kamerada pembeleşme. Bu ikisinin olmadığı cihazı bulana kadar kutu açtırmış. Siz de yeni cihaz alırken bunu yapın. G2 de alsanız Htc de alsanız yapın. Mesela G2'de kasa gıcırtısına baktırın. Genelde kendileri ceplerinden gıcırdayan bi cihaz çıkarıp benimki de öyle, bu hepsinde var derler. Ama gıcırdamayanları da var kesinlikle. =)

Kasa açıklığı mesele değil abartıldığı gibi bir mesele değil yani ama pembeleşme çok ciddi sorun bu kadar çok olması da daha kötü HTC adına ama eğer G2 ya da başka bir cihaz almaya niyetlenirsem kutuyu açmadan alırım makineyi ki takasta değeri düşmesin. :D

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Geçen biri yanımda aldı, problem yoktu. Telefonu kucağıma koydum kamera açık vaziyette, muhabbet esnasında, dönüp baktım ekran simsiyahtı acayip kıskandım. :D
benimki + 200 lira vereyim seninkini ver deseydin :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Onlar alacağınızda kutuyu açıyor zaten :D bakın, sorunluysa ben bunu almam diyin :D

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Onlar alacağınızda kutuyu açıyor zaten :D bakın, sorunluysa ben bunu almam diyin :D

Gerekirse kavga ederim açtırmam. :D Gerçi üzerindeki jelatin yırtılmış olsa bile çok bi şey fark etmez herhalde, piyasadan çok anlamam ama. :D

benimki + 200 lira vereyim seninkini ver deseydin :D

Kasası darmadağındı, 850 liraya aldı alan arkadaş da. Benimkinin helalinden bi 1100 lirası var. :D

Evoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimkide gıcırdıyor elbette ama arkadasım distribitör garantili almıs onunkınde yok gıcırdama :) kılıf takmak en iyisi:)

solak17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Facebook dogum gunlerini takvime nasil esitleniyor bilen varmi? Bunu s3`te kolayca yapiyorduk hatta facebook fotolarini bile galeriye senkronize edebiliyorduk.

darb91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamera Cok iyi Gece Flashsız gözle görülür fotolar ortaya koyuyor .Bataryası bana 4 gün gidiyor sadece mesajlaşıyorum sms, WhatsApp ve Hangouts .Akıllı quick windows kab kullanıyorum ac kapa tuşunu bile kulanmama gerek kalmıyor.
En cok homuma giden özelligi Kumanda modu televizyonun modelini bulamasan bile kumandasını klonlıyor ve bütün tuşları sorunsuz çalışıyor.Cafelerdeki tvlerin kanalarını kumanda istemden kafama göre deyiştirmek ayrı bi zevk.TAVSİYE Ederim Kesinlikle...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
LG G2 de *1234# yaptigimizda gelen bildirim tonunu nasil kapatabiliriz?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
BatteryGuru, bataryayı guru'ttu resmen ya. Tavsiye etmiyorum. Kesinlikle hiçbir batarya programı kurmayın. Taskiller gibi programlar da tavsiye etmiyorum.

solak17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Altin renkli G2 geliyor :)

azababu7.jpg

Dark-Man

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Hocam ben ürünü teknosa mağazasından almayı düşünüyorum.Almadan önce ilk ölü piksel testi yapıp sonra arka kapak sesine dikkat edicem.Başka nelere dikkat etmeliyim?

Evoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu ölü piksel işini anlamadım neki bu ölü piksel nasıl anlaşılır telefonda kısaca anlatırsanız sevinirim

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=366660]solak17[/MENTION]
G2 ye altın rengi hiç yakışmamış.

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
şu ölü piksel işini anlamadım neki bu ölü piksel nasıl anlaşılır telefonda kısaca anlatırsanız sevinirim

Arama ekranına 3845#*802# yazarsanız Device testten cihazdaki sensör ve donanımları ve hatta HW Device Test -> LCD Test -> Manual Test bölümünden de ölü piksel testini yapabilirsiniz..

alacak arkadaşlara da duyurulur, test yapmadan almayın teknosadan, ben pazarlığımı yaptım, ölü piksel çıkarsa değişim yapılması konusunda.. ödemeyi yaptım, görevliyle beraber baktık telefona.. bişey bulamadık, kutusuna koyup eve geldim :D

kılıf için spigen slim armor u öneririm, korur telefonunuzu.. (spigen.com.tr)

jelatin için de darbelere dayanıklı birşey alın, ekran üzerine düşürürseniz ve kırılırsa ekran 650 lira istiyorlar bilginiz olsun.. marka soracak olursanız xtremeguard iyidir, hepsiburadada satılan case4u için 40 lira verilmez.. buff un g2 için ürettiği jelatin yoktur.. kandırmasınlar sizi.. alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Görev çubuğunu açan bir tuşu sanal tuşların yanına nasıl ekleriz?

karatuncay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim G2 de şöyle bir sorun var. Alarm çaldığında uyarı led ışığı yanmaya başlıyor fakat alarmı kapatmama rağmen led ışık yanmaya devam ediyor. led göstergeleri devre dışı bırakınca sönüyor, aktif edince yanmaya devam ediyor. Tekrar bir alarm kuruyorum ve alarm çalınca iptal ediyorum sadece o zaman sönüyor.

Bu sorunu yaşayayanınız oldu mu acaba, çözüm bilen var mı... yoksa yazılımsal mı

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arama ekranına 3845#*802# yazarsanız Device testten cihazdaki sensör ve donanımları ve hatta HW Device Test -> LCD Test -> Manual Test bölümünden de ölü piksel testini yapabilirsiniz..

alacak arkadaşlara da duyurulur, test yapmadan almayın teknosadan, ben pazarlığımı yaptım, ölü piksel çıkarsa değişim yapılması konusunda.. ödemeyi yaptım, görevliyle beraber baktık telefona.. bişey bulamadık, kutusuna koyup eve geldim :D

jelatin için de darbelere dayanıklı birşey alın, ekran üzerine düşürürseniz ve kırılırsa ekran 650 lira istiyorlar bilginiz olsun.. marka soracak olursanız xtremeguard iyidir, hepsiburadada satılan case4u için 40 lira verilmez.. buff un g2 için ürettiği jelatin yoktur.. kandırmasınlar sizi.. alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun..

Bende yeni öğreniyorum teşekkurler ama şeyi anlamadım. Tuş takımına 3845#*802# yazıyoruz sonra karşımıza liste geliyor sensör ve donanımları ve hatta HW Device Test -> LCD Test -> Manual Test bölumunden test ler yapıyoruz bunlar 3845#*802# yazıp arama yaptıktan sonramı karşımıza geliyor?

karatuncay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim G2 de şöyle bir sorun var. Alarm çaldığında uyarı led ışığı yanmaya başlıyor fakat alarmı kapatmama rağmen led ışık yanmaya devam ediyor. led göstergeleri devre dışı bırakınca sönüyor, aktif edince yanmaya devam ediyor. Tekrar bir alarm kuruyorum ve alarm çalınca iptal ediyorum sadece o zaman sönüyor.

Bu sorunu yaşayayanınız oldu mu acaba, çözüm bilen var mı... yoksa yazılımsal mı

ystipi

Asistan
Reaksiyon puanı
5

Yazılımsal olması muhtemel ama çok ilginç bir durum. LG G2 kullanan arkadaşlar cevaplarsa bilgileneceğiz

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327

Ayarlardan Alarm Led ışığını kapatın sorununuz çözülsün. Alarm çalarken led ışığı yanmasa da olur.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ayrıca her önünüze gelen konuya aynı mesajı yazmanıza gerek yok. Bir yere yazmanız yeterli.

menmoli

Asistan
Reaksiyon puanı
0

dedin gibi önceden aldım cihazıma denedim. G2 de yakınlık algılam sensörü varmıs bunu öğrendim. Ama ayarlar kısmından yaptığım yanlış bir ayar yüzünden yakınlık sensörünü açtım basmadan kullanılıyor ama ekran 5 saniye içinde parmağı algılamazsa kapanıyor. Knock da devre dışı kaldı. Abi gitti telofon :(

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bi kaç tane tema buldum tema dosylarını nereye atıcaz ?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
.apk uzantılı olmalı. Uygulama kurar gibi yükleyin temaları

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
.apk uzantılı olmalı. Uygulama kurar gibi yükleyin temaları

gaps olarak zipli recorwymoddan install yapıp yüklerim yüklemyede oda uzun iş zip dosyasını açıp direk hafızadaki hangi klasör ise direk oraya atamazmıyız ?