LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Mayfx105eld

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi Forumlar Arkadaşlar, Ben 2 senedir Lg G2 kullanıyorum.32 Gb hafızaya sahip versiyonu.Geçen sene Android 5 yüklerken sıkıntı çıkmıştı.Telefon hafızasının 10 Gb'lık kısmını kullanabiliyorum.Ayarlar-Depolamada 32 Gb görüyor ,20 Gb'ı diğer olarak ayrılmış.Cihazımın garantisi 14 Ekim'de bitiyor.Bitmeden önce servise yollamak istiyorum.Sizce nasıl olur ? Servisten nasıl bir dönüt alıcağımı merak ediyorum.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
İyi Forumlar Arkadaşlar, Ben 2 senedir Lg G2 kullanıyorum.32 Gb hafızaya sahip versiyonu.Geçen sene Android 5 yüklerken sıkıntı çıkmıştı.Telefon hafızasının 10 Gb'lık kısmını kullanabiliyorum.Ayarlar-Depolamada 32 Gb görüyor ,20 Gb'ı diğer olarak ayrılmış.Cihazımın garantisi 14 Ekim'de bitiyor.Bitmeden önce servise yollamak istiyorum.Sizce nasıl olur ? Servisten nasıl bir dönüt alıcağımı merak ediyorum.
Aynı sorun bende de var ama benim garanti bitti. Garantisi bitmeden hemen gönder. Gerisini düşünme. Halletmeden göndermezler.

Mayfx105eld

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihaz değişimi iste dedi arkadaşım üst model gönderirler dedi ,ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz ? Teşekkür ederim yorumunuz için

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Cihaz değişimi iste dedi arkadaşım üst model gönderirler dedi ,ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz ? Teşekkür ederim yorumunuz için
Uğraşmak istemezlerse mümkün ama pek de ihtimal verip ümitlendirmek istemem.

Mayfx105eld

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Umarım öyle olur ama g4 siparişi verdim garantiden dönen g2 yi anneme vericem xD Teşekkürler cevapların için

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Elveda g2 klübü 3. Yıldan sonra sorun çıkarmaya başlayan g2mi sattım şimdiden özledim aletin çerçeveleri :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ekranı sağlam kendisi bozuk G2'si olan var mı? Bendekini satmayıp ekranını değiştirebilirim.

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ne oluyor bu G2 lere hepinizin mi bozuldu
Bendeki sağlam şuan pil, kapak,kulaklık değişti garantiden kardeşim kullanıyor şarjıda çok iyi artık bi 2 sene daha götürür diye düşünüyorum [emoji5][emoji5]
İnş böyle devam eder [emoji2]

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Benimki sağlam da kardeşim düşürdü ekranı kırdı sonra suya düşünce ekran komple yandı ama telefon çalışıyor polat alemdar gibi telefon maşallah pes etmiyor :D

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Benimki sağlam da kardeşim düşürdü ekranı kırdı sonra suya düşünce ekran komple yandı ama telefon çalışıyor polat alemdar gibi telefon maşallah pes etmiyor :D
LG gerçekten yapmış bu telefonu. G2 den sonra gelenler olmadı. Ekranı benim Z3 Compact In yanında çok daha iyi elime alınca her seferinde bunu hissediyorum. Aynı kasaya güncel donanım ve yazılım koysa satsa lg yeniden şahlanır bence [emoji28][emoji28]

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
3 yılda g2den sıkılmadım 2 günde sonyden sıkıldım. :)

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Aynen aynı telefonun güncelini yapsın yanlar metal arkası da g4 gibi ama önü ve boyutları tamamen aynı olacak çok manyak olur.Hele birde suya dayanıklı olursa yemede yanında yat :)

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
3 yılda g2den sıkılmadım 2 günde sonyden sıkıldım. :)
G2 den sıkılınmaz benim hafıza sıkıntı oluyordu
Kardeşim de G2 istiyordu yeniden G2 almak yerine Z3 Compact aldım. Pişman değilim ama bi G2 değil [emoji5][emoji5]
Pili çok iyi gidiyor kamera biraz daha iyi G2 den en önemlisi hafıza kartı takıyorum bide 4.6 inch ekran daha iyi geliyor elime. Video izlerken büyük ekran daha iyi ama gündelik kullanımda.
LG arayüzü bambaşka zaten [emoji3]

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Aynen aynı telefonun güncelini yapsın yanlar metal arkası da g4 gibi ama önü ve boyutları tamamen aynı olacak çok manyak olur.Hele birde suya dayanıklı olursa yemede yanında yat :)
Snapdragon 820
4 Gb ram
3250 mA batarya
5 inch ekran
1080 ya da 2k olabilir ekran. Bana kalsa 1080 ama diğer firmalara ayak uydurmak lazım [emoji3]
Kasa aynı arkaya parmak izi okuyucusu
Kasa metal olabilir yanlar falan.
Kamera G5 gibi olur ama şekli kötü bi ayar vermek lazım aklımda değil şimdi [emoji23]
Çok mu zor bunu yapmak saçma sapan şeyler yapıyorlar[emoji19]

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Snapdragon 820
4 Gb ram
3250 mA batarya
5 inch ekran
1080 ya da 2k olabilir ekran. Bana kalsa 1080 ama diğer firmalara ayak uydurmak lazım [emoji3]
Kasa aynı arkaya parmak izi okuyucusu
Kasa metal olabilir yanlar falan.
Kamera G5 gibi olur ama şekli kötü bi ayar vermek lazım aklımda değil şimdi [emoji23]
Çok mu zor bunu yapmak saçma sapan şeyler yapıyorlar[emoji19]
Lenovo zuk z2 mesela

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Baktım şimdi ona donanım tam dediğim gibi ama kasa değil. Ekran Kasa oranı başarısız kalır G2 yanında ama güzel cihazmış. Daha çıkmamış heralde cihaz birde çinde satılacak yazmışlar. Türkiye gelir mi ki?
Satışa çıktı da dediğin gibi patlama yapamadı cihaz. Duyulmadı ismi. Türkiye ye getiren ler var 1200 liraya veriyorlar. Garantili şekilde piyasaya girmez.

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Satışa çıktı da dediğin gibi patlama yapamadı cihaz. Duyulmadı ismi. Türkiye ye getiren ler var 1200 liraya veriyorlar. Garantili şekilde piyasaya girmez.
Olmaz o zaman Apple iyi pazarlıyor ürünlerini. Apple utanmasa telefonu ben icat ettim diyecek. Önceden yapılmış şeyleri ilk kendi yapmış gibi servis etmesi bitiriyor beni [emoji23]Diğer firmalar yapamıyor bunu. Lenovo Türkiye ye getirmesi lazım ama saçma a7000 falan getiriyor bunu neden getirmiyorsa artık.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Olmaz o zaman Apple iyi pazarlıyor ürünlerini. Apple utanmasa telefonu ben icat ettim diyecek. Önceden yapılmış şeyleri ilk kendi yapmış gibi servis etmesi bitiriyor beni [emoji23]Diğer firmalar yapamıyor bunu. Lenovo Türkiye ye getirmesi lazım ama saçma a7000 falan getiriyor bunu neden getirmiyorsa artık.
Lenovo bunu getirse 1500 den aşa satmaz Zuk telefonları gelmiyor nedense