LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ben gittim, buralar hep öldü. 7/24 canlı destek gibiydim bir zamanlar..

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hakkınızı helal edin bende artık lg g2 mi bırakıyorum iphone 6s plus a terfi edicem hayırlısı ile bir kaç güne. ama şu forumu şu ortamı asla unutmamam burdan az mı rom öğrendik az mı kernel vs araştırdık az mı 7/24 açık olan kardeşlerimizden yardım istedik hepsine burdan teşekkürlerimi iletiyorum kendinize iyi bakın g2 ahalisi..

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
hakkınızı helal edin bende artık lg g2 mi bırakıyorum iphone 6s plus a terfi edicem hayırlısı ile bir kaç güne. ama şu forumu şu ortamı asla unutmamam burdan az mı rom öğrendik az mı kernel vs araştırdık az mı 7/24 açık olan kardeşlerimizden yardım istedik hepsine burdan teşekkürlerimi iletiyorum kendinize iyi bakın g2 ahalisi..

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Benim g2 de sorunlar başladı yine görüntü ara sıra geliyo gidiyo telefon dokunmatik normal çalışıyor. Yeni telefona da bütçe ayırmak istemediğim gibi bir daha ekran değişmek de istemiyorum :D yeni telefona geçeceğiz sanırım.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Benim g2 de sorunlar başladı yine görüntü ara sıra geliyo gidiyo telefon dokunmatik normal çalışıyor. Yeni telefona da bütçe ayırmak istemediğim gibi bir daha ekran değişmek de istemiyorum :D yeni telefona geçeceğiz sanırım.
Bende ekranın yarısı kırık dolayısıyla yarısı çalışmıyor bu şekilde kullanıyorum.Allahtan cm13 kurulu full ekran döndürmeyi açtım çevire çevire kullanıyorum.Ancak her uygulama desteklemiyor mesela cihaz öz kameraya geçemiyor.Pil zaten göçmüş.Eğer bir iş bulursam bende v20 ye geçeceğim bir daha hayat boyu htc almam inş batar htc.Telefonda 100 tane sorun çıktı hala işimi görüyor 1 sorun verdi htc 220 lira kitledi bana şimdi mecbur zararına satcam oda satılırsa.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Kulüpte bir tek benim ki sağlam sanırım :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bende ekranın yarısı kırık dolayısıyla yarısı çalışmıyor bu şekilde kullanıyorum.Allahtan cm13 kurulu full ekran döndürmeyi açtım çevire çevire kullanıyorum.Ancak her uygulama desteklemiyor mesela cihaz öz kameraya geçemiyor.Pil zaten göçmüş.Eğer bir iş bulursam bende v20 ye geçeceğim bir daha hayat boyu htc almam inş batar htc.Telefonda 100 tane sorun çıktı hala işimi görüyor 1 sorun verdi htc 220 lira kitledi bana şimdi mecbur zararına satcam oda satılırsa.
Otg ile mouse bağla ya da bluetooth mouse al. :)
Kulüpte bir tek benim ki sağlam sanırım :D
Nazar değmesin. :D Benimkine nazar değdi. 2.5 sene tek sorun çıkarmamıştı..

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Benimkide sağlam kardeşim kullanıyordu yarın garanti bitiyor bitmeden servise verdim Eylül başında pil falan değişsin diye. LG G2 gibi bir telefon yapamadı hala yapamazda heralde gördüğüm kadarıyla.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Benim G2 dede sıkıntı yok hala :D Gerçi artık kardeşim kullanıyor .

Monte Cristo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben de ilk akıllı telefonum olan G2'yi 25 Ocak 2014'te Teknosa'dan almıştım daha doğrusu babama söyleyip o alıvermişti çünkü askerdeydim ve terhisime 5 gün kalmıştı :) O zaman haftasonu olduğundan 100 TL'lik indirim vardı, 1 hafta sonra da taksitler kalkmıştı zaten :D Aslında telefonumu yine değiştirmeyi düşünmüyordum,telefon ölünceye dek kullanırım diyordum ama son 1 haftadır yaşadığım sıkıntı bir anda kendisinden soğuttu. Garantisi boyunca 2 defa servise yolladım,aşırı ısınma nedeniyle ekranda sararma olduğu için.Ücretsiz onarıldı.Yine de telefondan soğumadım. Amaaaaaaa 1 haftadır kulaklık takılı olmamasına rağmen takılı gibi gözükmesi ve ekranda tekrar ısınmaya bağlı sararma olması nedeniyle iyice soğudum. Şimdi Hepsiburada'dan G5 siparişi verdim. Muhtemelen G2 için istenen 300 TL'lik masrafı da çekip babama bırakacağım. Adam Anadolu Selçuklu Devleti'nden kalma telefon kullanıyor :p:D

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Kamerasindan ciddi anlamda memnun değilim. Artık bu net yani. Nasip olursa değiştireceğim.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
1700 e G5var, 1500 e mi5 var. Honor nedir :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
1700 e G5var, 1500 e mi5 var. Honor nedir :D
Her şey performans değil tabi..
Ayrıca Honor 7, 1190₺ ve Kirin 935 işlemci ile 3GB RAM'e sahip.. Fiyatına göre performansı da, arayüzü de, özellikleri de güzel.. G5 alıp ghost screen ile, Mi5 alıp çıt kırıldım kasasıyla uğraşmaktan ise..

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Elimdeki g2nin ekranı kırık demiştim dünde cebimden fırlayarak kovadaki deterjanlı suya düştü hemen çıkardım deterjan olduğu için kurusa bile zarar verir diye bende güzelce yıkadım temiz suyla sonra kurutup pirince koydum o anki telaşla kapalı kap bulamadım önce açık kaba koydum sonra öğlen kapalı kaba aldım 2gün kapalı kapta bekledi pirincin içinde bugün çıkardım çalışmadı ancak şarja takınca kırmızı ışığı yandı bir süre şarj oldu ama ekrana görüntü gelmedi sonra telefon titredi ve yeşil ışık yanıp sönmeye başladı sonra ışık söndü ve öylece kaldı ekran kırık olduğu için fazlaca su almış olabilir bende tekrar pirince koydum varmı başka fikri olan?

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Elimdeki g2nin ekranı kırık demiştim dünde cebimden fırlayarak kovadaki deterjanlı suya düştü hemen çıkardım deterjan olduğu için kurusa bile zarar verir diye bende güzelce yıkadım temiz suyla sonra kurutup pirince koydum o anki telaşla kapalı kap bulamadım önce açık kaba koydum sonra öğlen kapalı kaba aldım 2gün kapalı kapta bekledi pirincin içinde bugün çıkardım çalışmadı ancak şarja takınca kırmızı ışığı yandı bir süre şarj oldu ama ekrana görüntü gelmedi sonra telefon titredi ve yeşil ışık yanıp sönmeye başladı sonra ışık söndü ve öylece kaldı ekran kırık olduğu için fazlaca su almış olabilir bende tekrar pirince koydum varmı başka fikri olan?
Mortingen Şıtrayze den şüpheleniyorum.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Sadece ekran gitmiş olabilir titreyip ışıklar yanıp sönmeye başladıysa tavsiyem arka kapağı çıkartıp flexleri söküp tüm parçaları pirince koyun 1 gün bekleyin sonra tekrar toplarsınız telefonu internette söküp takma işi için birçok video mevcut geçmiş olsun.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Evet beyler bugün telefon hayata döndü şarj alıyor sürekli kırmızı ışığı yandı bugün sonra cm romun özelliği ile şarj ışığı sarıya döndü sarı olunca telefonu açtım şarjdan çekip pilin bitme sesi geldi çok net şekilde ama hiçbir şekilde görüntü yok zaten ekran kırıktı sanırım komple yandı.Telefoncuya verdim htcyi verdiğim yere adam geçen birine ekran taktık 230 lira tuttu dedi orjinal olmasa takmıyorum falan dedi ucuzu sorun oluyormuş.Ben de dedim su aldığı için başka bişiyi de bozulmuş mu diye baksın ne dersiniz sadece ekransa değişmeye değer mi telefonun 3. Yılı olmak üzere :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Evet beyler bugün telefon hayata döndü şarj alıyor sürekli kırmızı ışığı yandı bugün sonra cm romun özelliği ile şarj ışığı sarıya döndü sarı olunca telefonu açtım şarjdan çekip pilin bitme sesi geldi çok net şekilde ama hiçbir şekilde görüntü yok zaten ekran kırıktı sanırım komple yandı.Telefoncuya verdim htcyi verdiğim yere adam geçen birine ekran taktık 230 lira tuttu dedi orjinal olmasa takmıyorum falan dedi ucuzu sorun oluyormuş.Ben de dedim su aldığı için başka bişiyi de bozulmuş mu diye baksın ne dersiniz sadece ekransa değişmeye değer mi telefonun 3. Yılı olmak üzere :D
Orjinal olmazsa takmıyorum lafına çok da güvenme. Yalan söylüyor demiyorum ama genelde bu pazarlama taktiği olur..

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798

bence yeni telefoncularla tanışmanın vakti geldi