LG G2 Kullanıcıları Kulübü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben güncellemeyi alamıyorum. Zaten en son güncelleme yüklü diyor. Bu konuda yardım edecek biri var mı?

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Ben güncellemeyi alamıyorum. Zaten en son güncelleme yüklü diyor. Bu konuda yardım edecek biri var mı?
1- Senin cihazın hangi ülkeye kayıtlı ise ona göre gelir (eğer türkiyeye kayıtlı değilse yada güncelleme almamış bi yere kayıtlıysa gelmez)
2- PC Suite' e geldi şuan sadece otadan (telefondan güncelleme yapılmaz şuan)
3-OTA dan bazı kişilere geldiyse bile bildiğim kadarıyla IMEI numarasına göre veriliyor beklemeniz gerek
SONUÇ : Güncelleme gelmiyor diye saçmalamayın her yerde aynı soru gelceği zaman gelir zaten istiyorsanız stock rom atın custom rom atın.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada beyler ben telefonuma dün 30 c yükledim (sorun yok) telefonum 16 gb , 32 gb larda 30 b mi yoksa 2 side kullanılabiliyor mu ? deneyen biri cevaplasın.

hsnklc

Asistan
21 Ekim 2013
419
1
16
Galiba taiwandan gelme telefonlara suan pc suite uzerinden guncelleme geldi bilmiyorum ama firmware sitesinde var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkese iyi akşamlar, biraz geç kaldıgımıda biliyorum ancak g2 almak istiyorum alsam saçma olurmu ve sarı leke problemi devam ediyormu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefonum TR'ye kayıtlı telefon hakkındaya bastığımda TR-xx yazıyor. Ama buna rağmen PC Suite üzerinden güncelleme yapamıyorum. Son sürüm diyor. Bunun çözümü var mı?

Ozzynight

Doçent
19 Şubat 2014
609
12
18
wifi kapalıyken wifi kullanıyo gözüktürüyor 5.0.2 sorunlu oda yazılımda hata var lg de değil 5.1.1 final sürümü almamız şart lolipop o zaman lg g2 kendine gelir şarjı çok yemesinin sebebi de o zaten boş uygulamar açık gözüküyor.

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
wifi kapalıyken wifi kullanıyo gözüktürüyor 5.0.2 sorunlu oda yazılımda hata var lg de değil 5.1.1 final sürümü almamız şart lolipop o zaman lg g2 kendine gelir şarjı çok yemesinin sebebi de o zaten boş uygulamar açık gözüküyor.
Ahanda benim kafamdan biri ya bende kac gundur diyorum umarm tum firmalar 5 verdigi cihazlara verir aksi taktirde 5 in tadını tam alamıcaz.

emre2535

Asistan
21 Şubat 2013
289
4
18
Arkadaş güncellemeden sonra "android sistemi web wiev" yüklendi ne işe yarıyor tam olarak bilen var mı? internette tüm yorumlarda şarjı çok cabuk tükettiği yazıyor.

Afc44

Öğrenci
28 Nisan 2015
6
0
0
Gecen hafta g2 aldım kasa gıcırdıyor sizde benzer.durum oldu mu olduysa.ne yaptiniz garanti telefonu değistirir.mi ve ya tamiri Eder mi lutfen yardimci olun

Afc44

Öğrenci
28 Nisan 2015
6
0
0
Garantide gormeden bisey diyemeyiz dio kimsenin basina Gelmedi mi.bosuna 20 gun telefonsuz Kalmak istemiyorum lutfen yardimci olun

Virility

Müdavim
Müdavim
25 Aralık 2013
3,993
120
243
G2 nin kronik problemi zaten kasa gıcırdaması kırmızı ve altın modellerde daha az oluyor bu, garantiye versen de bir şey değişmez.

Eko06

Öğrenci
18 Mayıs 2014
37
0
6
arkadaşlar merhaba 32 gb g2 var pc suite den güncelleme yaptım bana 30b sürümü verildi.Ama lg firmware list den baktığım zaman türkiyeye 2 tane sürüm vermiş.30b ve 30c ben bu c sürümünü yüklesem sorun olur mu.

telefon paralel değil.

by_slmz

Müdavim
Müdavim
18 Ekim 2010
1,046
2
218
arkadaşlar merhaba 32 gb g2 var pc suite den güncelleme yaptım bana 30b sürümü verildi.Ama lg firmware list den baktığım zaman türkiyeye 2 tane sürüm vermiş.30b ve 30c ben bu c sürümünü yüklesem sorun olur mu.

telefon paralel değil.
bir sorun olmaz

hsnklc

Asistan
21 Ekim 2013
419
1
16
Telefonum tayvan dan gelme paralel ithalat az önce pc ye bağladım güncelleme var diyor 30a güncellemesi ama şarjım az olduğu için yapamadım güncellemeyi yapınca son durumu yazarım.

Afc44

Öğrenci
28 Nisan 2015
6
0
0
Hic ayni Sorunu yaşayan. Yok mu ona gore servise vercem ayni sorun yoksa da yok diyin lutfen fikir sahibi olmak istiyorum sorun kasa gıcırdamasi vatan dan aldim

gercekmanyak

Öğrenci
24 Haziran 2014
33
0
6
Beyler lollipopa gectiniz hayirli olsun. Ram kullanımı ne durumda belirtir misiniz ? Ram'kullanimi artmış durumda çünkü. Ve yavaş sarj oluyor

hsnklc

Asistan
21 Ekim 2013
419
1
16
Hic ayni Sorunu yaşayan. Yok mu ona gore servise vercem ayni sorun yoksa da yok diyin lutfen fikir sahibi olmak istiyorum sorun kasa gıcırdamasi vatan dan aldim

Kasa gıcırdaması derken iki taraftan bastırınca gelen sesten bahsediyorsanız gayet normal bi ses o her g2 de vardır.Plastik kasa sonuçta zorlayınca sürtünme ve baskıdan dolayı oluşur o ses ama başka bir ses ise gönderin servise ama dediğim ses ise ne yaparsanız yapın o ses gitmez.

Afc44

Öğrenci
28 Nisan 2015
6
0
0
Kasa gıcırdaması derken iki taraftan bastırınca gelen sesten bahsediyorsanız gayet normal bi ses o her g2 de vardır.Plastik kasa sonuçta zorlayınca sürtünme ve baskıdan dolayı oluşur o ses ama başka bir ses ise gönderin servise ama dediğim ses ise ne yaparsanız yapın o ses gitmez.

Iki taraftan bastirinca ses gelmiyo benimki direk ses dugmesinin altina dokununca gıcırdıyo

emre2535

Asistan
21 Şubat 2013
289
4
18
Güncellemden sonra bildirim çubuğunda yıldız işareti çıkıyor ve çağrı geldiğinde zil sesi çalmıyor. Sebebini bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

hsnklc

Asistan
21 Ekim 2013
419
1
16
Telefona tayvan güncellemesini yaptım çok iyi şuana kadar hiçbir sorun yok performans aynı şekil hiç kasma vs olmadan devam ediyor bi sorun görürsem yazarım.

emre2535

Asistan
21 Şubat 2013
289
4
18
ayarlar>ses>rahtsız etmeyini kapatman yeterli
Ayarlar ses rahatsız etmeyine giriyorum ama orada kapat yok hepsi,yalnizca öncelik, yok var yoka tikladığım zaman direk sessize geciyo telefon birde altta yalnizca öncelik başlığı altında takvim, gelen çağrılar, yeni mesaj var ama hicbiri secili değil. Hangi secenekleri isaretlemem gerek kapatmak icin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Güncelleme hatalı olduğu gerekçesiyle pc sıitten kaldrıldı tekrar pc suit ile deil ota ile dağtılacak haberiniz olsun tam bir tarih veremiyolar onun içinde haberiniz olsun bana niye güncelleme gelmiyor demeyin