LG G2 Kullanıcıları Kulübü

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Uzun zaman nerde oldugunuz yazacaktim.arkasndan saka saka yazcaktim eksik yazmışım pardon

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Bu islemi nekadar surede bir yapmaliyim.yada yapmalimiyim.

etyqaby5.jpg

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bu islemi nekadar surede bir yapmaliyim.yada yapmalimiyim.

etyqaby5.jpg

Kullandığınız bir uygulamada anormallik sezerseniz kullanabilirsiniz. Onun dışında hiç kullanmasanız da olur. Çünkü uygulamaların önbellekleri bazen uygulamanın kafasını bulandırıyor tabiri caizse. Bu şekilde ram'i boşaltıp sıfırdan çalıştırırsanız daha düzgün çalışır. Buna her zaman rastlamazsınız bazen olabilir.

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Kullandığınız bir uygulamada anormallik sezerseniz kullanabilirsiniz. Onun dışında hiç kullanmasanız da olur. Çünkü uygulamaların önbellekleri bazen uygulamanın kafasını bulandırıyor tabiri caizse. Bu şekilde ram'i boşaltıp sıfırdan çalıştırırsanız daha düzgün çalışır. Buna her zaman rastlamazsınız bazen olabilir.

Hmm tamam anladm tskkurler

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Şu tavşanlı temayı ben de beğendim, çünkü adamlar üzerinde çok uğraşmışlar. İnce ayrıntılar üzerinde durmuşlar. Bu yönden hoşuma gitti. Emek harcanan şeyleri takdir ederim her zaman. Yoksa o tema hiç tarzım değil tabi ki. :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Linkta hata var sanırım son sayfaya yönlendiriyor.

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
😀😀😀😄😄😄

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Şu tavşanlı temayı ben de beğendim, çünkü adamlar üzerinde çok uğraşmışlar. İnce ayrıntılar üzerinde durmuşlar. Bu yönden hoşuma gitti. Emek harcanan şeyleri takdir ederim her zaman. Yoksa o tema hiç tarzım değil tabi ki. :D

Ahahaha hic gulecegim yoktu bir an kullanacagimi sandim :D

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
[MENTION=374275]Bloother[/MENTION]

Ya Biri Bu Hava Durumu (Weather Service) 'yi Sonsuza Kadar Kapatmanın Rootsuz Bir Yolunu biliyormu

Ana Ekrandan Kilit Ekranından Bütün Seçenekleri Kapalı Uygulamalarda Devre Dışı Bırakılmıyor Widget Yok

Paylaşırsa Sevinirim ?
[MENTION=392241]drnslmz[/MENTION] Parolayı Adres Satırına Yaz Ordan Kopyalıp Şifre Kısmına Yapıştırıp Denermisin? Kopyalarken Boşluk Olmamasına Dikkat Et

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327

Ya Biri Bu Hava Durumu (Weather Service) 'yi Sonsuza Kadar Kapatmanın Rootsuz Bir Yolunu biliyormu

Ana Ekrandan Kilit Ekranından Bütün Seçenekleri Kapalı Uygulamalarda Devre Dışı Bırakılmıyor Widget Yok

Paylaşırsa Sevinirim ?
[MENTION=392241]drnslmz[/MENTION] Parolayı Adres Satırına Yaz Ordan Kopyalıp Şifre Kısmına Yapıştırıp Denermisin? Kopyalarken Boşluk Olmamasına Dikkat Et

vadapa6e.jpg
3y4u8ydu.jpg

Bunu mu kastediyorsun?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada ekranda görünen Mi File Explorer'ı tavsiye ederim. Çok hızlıdır ve kullanışlıdır.(ama ingilizcedir) Solid explorer'a ücretsiz alternatiftir.(Ben her ne kadar solid'i de ücretsiz kullansam da :D )

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
wjORWW.png

Burdaki {Hava Durumu} uygulama Çalışsın istemiyorum [MENTION=374275]Bloother[/MENTION] Ne Yaptıysam Devre Dışı Bırakamadım

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95

Paylaşırsa Sevinirim ?

Yaptim. yine olmadi :(

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
wjORWW.png

Burdaki {Hava Durumu} uygulama Çalışsın istemiyorum @Bloother Ne Yaptıysam Devre Dışı Bırakamadım

Verileri temizleyip, durdurmaya zorla dedikten sonra da devredışı bırakmıyor mu? Ekrandan widget'ları kaldırıp kilit ekrandan devredışı bıraktıktan sonra sizi rahatsız etmez, bir de simgesini gizledin mi görünmez olur sanırım. Bu uygulamadan neden kurtulmak istiyorsun ki? :)
Yaptim. yine olmadi :(

Outlook uygulamasını kurmadınız mı?

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Verileri temizleyip, durdurmaya zorla dedikten sonra da devredışı bırakmıyor mu? Ekrandan widget'ları kaldırıp kilit ekrandan devredışı bıraktıktan sonra sizi rahatsız etmez, bir de simgesini gizledin mi görünmez olur sanırım. Bu uygulamadan neden kurtulmak istiyorsun ki? :)

Outlook uygulamasını kurmadınız mı?

Onu kurdum kurdum.tlfonun kendi e postasndan bahsettim

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Resimdeki gibi havadurumuna giriyorsunuz
janyguny.jpg

Ardindan acilan sayfadaki ilcelerinizi silin hepsini.
rubupu4y.jpg

Sonra fotografini koydugunuz yerde yani uygulamalardan durdur diyorsunuz.ondan sonra calisan kisminda cikmiyor. [MENTION=7071]nike[/MENTION]Steeyl

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
1
azy3u5a4.jpg

2
azajage9.jpg

3
eny6uma6.jpg

Bakin kayboldu bende yalniz tlfonunuzu bastan baslatinki tam olsun.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
[MENTION=62584]NikeSteeL[/MENTION] telefondan tamamen kaldırmak istiyor.

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Hayir calisanlardan kaldirmak istiyor.tlfondan tamamen kaldiralamayacagni pek tabi biliyordur.calisan kismindan kaldirmak istiyor bence😝

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Sanırım galiba ben yanlış anlamışım kusura bakmayın. :mrgreen:

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
[MENTION=374275]Bloother[/MENTION] Rahatsız Etmiyor Evet Kaldırdım Seçeneklerden Ama Ram'imden 1 Kb Bile Kullanmasına Tahammülüm Yok :)
[MENTION=392241]drnslmz[/MENTION] Daha Önce Denedim Yine Bir Süre Sonra Çalışan Uygulamalara Geliyor

Ben Devre Dışı Bırakmak Veya Kaldırmak İstiyorum

Sanırım Rootsuz Mümkün Değil

Bu Arada Kulübün En Sevdiğim Yanı Herkes Bir Fikir Veriyor Er Veya Geç Çözüyoruz :)

Uğraşıcam Veya Yazılımsal Olarak Engellemeye Çalışıcam Linux Bilgim İyidir :) Bir Sonuca Varırsam Paylaşırım

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
@Bloother Rahatsız Etmiyor Evet Kaldırdım Seçeneklerden Ama Ram'imden 1 Kb Bile Kullanmasına Tahammülüm Yok :)
@drnslmz Daha Önce Denedim Yine Bir Süre Sonra Çalışan Uygulamalara Geliyor

Ben Devre Dışı Bırakmak Veya Kaldırmak İstiyorum

Sanırım Rootsuz Mümkün Değil

Bu Arada Kulübün En Sevdiğim Yanı Herkes Bir Fikir Veriyor Er Veya Geç Çözüyoruz :)

Uğraşıcam Bir Sonuca Varırsam Paylaşırım

Peki tüm bu işlemlerden sonra Görev Yöneticisi ayarlarından, Hizmetleri durdur kısmından seçmeyi denedin mi? oradan seçtiğinde arka planda çalıştırmıyor. sadece sen uygulamayı açınca çalışıyor.

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Hayir ama vallaha gelmiyor ilceleri kaldirdiktan sonra calişanlardanda durdurursaniz vallaha gelmiyor.yeterki il ilceyi kaldrmis olun.

mamiko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=374275]Bloother[/MENTION] ben stock roma dönmek istesem o listeden hangisini indircem neden iki iki var ülkeler o rom listesinde ?

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Biraz Fazla Zorladığım için Uygulamayı Bug Oluşmuş Olabilir , Ölü Veride Olabilir

Telefonu Sıfırlayıp Şu Şehir Eklemeden Durdur Seçeneğini Deneyecem Saolun Arkadaşlar .

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Biraz Fazla Zorladığım için Uygulamayı Bug Oluşmuş Olabilir , Ölü Veride Olabilir

Telefonu Sıfırlayıp Şu Şehir Eklemeden Durdur Seçeneğini Deneyecem Saolun Arkadaşlar .

Tamam denemenizi tavsiye ederim ben bile sayenizde ramimda yer actim azicik :)))