LG G2 ile 4K video çekme [V5.0.0] sürümü eklendi.

DarKKnighTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendi cihazimda bir sikinti yasamadim. En son optimus surumunu kullaniyorum

Hocam 2.el almıştım telefonu yarın gidip aynı model ile değiştireceğim, tanıdık zaten sıkıntı olmaz.

Fakat diğer modeli alırken nelere dikkat etmeliyim? Ayrıca telefonların serileri varmış 410K filan deniliyor, bu seriye nereden bakabiliriz? Ayrıca bu elimdeki cihaz tüm romlardaki kameralarda gecikme yapıyor 1080pdeyken. Şimdi yarın bakacağım diğer cihazda bu kamerayı nasıl test edebilirim. Orada rom yükleyecek değilim ya :) Yardım ederseniz çook sevinirim. Fazlasıyla yardıma ihtiyacım var :(

someone799

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hocam 2.el almıştım telefonu yarın gidip aynı model ile değiştireceğim, tanıdık zaten sıkıntı olmaz.

Fakat diğer modeli alırken nelere dikkat etmeliyim? Ayrıca telefonların serileri varmış 410K filan deniliyor, bu seriye nereden bakabiliriz? Ayrıca bu elimdeki cihaz tüm romlardaki kameralarda gecikme yapıyor 1080pdeyken. Şimdi yarın bakacağım diğer cihazda bu kamerayı nasıl test edebilirim. Orada rom yükleyecek değilim ya :) Yardım ederseniz çook sevinirim. Fazlasıyla yardıma ihtiyacım var :(
Hocam benim cihazim 311K yani 2013 kasim uretimi. Diger surumleri bilmiyorum ama cok buyuk de bir fark olacagini sanmiyorum. Siz cihazini rootlamis miydiniz? Eger rootlamadiysaniz ve gerekli kutuphaneyi yuklemediyseniz olabilir

DarKKnighTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam benim cihazim 311K yani 2013 kasim uretimi. Diger surumleri bilmiyorum ama cok buyuk de bir fark olacagini sanmiyorum. Siz cihazini rootlamis miydiniz? Eger rootlamadiysaniz ve gerekli kutuphaneyi yuklemediyseniz olabilir

Hocam cihazımın sürümünü bilmiyorum buna nasıl bakabilirim?

Ayrıca cihazı rootladım, ilk baş stock rom üzerine bu kamera modunu kurdum yine video gecikip takılmaya başladı. Hem takılmayla beraber görüntü de yırtılıyordu sabah yürürken video kaydında gözüktüğü gibi;

[video=youtube;z2iOxxH_eyo]http://www.youtube.com/watch?v=z2iOxxH_eyo[/video]

Sonra bu durumunu beğenmeyip başka romlar denedim. Pardus HD, Optimus G3, Cloudy G3, Cloudy Flex bunlar denediğim romlar. Tüm romlarda video kamera gece kayıt yaparken ilk 50 saniyeden sonra gecikmeye başlıyor ve donuyor, bazen ilk 50 saniyeyi bile beklemiyor. Ama ilk 10 saniye sıkıntısız kayıt yapıyor. Telefonun serisini öğrenebilsem yarın ona göre bakarım telefoncuda. Birde şimdi bu cihazı geri verince diğer alacağım cihazda aynı sıkıntının olmayacağını nereden anlayabilirim :( Sonuçta sabah video sıkıntısız. Hem orada rom yükleyebilecek gibi bir durumum da yok :( Çok fazlasıyla yardıma ihtiyacım var, yardım edenlere çok minnettar kalacağım :( :(

oakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bu arada slow motion olarak videolari izlemek icin vlc playeri kullanabilirsiniz, eger slow motion olarak videoyu kaydetmek istiyorsaniz videonuzu cektikten sonra viva video adli program var, kaydettginiz videoyu orada acin ayrica birkac video ozelligide eklenebiliyor, kullanmanizi tavsiye ederim

salih028

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rehber için teşekkürler..yalnız benim kamerada uhd çekimi çamur gibi..sangi vga çekiyor
4.4.2ye yükledim..sadece apk ile..yani root yapmadım..ama gösterdiğiniz camera programı açılıyor..rootsuz olması kamerayı etkiler mi

cccemirccc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben flaşladım sonra apkyı yukledım actım hıc beyaz ekran gelmeden dırek kamerayı actım baktım 4k cekme sıhırlı odak falan gelmıstı bana nıye sormadı backup ınstall falan dıye ya :S

cccemirccc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beyler hallettimde slow motion nasil cekiyoruz? Normal video cekiyorum ordan videolar uygulamasiyla aciyorum hizi degistirme gibi bir secenek yok

oakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler hallettimde slow motion nasil cekiyoruz? Normal video cekiyorum ordan videolar uygulamasiyla aciyorum hizi degistirme gibi bir secenek yok
Video ayarlarinda 120fps secenegi aktif ettiginden emin ol.sonra telefonun kendi video playerinde yaptigin kaydi ac, videoyu durdur.seceneklerden calma hizina gir 0.4xin asagisini pek tavsiye etmem

cccemirccc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Video ayarlarinda 120fps secenegi aktif ettiginden emin ol.sonra telefonun kendi video playerinde yaptigin kaydi ac, videoyu durdur.seceneklerden calma hizina gir 0.4xin asagisini pek tavsiye etmem

Tamam hocam kurcaladim braz daha ve buldum. Birde bende 0.5in alti yapilmiyor calma hizinda onu nasil yapacagim

oakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam hocam kurcaladim braz daha ve buldum. Birde bende 0.5in alti yapilmiyor calma hizinda onu nasil yapacagim
video çözünürlük ayarlarına geldiğinde (120fps) slow motion olan bi çözünürlük ayarı yazar.onu seçip kayıt yaparsan hallolur

uma350

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Donanımsal bir yetenek değil mi bu ? Yazılımsal olarak 4K çekim yapmak gerçekten mümkün mü ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar arkadaşlar benim sorunum şu ben daha önce 4k yükledim şu anda yüklü ayrıca fakat ben bunu kaldırmak istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek bi arkadaş var çok sevinirim. sebebini sormayın sadece 4k video kaldırmak istiyorum

cccemirccc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
120fps cekiyorum zaten sorun onda degil sj sorun calma hizini 0,2den yapamamam. En fazla 0.5 oluyor sebebi ne bunun

Kuvvetmira

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Donanımsal bir yetenek değil mi bu ? Yazılımsal olarak 4K çekim yapmak gerçekten mümkün mü ?
İşlemcinin gücü diyelimki 4k var ama fazla ısınma yapıyo vede zorladığı için kullanmamışlardır.