LG E612 Optımus L5 Önerirmisiniz !

cuvaldız

Doçent
Reaksiyon puanı
5
optımus l5 alcaklar n11.com da 430 lira

qerwax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
xperia miro var 80 lira daha ekle xperia e al hem daha iyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bu telefondan wifi agına oturumm ac nasıl oluyoo yardımcı olabılırmısınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mellow:ben almayı düşünüyorum ama endşeliyim bu telfonu alimmi yoksa 500tl ye başka tller varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
teşekkürler cvplar için arkadaşlar. büyük ihtimal lg e612 alıcam. ben de alınca yorumları yazarım. ama x peria miro tavsiye edilmiş hoş gibi fakat mp4 üm var çok kaliteli müziğe ihtiyacım yok o anlamda. bahsettğim gibi neti kullanabileceğim e-sözlük amaçlı özellikle. internet kesintisi ve sorunu yaşatmayacak bir tlf. yani video vs. de çok izlemem.) kamerası iyi olsa sevinirdim ama pek iyi değil sanırım da o da sorun değil. veeeeeee özellikle evde wi-fi bağlantıya çevirip internetten evdeyken ücretsiz faydalanabilip sorunsuz kullanym. bilmem anlatabildim mi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben nisan ayında lg optimus l5 e612 almayı düşünüyorum limitim 500tl eğer daha iyi bir telefon varsa alabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
daha önceki 2 telefonunda lg di pek bir sorun çıkarmadılar l5 i bir hafta oldu alalı gayet memnunum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gigabyte G-Smart GS202 Bakın , birde L5 Bakın .
Bunların karşılaştırılması çok zor .
L5 bu kadar konuşuluyorsa, Gigabyte ondan daha çok konuşulması gerekirdi performans bakımından ama L5 daha meşhur anlamadım gitti .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gigabyte G-Smart GS202 iyi bir telefona benziyor fakat ismi çok duyulmadğından tercih edlmyor olabilir. bir de elektronik aletler de servis sorunu yaşanıyor. o yüzden servisleri sınırlı yada pek bulunmayan telfnlar sorun olablir, hoş serviste olsa bazen çok pek işe yaramıyor :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar....Ben L5'i ekim 2012 ortasında Türkiye'ye geldikten sonra ilk alanlardanım...Hem de 588 Tl'ye internetten aldım...Şu ana kadar da bir çok kişi tavsiyemle aldı ve kullanıyor..Ve tamamı da benim gibi çok memnun...Şantiyede çalışıyorum..Telefonum benim herşeyim..Gazetem, televizyonum, radyom, müzikçalarım, sinema ekranım, oyun konsolum, hertürlü iletişim aracım...50 Tl'ye de yedek batarya aldım fakat hiç kullanmaya fırsatım olmadı...Tavsiye ederim.... :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kimse almasın pişman olamayın kamera kötü sarj ı hemen bıtıo virüs hemen bulasıoo

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
kimse almasın pişman olamayın kamera kötü sarj ı hemen bıtıo virüs hemen bulasıoo
Cihazı alalı neredeyse bir hafta oldu kamerası gündüz ortamında gayet kaliteli çekiyor. Şarjı uygulamalarım açık olmasına rağmen 1,5-2 gün gidiyor. Virüs konusunda ise herhangi bir uygulamayı indireceğiniz zaman google play de yorumları mutlaka okumalısınız ve dikkat etmelisiniz.Belli ki bilinçsiz kullanıcısınız. Yanlış yönlendirme yapmayalım lütfen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bu telefonu almayı düşünüyorum ama bazı kötü yorumlar var donma,bozulma gibi kararsız kaldım tavsiye eden varmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bencede alanılabılicek bi telefon bu fiyat aralığında en iyisi ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar 24 saattir lg l5 kullanıcısıyım çok fazla araştırmadan aldım 500 tl fiyatı ve bu fiyata sundugu özellikleri açısından tercihimi l5 den yana kullandım herkes o fiyat aralıgında telefon modelleri tavsiye etmiş tavsiye edilen telefonlar hakkatten güzel fakat hiçbiri 500 tl deil verdigi keyif ve özellikleri açısından bence tatmin edici bir telefon herkese tavsiye ederim çok kasmayın onu mu alsam bunu mu diye aldıkdan sonra digerlerinde gözün kalır üzülürsün gir telefoncuya cebindeki paraya bak al ve çık :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben lg tlf aldımda faceye nasıl bağlanılıyor pek bilmiyom bilgisi olan varsa yazarmısınız luutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende de e612 var multımedya mesajı yollarken MESAJINIZ GONDERILMEDI SERVIS ACILDIGINDA GONDERILECEKTIR yazıyo mesaj gıtmıyo nasıl duzelıcek bu ya ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynn almayın ! Ben ladım ekranın çerçevesinde kırmızı şeyler çıkmaya başladı. Kamera ilk 2 gün güzeldi sonra berbat bulanık oldu. Almayın ben gidip değiştrcem. Daha 4. günü olmadı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
l5 aldim usb baglantisi icin "lg pc suite"yi yuklemem gerekiyordu yukledim fakat bilgisayar sadece sarj ediyor telefonda ki fotograflari-muzikleri bilgisayarima yuklemek istiyorum olmuyor yardimci olabilirmisiniz?

BİLGE ADAM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
l5'i geç l9 al bari daha iyi ondan paran boşa gitmesin ya da htc desire c

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler ben l5 aldımda oyunları fln zor açıyor hep kasıyor sizce normal bir şeymi yoksa geri mi goturmeliyim

Mdn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çok Pahalı ya Özelliklerine Göre,tek çekirdekli ve ram yetersiz çokşey yapamazsın o telefonla ace 2'ye bak derim,2.3'den android 4.1'e yükseliyor ve kısacası telefon harika bende almayı düşünüyorum 650 TL haberin olsun azbi beklersen düşecek diye düşünüyorum.