Lenovo ideapad Gta IV sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Evet arkadaşlar bir sorun başıma geldi. GTA IV oyununu birkaç kez oynadım. Ablamın lenovo ideapad serisi bir pcsi var. Ona yükledim torrentten kurulumu yaptım. Razorun cracki bulunuyor.310 m ekran kartı,4gb ram i5 işlemci var laptopun. Çok iyi olmasada gta 4ü orta ayarlarda çalıştırabilecek seviyede.
auto configure ayarları yükseklerde. Menüde en ufak kasma yok çok rahat şekilde ekran kartı bellek yeride yeşil yani . Bende dedim düşüriyim en düşük çözünürlük en düşük detayda bile takılıyor. Çok arabada ileri gidiyorum akıcı değil sağa dönerken bekliyor dönüyor.Anlayamadığım bir sorun var. İ can run it de geçer not alıyor. Ayrıca daha kötü pcler bile açıyor. Ama kasıyor anllattığım şekilde nedense. Ama menüde sıfır kasma hani ekran kartı geçmese menüde bile yavaşlık olur. Sorun nedir. Ekran kartı güncel. Directx ile alakası yok ama diğer oyun için onuda güncelledim. Razorun cracki bulunuyor . Crackle ilgilimidir ? Yardımcı olun lütfen kuzenim çok seviyor ve oynamak istiyor. Bende arada desarj olmak isterim.
[MENTION=43929]rtsbora[/MENTION] oynuyorsanız sizde yardımcı olursanız sevinirim. Çok oynamadığım için hatalar, sorunlar hakkında bilgim yok.
Teşekkürler.

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Oyunun Update Patch'leri var. Onları Kur Ve birde öyle dene..Burdan İndirebilirsin Hepsini.

Link ;

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Tesekkurler pcde deneyecegim baska önerisi olan ?

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
İllegal linklerden uzak duralım arkadaşlar.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
normalde o sistemde kasmaması lazım. belki crack dosyasında sorun vardır. arkadaşın dediği gibi update yapmayı dene.