Yardım League of Legends "yeniden bağlanmaya çalışıyor" hatası

bunyaminknds

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LoL oyununu oynamak istiyorum fakat hiç bir maça giremiyorum, böyle birşey çıkıyor ve sıralamadan çıkartıyor, bazı oyunlarda da aynısını yaşıyorum.

Ekli dosyalar

• SPORUN.png
    SPORUN.png
    240 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen moderatör:

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
685
Lol oynunu oynamak istiyorum fakat hiç bir maça giremiyorum böyle birşey çıkıyor ve sıralamadan çıkartıyor bazı oyunlarda da aynısını yaşıyorum

- Wireless üzerinden mi bağlanıyorsun internete ?
- ŞU LİNKE tıklayıp internet hızını ve ping değerlerine bir bakmanı öneririm.
- Eğer ufacık bir sıkıntı bile varsa, internetini hangi firmadan kullanıyorsan bir arayıp konuşmanı tavsiye ederim.

bunyaminknds

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
- Eğer ufacık bir sıkıntı bile varsa, internetini hangi firmadan kullanıyorsan bir arayıp konuşmanı tavsiye ederim.
1716156523458.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

dsmart kullanıyorum önceden böyle problemim yoktu dsl ışığım gıttı 1 2 gun boyunca bastan kurulum yaptık musterı hızmetlerıyle ondan sonra böyle oldu hızımda problem yok

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
685
Alla alla ping durumunda iyi aslında. Sen tekrardan bir ada Dsmart'ı, derdini güzelce anlat. Belki merkezden bir şeyler yapabilirler.

bunyaminknds

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 190151

dsmart kullanıyorum önceden böyle problemim yoktu dsl ışığım gıttı 1 2 gun boyunca bastan kurulum yaptık musterı hızmetlerıyle ondan sonra böyle oldu hızımda problem yok
Müşteri hizmetlerinin bu konuyu anlayacağını zannetmiyorum çünkü internet problemini bile düzeltmekle çok uğraştık :D

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
685
İnternet hizmetini alacağın firmayı iyi seçecektin hocam. Dsmart nedir yahu ? Ama senin ya da benim yapacağım bir şey olduğunu hiç zannetmiyorum. :(

bunyaminknds

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alla alla ping durumunda iyi aslında. Sen tekrardan bir ada Dsmart'ı, derdini güzelce anlat. Belki merkezden bir şeyler yapabilirler.
tamamdır olmadı tekrardan reset ya da modem değişmeyi düşünüyorum belki ondan alakası olabilir

İnternet hizmetini alacağın firmayı iyi seçecektin hocam. Dsmart nedir yahu ? Ama senin ya da benim yapacağım bir şey olduğunu hiç zannetmiyorum. :(
genede teşekkürler zaten baktım düzelmiyor dmsartı turknete geçirip modem de değişeceğim o zaman tamamen sorun kalkmış olur

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
685
tamamdır olmadı tekrardan reset ya da modem değişmeyi düşünüyorum belki ondan alakası olabilir

genede teşekkürler zaten baktım düzelmiyor dmsartı turknete geçirip modem de değişeceğim o zaman tamamen sorun kalkmış olur

Bak modem değiştirme olayı aklıma gelmedi mesela. Gerçi evindeki modem Dsmart'ın kendi modemi ise yine pek bir şey fayda etmez sanıyorum. Ama sözleşme fes edip yeni sözleşme imzala, onun bağlanmasını bekle falan... Ölme eşeğim ölme resmen.

Yahya Furkan

Profesör
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
3,479
Oyunu silip yüklediniz mi? Muhtemelen çözer.

Lord Erenify

Profesör
Reaksiyon puanı
574
İnternet bağlantını iyice kontrol et, oyun istemcisini yeniden başlat veya problem devam ederse pcyi yeniden başlat. Ekstra olarak lol'un sunucularındada sıkıntı olabilir. Eğer problem devam ederse lol destek ekibiyle iletişime geç.