Kuş ölmüşmüdür?

Bu konuyu okuyanlar

Latiroz Kaipa

Profesör
Reaksiyon puanı
636
arkadaşlar çatı katında bir tane güvercin yumurtası buldum baya pisti bende eve getirdim ve ışık tuttuğumda içi boştu bende geri çatı katına götürürken yanlışlıkla kırdım içinden tek sarımsı pis kokan bir şey çıktı bu kuşu ben öldürmedim demi kendi önceden ölmüştür

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,027
arkadaşlar çatı katında bir tane güvercin yumurtası buldum baya pisti bende eve getirdim ve ışık tuttuğumda içi boştu bende geri çatı katına götürürken yanlışlıkla kırdım içinden tek sarımsı pis kokan bir şey çıktı bu kuşu ben öldürmedim demi kendi önceden ölmüştür
aynn önceden ölmüştür o.
Zaten yaşıyor olmasi için başında annesinn yumurtanın üzerinde oturuyor olmasi lazım.

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,027
küçükken bizim tavuklar çok gurk oluyordu. Bir anne yumurtanın başından 5 dk ayrılmaz. Güvercinde de aynı şeye denk geldim. İçiniz rahat olsun...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Bazen oluyor öyle.
Birkaç ay önce işe giderken yerde asfaltta gezen bal arısı gördüm arka ayakları şişman.
Ne olmuş buna neden uçmuyor diye parmağıma götürdüm araba geçer üstünden filan dedim. Kenara bırakmak istedim.
Ama arı kendi etrafında bir tur attı ve parmağımı vurdu. Siz soktu diyorsunuz ne diyorsunuz.

Hehh kenara fırlattım arıyı parmağım şişmedi ama uyuştu acıyla birlikte.

Sonra İş arkadaşlarımdan öğrendim ki eğer arı iğnesini attıysa o arı ölecektir. Biraz araştırdım Bağırsaklarının iğne ile birlikte dışarı atıldığının bilgisine ulaştım.

Yaaaaanniiiii Maksatım İyilik etmekti ama bilgili olamadığımdan Kötülük ettim.