Kulaklık

Maqemuya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkeze hayırlı bayramlar...
Benim bir sıkıntım var laptop'um da kulaklık takılıydı kulaklık girişi laptopun içinde kaldı laptop ise hala kulaklık takılı gösteriyor hoparlörü çalıstıramıyorum bunu iptal edip hoparlörü kullanabilme şansım varmıdır Win 7 kullanıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.. iyi akşamlar..

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
onu ordan bir şekilde çıkartman gerek diye tahmin ediyorum.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Saatin oradaki hopörlör simgesine sağ tıkla oradases denetim seçenekleri felan olacak orada kulaklık şeçili olması lazım onu pasif yap ses alman lazım ayrıca içinde kalan ucu iki iğle ile çıkarmaya çalış iki iğneyi diplere batır ve dışa doğru eğ

Maqemuya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hmm anladım bi deniyeyim teşekkür ederim..

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:33 ----------

İşin tuhaf tarafı ses denetiminde kulaklık diye bişey yok kafamı karıştıran taraf orası..Acaba hoparlörüde bozmuş olabilirmi?

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Bende masaüstünde kulaklık ve ses sistemi arasında saatin oradan geçiş yapabiliyorum ama laptop ba kulaklık taktım aynı şekil olmadı ikiside win 7 ama

Maqemuya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullaklık takılı gösteriyor devredışı bırakabilirmiyiz eğer öle bişey varsa sorun çözülür..

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Kullaklık takılı gösteriyor devredışı bırakabilirmiyiz eğer öle bişey varsa sorun çözülür..
bende onun için uğraşıyorum benim desktop ta kasanın arka çıkışta ses sitemi takılı, kasanın ön tarafında kulaklık takılı saatin ordan geçiş yapıyorum ama laptopta başaramadım :(

Maqemuya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım valla bende uğraşıyorum daha bişe bulamadım..Realtekten olabilirmi orayıda kurcaladım ama sonuç yok yada varda ben bulamadım.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
emin değilim ama onu ordan çıkartmadan ses alabileceğini sanmıyorum. Ben olsam lehim aletiyle kırılan uca birşey lehimleyip aniden çeker çıkartırdım ama tabi sende lehim varmı, kırılan uç gözüküyormu yada işe yararmı bunlar muamma. Servise götür en iyisi belki yardımcı olurlar.

Maqemuya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çıkarmadım ama realtek in sitesinden driverini indirdim ordan panel çıkışlarını kapattım sorun çözüldü ilgilenenlere teşekkür ediyorum ama yinede servise götüreceğim tabiki herkeze iyi bayramlar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm kardeş aynı sorun bende de var detaylı şekile bilgi verirmisin bende yapsam bi zahmet win 7 home basıc benimki realtek warmı bilmiyorum sağ alt tarafta simgesini de görmüyom
:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar bende kulaklık takılı deıl ama takılı gosterıyor bılgısyarı sılıyordum jak takıldı dedı bende muzık açıyım dedım ses gelmıyor neden nedır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
windows 8 laptop içinde kulaklık jackı kırıldı ses alamıyorum lütfen banada yardımıcı olun

realtek driver ın linkini verebilecek olursa çok sevinirim