Kulaklık Sorunları

Bu konuyu okuyanlar

yeliz_92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
YA BEN kulaklık kullanıyorum arkadan taktığım zaman ekrandan talimat çıkıyodu yeşil kulaklık pembe mikrofon bide siyah var oda ne bilmiyorum bunları tektek takınca ekranda renkleri çıkıyodu birdden mikrofonu taktm yada kulaklığı tam tersleri çıktı ekrenda yanı mikrofonu taktm kulaklık simgesi falan çıktı ama yanlış oluncada çalışmamaya başladı yanı bilgisayar seslerini duyuyorum ama müzik dinleyemiyorum media playerda media playerda sorun yok ama kesınlıkle bunun bi ayarı olmalı lütfen bakıversın ses kartında sorun yok prizde sorun yok bilgisayarın tum seslerını duyuorum mıkrofon çalışıyo ama kulaklık yada hoporlorden müzik sesi gelmiyor

MehmetMiri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ses Kartı Sürücüsünü kaldırıp tekrar yükle düzelmesi gerekir.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
sorunun nedeni denetim masasındaki ses ayarlarında da olabilir. ses çıkışı için oraya da bakmak gerekiyor.

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
:D soruyu yazım şeklinden sorunu karışık anlatımlar ile yapamayacağın anlaşılıyor. :(

>> kulaklık veya hoperlörlerini kasanın arkasındaki yeşil renkli çıkışa takacaksın(eğer hoperlörlerinde iki adet giriş varsa birini yeşile birini mavi ye tak)
>> mikrofon u yine kasanın arkasındaki kırmızı renk e takacaksın.

bundan sonra hala donanımlar çalışmıyorsa sorunu denetim masasından halletmen gerekiyor. o biraz uzun ve farklı yol ve sebepleri olabilir.
sen başta anlattıklarımı bir dene istersen.