Küçük Telefon Önerisi

Küçük telefon önerisi

• Z5 compact

• Z3 compact

• iphone 5s

• Samsung galaxy A3 2016

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

BerkAyDo575

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler en son hatırlarsanız anneme telefon arıyorum ve zenfone 2 laser aldık.
Öncelikle yardımlarınız için teşekkürler...
Şimdi de sıra babama geldi :)
Babam ise büyük telefon istemediği için en fazla 4.7 inc lik telefon istiyor...
Ben de biraz araştırdım ve şu seçenekleri buldum eğer ki liste haricinde bir telefon öneriyorsanız lütfen yorum olarak yazınız...
En fazla 1500 tl verebilirz iphone 5se bütçemizi aşıyor :)

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
iPhone stabilitesini hiçbir şey'e değişmem

monuroruc

Asistan
Reaksiyon puanı
206
5s tam baba telefonu benim eskisini babama verdim çok rahat kullanıyor küçük olması güzel.

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Eğer se alamayacak isen kesinlikle z5 compact

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şu listede z5 compacta herhangi bir yönden rakip çıkabilecek bir telefon yok.
iOS stabilitesiymiş falan filan demeyin bana z5 compact saf androide yakın bir arayüz kullanıyor iosu stabilite olarak yakalar üstüne yetenekleriyle katlar ayrıca işlemcisi daha güçlü

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
z5c daha mantıklı geliyor.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Listenizdeki urunler icinden oncelikli olarak sony xperia z5c urununu tavsiye ederim. Donanim ve sundugu ozellikler bakimindan dah basarili bir urun. İkinci olarak da iphone 5s dusunebilirsiniz. Ama 5s'in pil performansi babaniz icin uygun olmayabilir. Sony hem saglamlik hem pil hemde donanimi ile guzel ve basarili bir urun.

BerkAyDo575

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
z5c daha mantıklı geliyor.
Merhaba,

Listenizdeki urunler icinden oncelikli olarak sony xperia z5c urununu tavsiye ederim. Donanim ve sundugu ozellikler bakimindan dah basarili bir urun. İkinci olarak da iphone 5s dusunebilirsiniz. Ama 5s'in pil performansi babaniz icin uygun olmayabilir. Sony hem saglamlik hem pil hemde donanimi ile guzel ve basarili bir urun.

Peki uygun fiyata iphone se bulabilirsek sizce se mi alalım yoksa z5c mı (eğerki uygun fiyata se bulamazsak z5c alıcaz, kararlaştırdık herşey için teşekkürler) :)

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Peki uygun fiyata iphone se bulabilirsek sizce se mi alalım yoksa z5c mı (eğerki uygun fiyata se bulamazsak z5c alıcaz, kararlaştırdık herşey için teşekkürler) :)
Eger uygun fiyata iphone se bulabilirseniz kesinlikle iphone se alin. Kucuk ekranli cihaz sevenlere tavsiye ettigim oncelikli urun bu. 6s donanimi ile gelen cihaz kullanicilar tarafindan cok begenilen iphone 5s tasarimina sahip. Uzun vadede performans sorunu yasatmicak bir urundur. Acikcasi fiyatida cok ucuk degil. Esnafta resmi distributor garantili iphone se'ler 1800 tl'ye bulabilmek mumkun.

Ozetle, butcenize gore iphone se bulabilirseniz kesinlikle tavsiyem se almaniz yonundedir. Bulamazsaniz sony xperia z5c modelinden devam edin.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Galaxy alpha diyorum. Gerek malzeme kalitesi, gerek performansı vs. Snapdragon 810 lu cihaz tercih etmezdim ama sen bilirsin. Z3 compactin pil performansına yaklasamayan bir cihaz z5c. Parmak izinden çok şikayetçi var. Donanım haber de ana konusuna bakmanı öneririm

BerkAyDo575

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Galaxy alpha diyorum. Gerek malzeme kalitesi, gerek performansı vs. Snapdragon 810 lu cihaz tercih etmezdim ama sen bilirsin. Z3 compactin pil performansına yaklasamayan bir cihaz z5c. Parmak izinden çok şikayetçi var. Donanım haber de ana konusuna bakmanı öneririm

Samsungun telefonunu hiç kullanmadım ve bulaşmak da istemiyorum açıkcası :D
Ana konuya da bakarım ama bu yorumunuz aklımı karıştırdı :(
Siz z3c diyorsunuz herhalde ??

BerkAyDo575

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Son olarak byAndroid in hatrı için :D z3c ile z5c inin ana konusuna bakacağım ve telefonu alacağız.

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
@BerkAyDo575 bütçen yetiyorsa iPhone SE dışındaki telefonlara bakma bile. İlk olarak Z5 ailesinden uzak dur derim. İşlemciden kaynaklı telefon ısınıyor ve performans kayıpları yaşanıyor. Ayrıca Sony, Xperia Z ailesini sonlandırdığından dolayı kısa bir süre sonra güncelleme desteğini çeker diye düşünüyorum. Bütçen dahilinde Xiaomi Mi5 ve Reeder P10s(ekran boyutu sorun olmayacaksa) fiyat/performans cihazlarıdır. Bu 2 cihaza da göz at derim.

BerkAyDo575

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
@BerkAyDo575 bütçen yetiyorsa iPhone SE dışındaki telefonlara bakma bile. İlk olarak Z5 ailesinden uzak dur derim. İşlemciden kaynaklı telefon ısınıyor ve performans kayıpları yaşanıyor. Ayrıca Sony, Xperia Z ailesini sonlandırdığından dolayı kısa bir süre sonra güncelleme desteğini çeker diye düşünüyorum. Bütçen dahilinde Xiaomi Mi5 ve Reeder P10s(ekran boyutu sorun olmayacaksa) fiyat/performans cihazlarıdır. Bu 2 cihaza da göz at derim.
Xiaomi Mi5 ekran boyutundan dolayı sıkıntılı (babam küçük ekran bir cihaz istiyor şuanda blackberry kullanıyor ve cebine atıp evden çıkıyor ancak 5 inc ve üstündeki telefonlar sıkıntı yaratacaktır)

Bide iPhone SE nin fiyatı İphone 7 nin çıkmasıyla düşer mi eğer ki düşecekse o zaman almak daha cazip olur

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Xiaomi Mi5 ekran boyutundan dolayı sıkıntılı (babam küçük ekran bir cihaz istiyor şuanda blackberry kullanıyor ve cebine atıp evden çıkıyor ancak 5 inc ve üstündeki telefonlar sıkıntı yaratacaktır)

Bide iPhone SE nin fiyatı İphone 7 nin çıkmasıyla düşer mi eğer ki düşecekse o zaman almak daha cazip olur
Bir miktar düşebilir. Yeni iPhone çıkınca bir alt modelin fiyatını $100 aşağı çekiyorlar sanırım emin değilim.

Ablukaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5s halen iş görür ama bir ay daha geç al iphone se al derim

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Güncelleme almayacak cihaza para yatırmak ne kadar mantıklı?

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Z5C her yönden üstün diğer cihazlardan. Z5 kullanıcısıyım, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

BerkAyDo575

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Z5C her yönden üstün diğer cihazlardan. Z5 kullanıcısıyım, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Cihazda ısınma problemi çok varmı ve performans bakımından ne durumda şu anda yaptığınız yorum beni heycanlandırdı :D

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Isınma sorunu yok ve performans konusunda gayet iyi. Ve ben cihazı PC gibi kullanıyorum yani ağır bir kullanıcıyım. Hem Z5 1080P ekran iken Z5C 720P böylece işlemci daha az yük altına giriyor.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Z5C öneririm ben de.

Sony'nin soğutma boruları ve ikinci revize S810 işlemci iyi sonuç veriyor ısınma konusunda.

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
İphone se al 1 ay sonra ios 10 tanıtılıcak artık 5s kullanılmaz o zamandan sonra iphone se almanı tavsiye ederim

BerkAyDo575

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler çok kararsızım iphone 7 çıksın ios 10 ile de 5s görelim ona göre birşeyler alacağız.
(Ben şuanda z5c ye sıcak bakıyorum ancak babam iphone istiyormuş :D 1 ay sonra kesin kararı vereceğiz artık)
Ama hala yorumlara bakacağım deneyimli birisi çıkarsa (her iki telefonu kullanmış) o zaman daha da netleşir düşüncemiz...

BerkAyDo575

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler bide babam ne yapacak önemli olan konuyu söylememişim :D
1)Sağlam Telefon olsun
2)Alo Alo bu kadar başka bi şey yapacağı yok (kendisi aynen böyle söylüyor :D)
3)Bu kadar başka bişi yok :D

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Beyler en son hatırlarsanız anneme telefon arıyorum ve zenfone 2 laser aldık.
Öncelikle yardımlarınız için teşekkürler...
Şimdi de sıra babama geldi :)
Babam ise büyük telefon istemediği için en fazla 4.7 inc lik telefon istiyor...
Ben de biraz araştırdım ve şu seçenekleri buldum eğer ki liste haricinde bir telefon öneriyorsanız lütfen yorum olarak yazınız...
En fazla 1500 tl verebilirz iphone 5se bütçemizi aşıyor :)
z5 compact tam sana göre