Korsandan bile daha ucuz

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Korsandan bile daha ucuz

Turkcell'in dijital müzik platformu gnçPlay'den müzikseverlere müthiş teklif... gnçPlay üyeleri artık piyasada 15-20 TL'ye satılan albümlere sadece 2 TL'ye sahip olabilecek.

axilik

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bende korsan deyince bedavadan daha ucuz nasıl olur diye düşündüm :D

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Fiyat Bakımından Süper Hatta Kredi Kartı Yerine TL den Ücretlendirilmeside Süper Fakat Çeşitlilik Bakımından TTNET Müzikten Çok Geri Otur 0

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Çeşitliliği gelen taleplere göre artırırlar.

Reaksiyon puanı
188
Bana bedava dinleme olanağı versin ben her türlü araklarım :D TTNET müzik sağ olsun oradan çok müzik tokatlamışımdır :D

eonder87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaş içerik illegal olacak ancak

www.mp3skull.com sitesinde her çeşit müzik var rap tan tutun popa poptan metal müzige kadar aradıgınız herşeyi dinleyebiliyorsunuz online olarak... www.fizy.com gibi :D

eskibirkullanici

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Her indirdiğimiz albümden 2 lira kazanmadığımız sürece orayı kullancağımı pek sanmam :D

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ben gncplay hiç kullanamdım. ama ttnet müzik ilk açıldığı dönemlerde kullandım. tam bir fiyaskoydu bence. mp3 yerine wma formatı seçilmişti. (niyeyse?) bunun yanında tüm şarkılarda copyright koruma vardı. yani cdye yazmak mümkün değildi. ayrıca tüm şarkılar 128 kb/s gibi düşük bir kalitedeydi. şarkıların dosya bilgileri de mevcut değildi.

kısacası ttnet "bedavaya ancak bu kadar" mantığıyla bir iş çıkarmıştı. bu bakımdan benim gibi mp3lerini 320 kb/s'lik ve tüm dosya bilgileri tam (albüm kapak resmi de dahil) olarak kullanmayı seven biri için ttnet müzik "olmamış" bir servisti... hala böyle mi bilmiyorum. hiç bakma gereği duymadım. :D

Son mesajlar