Korkunç bişey resme bakın !!!

jZCaglar

Doçent
Reaksiyon puanı
9
ABiiiii korkudan altıma s*********m yaaa aynı halka filmindeki kız gibi bişi gördüm baya korktum he :D

KÜFÜR YOK

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
baktım da 30 sn süresince başım dönüyordu gözümü kapayınca pek birşey olmadı beceremedim galiba gözlükten fln kaynaklanıyor olabilir

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Vay anasını be hakikaten oldu. Ancak korkunç falan değil Şimdi ne olduğunu söyleyipte insanları yönlendirme yapmayalım ancak tam bir Surat ifadesi belirdi. acaba bunu başka şeyler için biz de yapabilirmiyiz?

forever

Asistan
Reaksiyon puanı
0
4 tane nokta var ya ona konsantre olmuş bi şekilde 30 saniye bakın sonra gözlerinizi kapayın ve bir halka oluşacak daha sonra onun içinde bir adam gçreceksiniz tek derdiniz konsantrasyon..

forever

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gerçekten oluyor yani bu yalan deil bunu bilin de. :) sallamadım yani B)

forever

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gözünüzü kapattıktan sonra dikkatli bakmayın fazla o zaman netleşir..

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
forever dedi ki:

Evet gerçekten çıkıyor. Ekrana Çok yakın bir şekilde olarak o alt alta duran küçük noktalara bakın, sonra gözünüzü kapatın ve geriye yaslanın 2-3 sn sonra Dolunay gibi birşey çıkıyor, Sonrada Görüntü Çok İlginç gerçekten. bu arada Öyle 30 sn Sonra Zombi resmi falan çıkmıyor bu onlardan değil :D

forever

Asistan
Reaksiyon puanı
0
PcMaSTeR dedi ki:
forever dedi ki:

Evet gerçekten çıkıyor. Ekrana Çok yakın bir şekilde olarak o alt alta duran küçük noktalara bakın, sonra gözünüzü kapatın ve geriye yasalanın 2-3 sn sonra Dolunay gibi birşey çıkıyor, Sonrada Görüntü Çok İlginç gerçekten. bu arada Öyle 30 sn Sonra Zombi resmi falan çıkmıyor bu onlardan değil :D
gerçekten doru de mi pcmaster yani öle barış manço tarzında biri çıkyor de mi

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Evet ben Söylemek İstemedim görmek isteyenleri yönlendirmemek için ama barış manço çıkıyor veya Hristiyanların Hz. İsa için çizdikleri insan sureti...

forever

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende bir siteden buldum arkadaşlar resimin çizim ayarlarına dikkat edin bütün sırrı çözersiniz..

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bana Hz.Ali gibi geldi ;)

Paylaşım için teşekkürler :)

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
yahu hakikaten Hz Aliyi çizdikleri resimlere benziyor ...

jZCaglar

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Abi bence bu hz.ali ya kesin o bence ama bilmiyorum bunu bulana veya yapana helal olsun ..!

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
o surat hz.isa'ya ait aynısını başka biryerde görmüştüm :)

forever

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bilmeden konusmayın resim bir önizleme hafızası bunu anlatmak zor ama dini terimleri kullanırken biraaz dikkatli olun.. B)

benim en çok dikkatimi çeken ise göz önünden silüetinin yavaşça kaybolması çok garib...

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
forever dedi ki:
arkadaşlar bilmeden konusmayın resim bir önizleme hafızası bunu anlatmak zor ama dini terimleri kullanırken biraaz dikkatli olun.. B)

benim en çok dikkatimi çeken ise göz önünden silüetinin yavaşça kaybolması çok garib...
Dikkatli derken :L :( |)

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bi insan silüeti gördüğümü söyleyebilirim !

forever

Asistan
Reaksiyon puanı
0
lucifer dedi ki:
forever dedi ki:

Dikkatli derken :L :( |)
nasıl dikkatli derken dini terim kullanıyorsun dikkatli ol vebalini sen çekersin...

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Arkadaşlar trıbe gırmenıze gerek yok bu göz yanılmasının ataturklu olanından kucuk ıbrahımlı Jennifer Lopez olmak uzere bınbır cesıdı var sadece vaybe bu goz yanılması nelere kadirmiş deyip sıcsklardak bunalmaya kuresel ısınmanın ılerde ne gıbı zaralar verecgını dusunerek devam edebılırsınız....

Jengar

Profesör
Reaksiyon puanı
23
çok güzelmiş ilginç bende barış mançoya çok benzettim bide ben gözümü ilk açtığımda falanda duvarda aynı resmi gördüm sizede oldumu ya ?

byfelidae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tugbagaleri dedi ki:
Arkadaşlar trıbe gırmenıze gerek yok bu göz yanılmasının ataturklu olanından kucuk ıbrahımlı Jennifer Lopez olmak uzere bınbır cesıdı var sadece vaybe bu goz yanılması nelere kadirmiş deyip sıcsklardak bunalmaya kuresel ısınmanın ılerde ne gıbı zaralar verecgını dusunerek devam edebılırsınız....
Direk katılıyorum.