Kopya çekme :D

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Dil anlatımdan sınavımız vardı sınıfın kızları 1 hafta harıl harıl çalıştı ders notlarına...
Sınav günü geldi bizde hiç çalışmamıştık artık çalışmaktan bezmiş olan arkadaşlarımızın birinin notlarını yürüttük :D
Geçtik arka sıraya başladık çalışmaya 4. derse kadar çalıştık arada şakalaştık..
Sınav olacaz kalemimin olmadığını fark ettim kantinden aldım bi tane :D
Sonuç = 66 aldım iyikide 1 hafta çalışmamışım...
2. sınav Php test modül arkası soruları onada 1 ders saati çalıştık testleri
ezber için komik birşeyler uydurduk kodlara :D Ondanda 60 aldım ,
Felsefede kopyayı kağıda yazdım yazarken çalışmış oldum 100 aldım.
Kopyanın yararıda burda belli oluyor :D

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Dil anlatımdan sınavımız vardı sınıfın kızları 1 hafta harıl harıl çalıştı ders notlarına...
Sınav günü geldi bizde hiç çalışmamıştık artık çalışmaktan bezmiş olan arkadaşlarımızın birinin notlarını yürüttük :D
Geçtik arka sıraya başladık çalışmaya 4. derse kadar çalıştık arada şakalaştık..
Sınav olacaz kalemimin olmadığını fark ettim kantinden aldım bi tane :D
Sonuç = 66 aldım iyikide 1 hafta çalışmamışım...
2. sınav Php test modül arkası soruları onada 1 ders saati çalıştık testleri
ezber için komik birşeyler uydurduk kodlara :D Ondanda 60 aldım ,
Felsefede kopyayı kağıda yazdım yazarken çalışmış oldum 100 aldım.
Kopyanın yararıda burda belli oluyor :D
olm bizim felsefe dersi mi var ? :D

kavrak

Profesör
Reaksiyon puanı
12
kopyacı arkadaşlar; sizin geleceğinizi parlak görmüyorum:)

bohongtw

Doçent
Reaksiyon puanı
27
EFEM MUHENDISLIK BOLUMUNUN malum sayisal agirlikli daha dogrusu mat. agirlikli dersleri zor olunca hocalar bagimsiz soru hazirliyamiyor o yuzden kitaptan cikiyor genelde , ben de kitabin pdf formatini guzelce yukluyorum pda e ayrica cozum kitaplarinida yukluyorum sonrasianvda once bu sorunun hangi exercises sayfasinda olduguna bakip sonra cozum kitabinda cozumunu aliyorum , sozel sorular olursa da 3g ile nete girip google amcaya soruyorum o da catir catir buluyor , pda isi yi bi tusla ekran degisiyor ozel programlar sayesinde veya hesap makinasi gibi kullandigini dusunuyor millet , bir keresinde information retrieval sianvi vardi ortak bi ton adamla , bilgisayar ile girebiliyon sinava lakin sorular kitaptan tamamen bagimsiz ayrica wireless kapatilmis bolumde , sagolsun 3-5 arkadas 3g ile nete baglanip pda ler uzerinden sinifa wireless hizmeti yaptik herkes catir catir girdi buldu sorulari , bizde faturayi tum sinifa kestik tabii :D teknolojiyi sonuna kadar kullaniyoz arkadas :D NOT: butun bunlar dunyanin sayili hizli 3g si olan bir uzakdogu ulkesinde yapilmistir :D

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
EFEM MUHENDISLIK BOLUMUNUN malum sayisal agirlikli daha dogrusu mat. agirlikli dersleri zor olunca hocalar bagimsiz soru hazirliyamiyor o yuzden kitaptan cikiyor genelde , ben de kitabin pdf formatini guzelce yukluyorum pda e ayrica cozum kitaplarinida yukluyorum sonrasianvda once bu sorunun hangi exercises sayfasinda olduguna bakip sonra cozum kitabinda cozumunu aliyorum , sozel sorular olursa da 3g ile nete girip google amcaya soruyorum o da catir catir buluyor , pda isi yi bi tusla ekran degisiyor ozel programlar sayesinde veya hesap makinasi gibi kullandigini dusunuyor millet , bir keresinde information retrieval sianvi vardi ortak bi ton adamla , bilgisayar ile girebiliyon sinava lakin sorular kitaptan tamamen bagimsiz ayrica wireless kapatilmis bolumde , sagolsun 3-5 arkadas 3g ile nete baglanip pda ler uzerinden sinifa wireless hizmeti yaptik herkes catir catir girdi buldu sorulari , bizde faturayi tum sinifa kestik tabii :D teknolojiyi sonuna kadar kullaniyoz arkadas :D NOT: butun bunlar dunyanin sayili hizli 3g si olan bir uzakdogu ulkesinde yapilmistir :D

Japonya olabilir mi? :p

mert__

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Micro marka uç kutusunun içindeki beyaz kağıdı dolduruyorum . 2-3 kutu birden hemde.sınavda ne çıksa yapyorum sözellerde tabii ki :)
tarihte osmanlı imp in ilk savaş tan 17.yy la kadar bütün savaşları padişahtan padişaha yazıo vala :D

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Ben 2. sınava çalışmak için 1. sınavdaki kopya kağıtlarından faydalanırım :D

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
en iyisi kopya çekme otur çalış zaten kopya çekmek için hzırlandığın zaman kadar ders çalışsak kensin 100 alırız :D

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23
benim bi ev arkadaşım vardı. silgiyi ortadan ikiye keser arasına küçük defter yapardı. bütün bilgileri silginin içine sığdırırdı. bi gün bile ders çalışmadan bitirdi okulu.

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Her zaman arkadaşlarla bir sistem oluşturup masaya tıklayarak kopya çekmek istemişimdir ama bir kere başarabildim o da sadece bir soru. :)

Arkada oturan kişi önce ayağıyla sizin ayağınıza vuruyor. Sonra hangi soruyu soracaksa o kadar masaya tıklıyor mesela 5. soruysa 5 kere tıklıyor, tabi hafif hafif, kuşkulanma olmuyor. Sonra ben de, diyelim cevap C ise 3 kere tıklıyorum.

Burada not çok önemli olmuyor, bu şekilde kopya çekince insan kendini ajan zannediyor ve müthiş bir haz alıyor. :D

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
sınavda ben mp3 playerla kopya çekmiştim :D gerekenler;
MP3 Player* (Küçük olması yüzünden avantajlı)
Mp3Tag
*Ekranı Olsun :p

Şarkıların ismini Mp3tagla değiştiriyoruz ve kopya yazıyoruz (Mp3tag olmasının nedeni bazı cihazlarda dosyanın adı değil de, sanatçı ve şarkı bilgileri yazıyor)

Uygun durumdaysak bakıyoruz :p
şimdi şey diyenler olabilir kağıt ne güne kaldı fakat öğretmen sizi kağıtla görse direk 0 "sıfır" vereceği için:D ama mp3le görürse (şöyle sadece mp3 çalanlardan) bişi diyemez hocam saate bakıyordum falan derseniz(saat yoksa bile söyleyin :D)

---------- saat 16:132322 eklendi ---------- önceki mesaj saat "sanane" eklenmişti ----------

Her zaman arkadaşlarla bir sistem oluşturup masaya tıklayarak kopya çekmek istemişimdir ama bir kere başarabildim o da sadece bir soru. :)

Arkada oturan kişi önce ayağıyla sizin ayağınıza vuruyor. Sonra hangi soruyu soracaksa o kadar masaya tıklıyor mesela 5. soruysa 5 kere tıklıyor, tabi hafif hafif, kuşkulanma olmuyor. Sonra ben de, diyelim cevap C ise 3 kere tıklıyorum.

Burada not çok önemli olmuyor, bu şekilde kopya çekince insan kendini ajan zannediyor ve müthiş bir haz alıyor. :D
kullandığımız bi yöntemdi :D ama bazen tıklamaları düzgün sayamayan olabiliyor:D bide biz doğrulama yapıyoduk 5 Dimi diye falan:D

---------- saat 16:14 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:12 eklenmişti ----------

Bazı okullarda müzik dinlenebiliyor buna izin veriliyor. Önemli Konuları biz kendimiz sesimizi kaydediyoruz :D sonra Mp3Tag'la değiştiriyoruz. İsteyen Resim de koysun müziğe :D:D

Örn:
Sanatçı: 3OH!3 ft. Katy Perry
Şarkı: Starstrukk

axilik

Profesör
Reaksiyon puanı
6
el, ayak, kol, bacak bunların yanında her türlü teknolojik alet edevat kullanılır :lol::lol:

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Yahu şu tırıvırı konuya 9 sayfa mesaj yazıldığına inanamıyorum. Kim çektiyse çekti, nedir sıkıntınız. Pfff.

soldier01

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bi arkadaş öğretmen masasına yazmıştı kopyayı :)

GörkemYiğit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonda mesajlaşayırouz sınav esnasında yani örnek olarak diğer sınıftaki arkadaşlara soruları yazıyoruz onlarda bize cevapları yazıyor ^^

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alın buda benim taktigim şimdi kemeri alıyosun pantoluna büyük gelecek şekilde sonra küçük parçalar halinde bandla yapıştırıyosun . sonra kemerini düzeltiyormuşgibi kemeri öne atıp koya çekiyosunuz sınav sonunda hemen kemeri yerine sokuyorsun ve kopyayı çekiyorsun :D

hulusi98

Asistan
Reaksiyon puanı
8
kalem kutunun içine küçük kağıtlar tıkın tavsiye :D