Komşumuzun internetini ikimiz kullanırsak sorun yaşar mıyız ?

26¥¥26

Profesör
D-Smart modemi kırmak için tek gerekenler adını vermeyeceğim uygulama bide root izini en son hatırladığım zaman 😂😂😂
Kafamı karıştırdınız hocam.Biraz daha velede seviyesinde anlatır mısınız ? Şu anda beynimi küçük kardeşim yüzünden hisstmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O hız ne öyle ya
Alt komşumuzun babası işçi.Yani çok durumları yok.

defacerGLD

Profesör
kabloları için sinyal kuvvetlendiriciler vardır.
Onunla sinyalini güçlendir.

Veya evine bir wireless sinyal kuvvetlendirici al, bu sinyal kuvvetlendirici komşuna bağlansın, sonra ona bağlı bir router al veya direkt o wireless'a bağlan. Yeterince uzaksan, wireless çözüm kablodan daha ucuz ve daha etkili olabilir.

Kafamı karıştırdınız hocam.Biraz daha velede seviyesinde anlatır mısınız ? Şu anda beynimi küçük kardeşim yüzünden hisstmiyorum.

Alt komşumuzun babası işçi.Yani çok durumları yok.
Tek diyeceğim o wifinin güvenliği wps mi

26¥¥26

Profesör
Bizde işciyiz fabrikam yok.
Ya bunlar kefil falan olmuşlar.Borca girmişler.

kabloları için sinyal kuvvetlendiriciler vardır.
Onunla sinyalini güçlendir.

Veya evine bir wireless sinyal kuvvetlendirici al, bu sinyal kuvvetlendirici komşuna bağlansın, sonra ona bağlı bir router al veya direkt o wireless'a bağlan. Yeterince uzaksan, wireless çözüm kablodan daha ucuz ve daha etkili olabilir.

Tek diyeceğim o wifinin güvenliği wps mi
Evet.

Umut Çelik

Profesör
Ya bunlar kefil falan olmuşlar.Borca girmişler.

Evet.
Merhaba öncelikle. 8MBPS canlı derste çok yavaşlar. Wifi sinyal arttırıcı ile sadece sinyali arttırsınız yani yine 8MBPS olacağı için çok yavaş olur. Türknet taahütsüz. Geçmeyi düşünürseniz 1 ay bedava kodu verebilirim.

MMTKR

Doçent
karşı komşum geldi dedi ver çocuklar ders çalışsın kardeşim ben zor katlanıyorum evde iki kişi aynı anda bağlanınca sana neden vereyim içimden dedim komşuma nazikçe üzgünüm dedim nazikçe reddetim bu yolu tercih etmelisin