Komşumuzun internetini ikimiz kullanırsak sorun yaşar mıyız ?

Bu konuyu okuyanlar

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Bu değerlere ne sebep oldu? :D
marka kötülemek gibi olmasın ama türktelekomun alt yapısı yüzünden
çok uzun zamandır türk telekom kullanıyoruz ve sürekli değerler böyle tenik servis geliyo yükseliyo 8 e çıkıyo sonra gece modem kendi kendine bi reset alıyo dsl falan kopuyo geri 0.1
2 gün önce kazı yapan işciler net kablosunu kopartınca değerler düşüktü bitik hale geldi
geçtiğimiz ramazan ayında gene şimdiki gibi 0.1 veya 0.2 geliyodu
2 kez eve adam geldi modemi değiştirin dediler
modemi değiştirdik busafer türk telekom alt yapısı yüzünden oluyor dediler
bunları burda dememin umarım sakıncası yoktur.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Turknet istemiyorlarsa Türk Telekomu taahütsüz alın. Pahalı olur ama yine de olur. Taahütlü olsa bile iptal ettirdiğiniz zaman ya kullandığınız kadarın indirimini ödersiniz ya da kalan tutarın. Hangisi lehinize ise. Ama kesinlikle öneririm ki Turknet e ikna etmeye çalışın ailenizi.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Turknet istemiyorlarsa Türk Telekomu taahütsüz alın. Pahalı olur ama yine de olur. Taahütlü olsa bile iptal ettirdiğiniz zaman ya kullandığınız kadarın indirimini ödersiniz ya da kalan tutarın. Hangisi lehinize ise. Ama kesinlikle öneririm ki Turknet e ikna etmeye çalışın ailenizi.
Vodafone alacağız.Cayma bedelini karşılayacaklar.Gittiğimiz yerde altyapı yoksa.İptal ettirebiliyormuşuz.Cayma bedeli ödemeden.Arkadaşım kullanıyordu.Ondan öğrendim.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Vodafone alacağız.Cayma bedelini karşılayacaklar.Gittiğimiz yerde altyapı yoksa.İptal ettirebiliyormuşuz.Cayma bedeli ödemeden.Arkadaşım kullanıyordu.Ondan öğrendim.
İptal edince cayma bedeli ödemek zorundasınız diye biliyorum. Ben de Türknet öneririm.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
İptal edince cayma bedeli ödemek zorundasınız diye biliyorum. Ben de Türknet öneririm.
Biz memur olduğumuzdan taşınınca fiber altyapısı yoksa yapabileceğimiz birşey yok Bu yüzden Vodafone anlayışla karşılıyor.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
marka kötülemek gibi olmasın ama türktelekomun alt yapısı yüzünden
çok uzun zamandır türk telekom kullanıyoruz ve sürekli değerler böyle tenik servis geliyo yükseliyo 8 e çıkıyo sonra gece modem kendi kendine bi reset alıyo dsl falan kopuyo geri 0.1
2 gün önce kazı yapan işciler net kablosunu kopartınca değerler düşüktü bitik hale geldi
geçtiğimiz ramazan ayında gene şimdiki gibi 0.1 veya 0.2 geliyodu
2 kez eve adam geldi modemi değiştirin dediler
modemi değiştirdik busafer türk telekom alt yapısı yüzünden oluyor dediler
bunları burda dememin umarım sakıncası yoktur.

Benim tanıdığım biri dedi ki internet kablosunu kamyon koparmiş tt net gelmiyormuş