Komşumuzun internetini ikimiz kullanırsak sorun yaşar mıyız ?

26¥¥26

Profesör
8mbs hızında.Kotalı interneti bırakmak istiyoruz.1 yıl sonrada taşınacağız.Bu yüzden alt komşununkiyle yetinmek istiyorum.Hızı ve çekim mesafesi ni nasıl arttırabiliriz ?

26¥¥26

Profesör
8 Megabit internet le donar gibime geliyor.
Yapma ya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aşağıdaki ürün almanı öneririm:
Bu da kardeşim ve çocuk canlı derse aynı anda girerse donar mı ?

zaten fark ettiysen evin dışına çıkmasın diye wifiyi zayıflattırmış ttnet yasal düzenleme yaptırtmış modem standartlarını değiştirtmiş...

arisvs2000

Üyecik
8mbs hızında.Kotalı interneti bırakmak istiyoruz.1 yıl sonrada taşınacağız.Bu yüzden alt komşununkiyle yetinmek istiyorum.Hızı ve çekim mesafesi ni nasıl arttırabiliriz ?
8 de donar internetin hızını yada tarifeyi değiştirebilme şansınız varsa değiştirin derim canlı olduğu için sorun çıkartır

dahası modemden uzaklaşınca araya duvar,beton girince hız daha da düşer bizim 50mbps evin karşısında 2mbps arada çam ağaçları var ...

26¥¥26

Profesör
dahası modemden uzaklaşınca araya duvar,beton girince hız daha da düşer bizim 50mbps evin karşısında 2mbps arada çam ağaçları var ...
Onun için sinyal yakınlaştırır o alacağım.

8 de donar internetin hızını yada tarifeyi değiştirebilme şansınız varsa değiştirin derim canlı olduğu için sorun çıkartır
Aslında evin dışından da çekiyor internet.

Peki 12 MBS olsa yine donar mı ?

26¥¥26

Profesör
Ben olsam asla komşunun internetini kullanmazdım hele ki 8Mbps ise kesinlikle olmaz.
Hocam peki tahütsüz böyle Vodafone un internet paketi var mı ?Ben bulamadım.Taşınacağımız için tahütlü alamayız.Gittiğimiz yerde altyapı olmazsa ne yaparız ?Gideceğimiz yer 2021 Temmuz da açıklanacak o zamana kadar bari bi internet bulalım diyorum.

Son mesajlar