Komşumuzun internetini ikimiz kullanırsak sorun yaşar mıyız ?

KamtariR

Profesör
8 mbps zaten zor nefes alıyor, bir de siz yüklenmeyin.

abone olun bir operatöre, sonra taşındığınız yere interneti de taşırsınız.

26¥¥26

Profesör
8 mbps zaten zor nefes alıyor, bir de siz yüklenmeyin.

abone olun bir operatöre, sonra taşındığınız yere interneti de taşırsınız.
Hocam benim sıkıntım gittiğimiz yerde altyapı olmaması.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tahütsüz ev interneti Vodafone da yada Turkcell'de var mı ?

xPhoenix06

Profesör
Hocam peki tahütsüz böyle Vodafone un internet paketi var mı ?Ben bulamadım.Taşınacağımız için tahütlü alamayız.Gittiğimiz yerde altyapı olmazsa ne yaparız ?Gideceğimiz yer 2021 Temmuz da açıklanacak o zamana kadar bari bi internet bulalım diyorum.
Taahhüt istemeyen isslerde var onlarda şansınızı deneyebilirsiniz.

Alper S

Profesör
Hocam benim ailem istemiyor onları.
Hocam adı üstünde taahhüt yok. Yani imzalanan belge size kalıcılık sunmuyor. Sadece hizmet almak istediğini onaylatıyor. Bence o tip servis sağlayıcıları hakkında biraz zorlayın. Olmazsa komşunuzdan hız arttırmasını isteyip yarısını ödeyin. Hem komşunuz daha rahat internet kullanır hem iki daire kullanırken sorun yaşamazsınız.

Bizim evde 35Mbit - Millenicom var. O bile ağabeyimle bana anca yetiyor bazen yetmiyor. Bu dönemde çok zor tek bir dairenin 8Mbit kullanması. İki daire yetmez yani. Kesinlikle hız arttırması öneriyorum.

CovidTR

Asistan
Onun için sinyal yakınlaştırır o alacağım.
yok donmaz modeminiz sağlamsa ama modemi baya zorluyor
ama 8mbps yetermi derseniz yeter xiaomi sinyal yakınlaştırıcı ilede sinyal sorununu şıp diye halledebilirsiniz
eğer durumunuz varsa eve bi taşınabilir hatlı modem veya sağlamından bi modem alıp vodafone turkcell ve türk telekom 3ün den birine kayıt olarak kendi irternetinizi kendiniz sağlayabilirsiniz
söylememin nedeni komşunuz arza birisimi bilmem ama 8mbps le canlı derse girince irternet çok yavaşlıyor
8mpbs ile canlı derse girceksiniz sağlam olsun modeminiz 7 8 yıllık modemse 1 ay kullanımdan sonra eline alabilirsin başıma geldi çünki

Ben olsam asla komşunun internetini kullanmazdım hele ki 8Mbps ise kesinlikle olmaz.
bende Kullanmazdım ama ben evde 0.1 kullanıyorum normalde 8 gelmesi lazım 8 e şükür etmeniz laazım bence :D

Yasiin

Profesör
Siz bide bana sorsanız hocam.Hem hiçbirşey bilmiyorlar hem de her şeye hayır diyorlar.
Kaç yaşındasın eğer küçüksen dinlememeleri normal, büyüksen bu işlerden anlamıyorsunuz bırakın bana sorumluluk da benim bir sorun olmayacak diyip ikna edebilirsin.

Ayriyeten türknet te ilk ay beğenmezsen paran iade.

26¥¥26

Profesör
Kaç yaşındasın eğer küçüksen dinlememeleri normal, büyüksen bu işlerden anlamıyorsunuz bırakın bana sorumluluk da benim bir sorun olmayacak diyip ikna edebilirsin.

19 yaşındayım.Hala sen bilmezsin sus diyorlar.

Onlar bana güvenmiyor bu konuda.Telefon alırken kendimi yırttım Samsung almayalım diye.Bi güzel kazıklandık.Annemin A51 i bir günde 3 kez şarj oluyor.Sadece günde 3 4 saat kullanmasına rağmen.

Yasiin

Profesör
19 yaşındayım.Hala sen bilmezsin sus diyorlar.

Onlar bana güvenmiyor bu konuda.Telefon alırken kendimi yırttım Samsung almayalım diye.Bi güzel kazıklandık.Annemin A51 i bir günde 3 kez şarj oluyor.Sadece günde 3 4 saat kullanmasına rağmen.
19 yaşındayım artık bildiğim şeyler var de.