Kol saatlerimizi paylaşıyoruz

Bu konuyu okuyanlar

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Emporio Armani Ar1979

WhatsApp Image 2020-09-16 at 13.24.15.jpeg

Reaksiyon puanı
3,027

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110

Wenirien

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Şa

şarj konusu hakkında ne düşünüyorsun bende almayı düşünüyorum

Hocam ben series 3 kullanıyorum 2,5 gün gidiyor tabii kullanıma bağlı sonuç olarak bir saatten ne bekleyebilirsiniz ki .. :) saate bakmak antrenman kalbinizi kontrol etme arama yapma yeterli bence. Orta kullanımda dediğim gibi 2-2,5 gün gidiyor şarjı. 2 saatte de fullüyor.

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
Bende Casio F-91W modeli var bilmeyen yoktur herhalde, yıllardır kullanıyorum pili çok tasarruflu kullanıyor bazen hiç bitmeyecek mi diye düşünüyorum :D

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Bu saati görünce içim bir tuhaf oldu. Rahmetli eşim almıştı hediye olarak ilk kez gençlik yıllarımda. Sonra uzun yıllar boyunca hep bu saatten kullandım. Galaksi S3 çıktığında hem kendime hem eşime aldım ve bir daha da saat takma gereği duymadım. Ama her şeye rağmen bu saatlerin hayatımda çok önemli bir yeri var. Sen böyle devam et sevgili Ufuk, ucuz olmasına rağmen en iyi ve verimli saatlerden biridir. :)
Aga bee. Allah rahmet eylesin abi. Huzur için de yatsın.

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
shopping

bana çok önceden hediye çok pahalı takmaya korkuyorum yerinide tam bilmiyorum o yüzden internetteki fotoğrafnı koydum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu saati görünce içim bir tuhaf oldu. Rahmetli eşim almıştı hediye olarak ilk kez gençlik yıllarımda. Sonra uzun yıllar boyunca hep bu saatten kullandım. Galaksi S3 çıktığında hem kendime hem eşime aldım ve bir daha da saat takma gereği duymadım. Ama her şeye rağmen bu saatlerin hayatımda çok önemli bir yeri var. Sen böyle devam et sevgili Ufuk, ucuz olmasına rağmen en iyi ve verimli saatlerden biridir. :)
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Allah rahmet eylesin.

Reaksiyon puanı
2,554
shopping

bana çok önceden hediye çok pahalı takmaya korkuyorum yerinide tam bilmiyorum o yüzden internetteki fotoğrafnı koydum

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Enteresan normal mesajında gözükmüyor cevapla yapınca gözüktü ?

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Xiaomi Amazfit bip

Bir sn fotoğraf gelmemiş ?

Xiaomi Amazfit Bip

Ekli dosyalar

• IMG_20210115_094518650.jpg
    IMG_20210115_094518650.jpg
    62.5 KB · Görüntüleme: 184
Reaksiyon puanı
2,554
Xiaomi Amazfit bip

Bir sn fotoğraf gelmemiş ?

Xiaomi Amazfit Bip
Güzelmiş güle güle kullanın sanki çizilmiş gibi camı çabuk çizilen cinsten mi bir de bu modelde always on özelliği var ama yorumları okuduğum kadarıyla dışarda görünmesi çok zormuş senin deneyimlerini de alırsak güzel olur almak isteyenlere de katkı olur ?

Mi Band 4 kullanıyorum. İkinci senesine girecek.

Beyler ayıp ediyorsunuz bak böyle olmaz saatler bileklikler kolda fotoğraf istiyoruz ☺️
Bunun amacı kolunuzda nasıl durduğunu hangi temayı kullandığınızı görmek hadi bakalım pamuk eller resimlere ?

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Güzelmiş güle güle kullanın sanki çizilmiş gibi camı çabuk çizilen cinsten mi bir de bu modelde always on özelliği var ama yorumları okuduğum kadarıyla dışarda görünmesi çok zormuş senin deneyimlerini de alırsak güzel olur almak isteyenlere de katkı olur ?

Beyler ayıp ediyorsunuz bak böyle olmaz saatler bileklikler kolda fotoğraf istiyoruz ☺️
Bunun amacı kolunuzda nasıl durduğunu hangi temayı kullandığınızı görmek hadi bakalım pamuk eller resimlere ?
Ben okulda koşarken düştüm ve zemin tırtıklıydı sürgüne sürtüne yerde kaydım saatin o durumu normal sjhdkfjcj onun haricinde suya karşı iyi ve dışarda acayip görünmez gibisinden büyük bir sorun yaşamadım tabi sorun yaşanıyor illaki âma çok büyük değil