Kol saatlerimizi paylaşıyoruz

Bu konuyu okuyanlar

Xiaomi Amazfit bip
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir sn fotoğraf gelmemiş 😂

Xiaomi Amazfit Bip
Güzelmiş güle güle kullanın sanki çizilmiş gibi camı çabuk çizilen cinsten mi bir de bu modelde always on özelliği var ama yorumları okuduğum kadarıyla dışarda görünmesi çok zormuş senin deneyimlerini de alırsak güzel olur almak isteyenlere de katkı olur 😊

Mi Band 4 kullanıyorum. İkinci senesine girecek.

Beyler ayıp ediyorsunuz bak böyle olmaz saatler bileklikler kolda fotoğraf istiyoruz ☺️
Bunun amacı kolunuzda nasıl durduğunu hangi temayı kullandığınızı görmek hadi bakalım pamuk eller resimlere 😄

aliyasiny65

Profesör
Özel başlık
Güzelmiş güle güle kullanın sanki çizilmiş gibi camı çabuk çizilen cinsten mi bir de bu modelde always on özelliği var ama yorumları okuduğum kadarıyla dışarda görünmesi çok zormuş senin deneyimlerini de alırsak güzel olur almak isteyenlere de katkı olur 😊

Beyler ayıp ediyorsunuz bak böyle olmaz saatler bileklikler kolda fotoğraf istiyoruz ☺️
Bunun amacı kolunuzda nasıl durduğunu hangi temayı kullandığınızı görmek hadi bakalım pamuk eller resimlere 😄
Ben okulda koşarken düştüm ve zemin tırtıklıydı sürgüne sürtüne yerde kaydım saatin o durumu normal sjhdkfjcj onun haricinde suya karşı iyi ve dışarda acayip görünmez gibisinden büyük bir sorun yaşamadım tabi sorun yaşanıyor illaki âma çok büyük değil

HStV6I.jpg

Kolunuza takılı bir fotoğrafı atarsanız güzel olur çünkü insanlar görmüşte olur bu konunun biraz daha fotoğraf galerisi gibi olmasını istiyorum saat aynı zamanda takı çünkü 😊
bu arada konu hortlamış :) (gecen hafta hediye olarak geldi)
Güle güle kullan da kolundayken görmem lazım bu konuyu açarken ben öyle hayal ettim kolda duruşu farklı oluyor çünkü saatlerin 😊
Mi band 3 seviyorum işimi görüyor gayet rahat ve keyifli :) iyi haftasonları herkese.
Size de mutlu hafta sonları dilerim.Güle güle kullanın 😊
Aynı şekilde sizden de fotoğrafını rica edeceğim kolda takılıyken.Yukarıda da dediğim gibi fotoğraf galerisi şeklinde olursa daha güzel olur iyi forumlar 😊

atkaksoy501

Gülümse :)
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
Çokbilmiş
Kolunuza takılı bir fotoğrafı atarsanız güzel olur çünkü insanlar görmüşte olur bu konunun biraz daha fotoğraf galerisi gibi olmasını istiyorum saat aynı zamanda takı çünkü 😊

Güle güle kullan da kolundayken görmem lazım bu konuyu açarken ben öyle hayal ettim kolda duruşu farklı oluyor çünkü saatlerin 😊

Size de mutlu hafta sonları dilerim.Güle güle kullanın 😊
Aynı şekilde sizden de fotoğrafını rica edeceğim kolda takılıyken.Yukarıda da dediğim gibi fotoğraf galerisi şeklinde olursa daha güzel olur iyi forumlar 😊
WhatsApp Image 2021-01-23 at 14.13.46.jpeg

kaantopal

Öğrenci

SDN Son Haberler

Son mesajlar