Kod 43 ve özellikle kod 10 hatası

Bu konuyu okuyanlar

apomario

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba
paylaşımlı ekran kartına sahip bir notebook sahibiyim. 2 ekran kartımdan biri Intel Hd Graphics 4600 diğeri Nvidia geforce gt 750m. her şey normal giderken gta 5 e girdiğim zaman ayarların değiştiğini gördüm aygıt yöneticisinden ekran kartına baktığımda nvidia geforce 750m de bir ünlem işareti gördüm çift tıkladığımda

"Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43) "
hatası aldım. Birçok başlık açılmış konu hakkında ancak tam bir çözüm bulamadım. Çözüm arayıp uygularken "Teredo Tunneling Pseudo - Interface" yazan ağ bağdaştırıcısında da ünlem gördüm ve kod:10 no lu bir hatayla karşılaştım. Bunlarla uğraşırken Teredo Tunneling Pseudo - Interface adlı ağ bağdaştırıcısını yanlışlıkla kaldırdım. Hem onu yeniden kurmak istiyorum hem de bu kod: 43 nolu hatayı düzeltmek istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim acil ve detaylı bir yardıma ihtiyacım var. Bilgisayar normal çalışıyor ama tabi en basit bir oyunda bile kasıyor nvidia ekran kartımda sorun olduğu için. kod:43 nolu hata için birçok şeyi denedim ancak olmadı. En azından bu teredo tunneling pseudo - interface denen kaldırdığım uygulamayı yeniden kurmak için ne yapmalıyım

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Ekran kartının driverını güncelle en son sürüm olsun. Ağ Bağdaştırıcının driverı varsa kur 32 bit Windows 7 kur bir de öyle dene.