Yardım Ekran kartı durduruldu Kod 43

Bu konuyu okuyanlar

Puente

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar herkese,

Şu an yavaş yavaş bilgisayar topluyorum. Biraz tersten başladım ve ilk önce PSU ve ekran kartını aldım, elime para geçtikçe birkaç hafta içinde tamamen toplayacağım.
Evde 2009'da aldığımız, Q9400 işlemcili bir kasa vardı. PSU ve ekran kartını bu kasaya taktım. Windows 10 yüklü ve bilgisayarın kullanımında herhangi bir sorun yok, AMD sürücülerini de sorunsuz bir şekilde yükleyebiliyorum ve ekran kartı Aygıt Yöneticisinde tanımlı (modeli gözüküyor), fakat yine aygıt yöneticisinde ekran kartının yanında ünlem var ve "aygıt durduruldu kod 43" uyarısı geliyor.

Monitörüm HDMI ile ekran kartına bağlı, görüntü alıyorum sorunsuz bir şekilde.

Open Hardware Monitor yazılımında ekran kartının adı gözüküyor fakat altında hiçbir değer yok, sadece ismi var (Ekran kartını aygıt yöneticisinden kapatıp tekrar açınca, buraya değerler de geliyor fakat ekran kartı hemen durdurulduğu için sabit kalıyor).

Ekran kartını bir arkadaşımın bilgisayarında denemiştim önceden sorunsuz çalışıyor.

Sizce PSU'nun arızalı olma ihtimali var mı veya anakart uyumlu olmayabilir mi?
(Anakartım MSI G31M3, PCIE versiyonu 1'miş MSI'ın sitesinde yazdığına göre)

PSU modeli bu: FSP FSP750-50AAA 750W 80 Plus Bronze 120mm Fan Power Supply - incehesap.com yani güç yetmeme gibi bir durum olacağını sanmıyorum.

Ekran kartım da 6600 XT