Klavye sorunu

Önceklikle merhaba, klavyem 3 gün öncesinde çok güzel çalışıyordu fakat geçen günlerde bi program denerken "t" harfini "9" rakamıyla değiştirdim şuanda "t" harfi "9", "9" rakamı ise eskisi gibi gene "9" bu t yi nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz.

Başlat ayarlar Denetim Masası Bölge Ve Dil seçenekleri diller kısmına tıkla orda ayrıntılara geç orda mevcut olan tüm klavyeleri sil. TÜKRÇE-Q EKLE UYGULA tamam de pc reset at düzelir

rohirrim

Profesör
Önceklikle merhaba, klavyem 3 gün öncesinde çok güzel çalışıyordu fakat geçen günlerde bi program denerken "t" harfini "9" rakamıyla değiştirdim şuanda "t" harfi "9", "9" rakamı ise eskisi gibi gene "9" bu t yi nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz.
arkadaşım hangi programı kullandın? ben de o tarz bir program arıyorum fakat bulamıyorum?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar 3 gün öncesinde kardeşim klavyeye su döktü ama klavye çalışodu sonra ben saç kurutma makinasıyla kuruttum ama olmadı bazı tuşlar basmıyordu mesela e,o sonra ben kalvyenin içini açtım temizledim ertesi gün bilgisayarı açtım klavye çalışıodu fakat 1 saniye sonra ışıkları söndü şu anda kılavye güneşin altında yardım eder misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
klavyem de aynı tuşa arka arkaya basamıyorum sorun ne acaba bilen var mı