Klavye sorunu

Bu konuyu okuyanlar

hyperionhide36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önceklikle merhaba, klavyem 3 gün öncesinde çok güzel çalışıyordu fakat geçen günlerde bi program denerken "t" harfini "9" rakamıyla değiştirdim şuanda "t" harfi "9", "9" rakamı ise eskisi gibi gene "9" bu t yi nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz.

Root-Sistemci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Başlat ayarlar Denetim Masası Bölge Ve Dil seçenekleri diller kısmına tıkla orda ayrıntılara geç orda mevcut olan tüm klavyeleri sil. TÜKRÇE-Q EKLE UYGULA tamam de pc reset at düzelir

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
O denediğin programı tamamen kaldır, bilgisayarı baştan başlat sorun düzelir sanırım.

hyperionhide36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programı kaldırdım işe yaramadı bunu nasıl yapabilirim resim koyarmısın ?
Başlat ayarlar Denetim Masası Bölge Ve Dil seçenekleri diller kısmına tıkla orda ayrıntılara geç orda mevcut olan tüm klavyeleri sil. TÜKRÇE-Q EKLE UYGULA tamam de pc reset at düzelir

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Önceklikle merhaba, klavyem 3 gün öncesinde çok güzel çalışıyordu fakat geçen günlerde bi program denerken "t" harfini "9" rakamıyla değiştirdim şuanda "t" harfi "9", "9" rakamı ise eskisi gibi gene "9" bu t yi nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz.
arkadaşım hangi programı kullandın? ben de o tarz bir program arıyorum fakat bulamıyorum?

Root-Sistemci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar 3 gün öncesinde kardeşim klavyeye su döktü ama klavye çalışodu sonra ben saç kurutma makinasıyla kuruttum ama olmadı bazı tuşlar basmıyordu mesela e,o sonra ben kalvyenin içini açtım temizledim ertesi gün bilgisayarı açtım klavye çalışıodu fakat 1 saniye sonra ışıkları söndü şu anda kılavye güneşin altında yardım eder misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
klavyem de aynı tuşa arka arkaya basamıyorum sorun ne acaba bilen var mı