Kız Ne Yapmaya Çalışıyor?

Bu konuyu okuyanlar

EmreBB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
rkadaşlar merhaba. 14 Kasım 2021'den beri bir kızla görüşüyorum. Bayağı bir zaman sonra bu senenin mart ayında onu sevdiğimi söyledim. O da zamana bırakmak istediğini söyledi. Benden önceki sevgilisiyle sıkıntılı zamanlar geçirmiş, çocuk kendine zarar vermiş vs. Sana kesin olur veya olmaz diyemem deyip zamana bırakmak istediğini söyledi. Tamam dedim ve sonra biz yine kafeye gidip gelip oturuyoruz akşamları, eve bıraktığımda öpücük falan veriyor. Ben onu sevdiğimi belli ediyorum hareketlerimle falan kafede olsun. Ama beni hiç aramıyordu desem yeriydi. Ayrıca ben kıza hediyeler falan da aldım. O da bana iki bir şeyler almıştı, neyse.
Kız kardeşimle falan tanıştırdım, annemle, babamla. Hatta öğrenciydi, okullar tatil olunca onu şehir dışına geçerken evine bıraktık falan. Kız kardeşimle bayağı iyi anlaştılar. Birlikte kafeye de oturmalara gittik. Gel zaman git zaman bugüne kadar geldik. Bugün mesaj attı bana, görüşmek istemediğini, arkadaşlığa dair bir şey olmadığını, senin duyguların varken ben bir şey hissetmezken sana zarar vermek istemiyorum, buna hakkım yok, üzüleceksin diye mesaj attı. Ben bu konuda tecrübeliyim falan filan dedi. Açıkçası şu an kötüyüm, onca zaman ne yapmam lazım, tavsiyeleriniz neler?

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
Haklı, boşver. Sana değer veren birisini bul.