Bu kız ne yapmaya çalışıyor amacı ne?

Bu konuyu okuyanlar

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Bakar bakar, gülücükler atar, konuşursun tersler.. Sonuç böyle olacak, zevk alıyorlar çünkü.. Basit yaratıklarız kanıyoruz :D

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Bakar bakar, gülücükler atar, konuşursun tersler.. Sonuç böyle olacak, zevk alıyorlar çünkü.. Basit yaratıklarız kanıyoruz :D
Öyle mi diyorsun kafam çok karıştı ya sorduğum insanların yarısı senin dediğini diyor yarısı utanıyor naz yapıyor diyor

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Tekrar ekle fotoğraflarını beğen hatta mesaj at sonuna kadar kovala :D

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Asıl ama asılma :) Bunu becerirsen o iş tamam!

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Şimdi 2 gündür bir kafeye takılıyorum garson kızla baya bir kesişiyoruz ilk gün belki tesadüfen olmuştur rahatsız etmiyim diye fazla bakmadım ama 2. gün kafe biraz sakinken öküzün trene baktığı gibi bakıyodu yanıma gelip siparişleri getirince yüzüme bakamıyordu utanıyordu herhalde bilemiyorum, herneyse ben dün akşam instagramını bulup takip yolladım profili açıktı sabah 11 oldu hala geri dönmedi amacı ne acaba bunun, hani çok zaman geçmedi ama sonuçta genç insanlarız telefon herzaman elimiz de illa ki görmüştür diye düşünüyorum. Bu arada kız bakmamıştır yanlış görmüşsün demeyin arkadaşım da vardı o da söyledi nasıl bakıyor diye ben hayatım da böyle taciz edilmedim öyle diyeyim :D instagram dan takip atsa geri mesaj yazıcam ama amacını çözemedim şimdi.
Kız yürümüyor bildiğin koşuyor. İlk adımı sen at bence çünkü çekingen biri gibi kız eğer sende ondan hoşlandıysan bu iş tamam muhabbete başlaman gerek ama emin olmak için bir kaç kere daha git bakalım aynı tepkileri verecek mi :)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ulen yok mu bize böyle bakacak kız :p

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
reis bende büyük ihtimal sosyal anksiyete bozukluğu var zaten çekiniyorum yani kız siparişleri getirince merhaba nasılsın mı diyeyim yani
Selam de siparişleri getirince teşekkür et bakalım ne yapacak

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Çiçek yolla. :cool:

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Burası iyice çoluk çocuk yuvasına dönmüş.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Herkes bir yaş soruyor. Bu nedendir anlamadım?

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
16 yaşına girenler büyüdüklerini sanıyorlar.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Kafeden dönüyorum :) kızla yine hafif hafif bakıştık dün ki kadar değil ama yine bakıştık ancak kızın cok erkek arkadaşı var her gelenle cok samimi bende uğraşmıyorum artık daha fazla.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Büyük ihtimal kız müşteri olduğum için öyle bakıyodu bende bakınca biraz karşılık verdi, acaba yazsam mı dm den kusura bakma rahatsız ettim diye yoksa hiçbişey yapmayayım mı

Son düzenleme:

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Kardeşim kıskanıyorum lütfen konuyu silin.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Konu kilitlenebilir, kıza dm den yürüdüm dönerse döner dönmezse dönmez çok aşırı kastıgımı fark ettim hızımı alamayıp başka bi kıza da yazmışım ondan görüldü yedim gerci de neyse :D

Kardeşim kıskanıyorum lütfen konuyu silin.
niye be reis

Son düzenleme:

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Boşver her şey olacağına varır. Bende pek hoşlanmam her erkekle samimi olanı.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Boşver her şey olacağına varır. Bende pek hoşlanmam her erkekle samimi olanı.
Bu kız benim için iyi bi tecrübe oldu aslın da, çok kasardım zaten konuşmalardan anlarsanız bunları buralara sormamdan bile belli. Bundan sonra kasmıyorum

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Son düzenleme:

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Mağazada bi kız var deneyim sonucu söylerim?

Elbet birgün bulursun ruh eşini
Dürüst olucam aşka falan inanmıyorum ruh eşi dediğin şey nedir bilmiyorum ortak noktalarımız olsun yeterli aslında zaten illa ki bi elektriklenme oluyo

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Dürüst olucam aşka falan inanmıyorum ruh eşi dediğin şey nedir bilmiyorum ortak noktalarımız olsun yeterli aslında zaten illa ki bi elektriklenme oluyo
Git sanayiye. Trifazdan 380 volt. Hemen aşık olursun. :D

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Ah o kız bakışları... Şeytanın zehirli okları gibi mübarek. İman ve bir de özgüven, insana koruma sağlayan mühim iki şey. Koruma olmayınca ok delip geçiyor. Verdiği hasar bazen insanın hayatını alt-üst eder bazen de yüreğinde kocaman saraylar kurar. Kader neyse o. Dua et yeğenim, Allaha sığın ki o bakışlar zehir değil, ruhuna şifa olsun.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Ah o kız bakışları... Şeytanın zehirli okları gibi mübarek. İman ve bir de özgüven, insana koruma sağlayan mühim iki şey. Koruma olmayınca ok delip geçiyor. Verdiği hasar bazen insanın hayatını alt-üst eder bazen de yüreğinde kocaman saraylar kurar. Kader neyse o. Dua et yeğenim, Allaha sığın ki o bakışlar zehir değil, ruhuna şifa olsun.
Dayı zehir değil gül oldular kendim oldum güzel bi tecrübe yaşattı