Kim Engellemiş?

Bu konuyu okuyanlar

PCkopat_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[move]Bence de çok akıllıca.. Tebrik ederim çocuğu.....[/move]

melce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cok tessekkur ederım cvbın ıcın en azından bılgılenmıs oldum arkadaslar var demıstı de saol

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
arkadaşlar konun ilk mesajını okuyunuz, o site kandırmacadır sakın şifre vs ile giriş yapmayın o siteye, ben göremiyorum yardımcı olun gibi isteklerde bulunmayın zaten mümkün değil engelleyeni görmek.

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
O baştaki yazıyı koymanız iyi olmuş.Çok sazan var bunlara kanan :D Arkadaşlar hiçbir konuya okumadan cevap yazmayalım ;)

AyazWeb

Asistan
Reaksiyon puanı
0
{bir.istanbul.a$ığı} milyonlarca kişinin şifresini çalımış

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar konunun ilk mesajını iyice okuyun... engelleyenleri asla göremezsiniz, bu site şifrelerinizi çalıyor...

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Jojo kimengellemis.com'dan nefret ettiği ve bizi de nefret ettirdiği için :p bazı iyi niyetli(!) kişiler tarafından yeni bir site açılmış:
www.engelleyen.net

Sayfaya girdiğinizde kısa süreli bir şok geçirebilirsiniz şimdiden uyarayım.
"Tamamen Ücretsiz servisimizle MSN den sizi kimlerin engellediğin görebilirsiniz" Bu kadar mı hayırsever olur bir insan.İstedikleri sadece msn adresi ve şifre, çok mu şey istiyorlar :D

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
Jojo kimengellemis.com'dan nefret ettiği ve bizi de nefret ettirdiği için :p bazı iyi niyetli(!) kişiler tarafından yeni bir site açılmış:
www.engelleyen.net

Sayfaya girdiğinizde kısa süreli bir şok geçirebilirsiniz şimdiden uyarayım.
"Tamamen Ücretsiz servisimizle MSN den sizi kimlerin engellediğin görebilirsiniz" Bu kadar mı hayırsever olur bir insan.İstedikleri sadece msn adresi ve şifre, çok mu şey istiyorlar :D
Çok sevaba giriyorlar çook :D :D

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
evet onu biliyorum bir forumda anasayfada banner reklam, yöneticiye dedik sakat fln diye ama kalkmadı reklam

şifre ele geçirme temel amaç ama engelleyenleri gösterme konusunda bir sonuca vardım işleyiş şu:
1-kişi siteye giriyor listesinde kim engelliyse sistem onu kaydediyor
bu işlem onlarca yüzlerce kez tekrar ediliyor
2-muhtemelen o siteye giren kişinin listesinde olan kişi sisteme girince uyarı veriyor bu arkadaş sizi engelledi diye

ahahahahhaha :} :} :}

not: bu anlattıklarım hayal ürünüdür :}

8600GTS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya ben kimin engellediğini merak etmiyorsam O zaman ne olacak.Hem engellediler diye bendemi onları engelleyecem.Hem zaman kaybı hemde tanımadığın birine şifreni veriyorsun :S

Server

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birde www.engelleyen.net diye bir site açılmış oda aynen bunun gibi kötü niyetli aman sakın bulaşmayın bu tür sitelere bırakın engelleyen engellesin :)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Server dedi ki:
Birde www.engelleyen.net diye bir site açılmış oda aynen bunun gibi kötü niyetli aman sakın bulaşmayın bu tür sitelere bırakın engelleyen engellesin :)
duyarlı olman çok güzel 2-3 mesaj önce biz de o yeni siteden bahsettik. B)

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Mcafee den bu siteye ait bilgileri alınca;

Analiz sonucumuza göre, bu site çevrimiçi aldatmacalar yapanlara kişisel veya mali bilgilerinizi göndermek için sizi kandırmak üzere tasarlanmış olabilir

Son mesajlar