Kim Engellemiş?

Sheythun

Asistan
Arkadaşlar konunun ilk mesajını iyice okuyun... engelleyenleri asla göremezsiniz, bu site şifrelerinizi çalıyor...

elektr10

Profesör
Jojo kimengellemis.com'dan nefret ettiği ve bizi de nefret ettirdiği için :p bazı iyi niyetli(!) kişiler tarafından yeni bir site açılmış:
www.engelleyen.net

Sayfaya girdiğinizde kısa süreli bir şok geçirebilirsiniz şimdiden uyarayım.
"Tamamen Ücretsiz servisimizle MSN den sizi kimlerin engellediğin görebilirsiniz" Bu kadar mı hayırsever olur bir insan.İstedikleri sadece msn adresi ve şifre, çok mu şey istiyorlar :D

lucifer

Profesör
elektr10 dedi ki:
Jojo kimengellemis.com'dan nefret ettiği ve bizi de nefret ettirdiği için :p bazı iyi niyetli(!) kişiler tarafından yeni bir site açılmış:
www.engelleyen.net

Sayfaya girdiğinizde kısa süreli bir şok geçirebilirsiniz şimdiden uyarayım.
"Tamamen Ücretsiz servisimizle MSN den sizi kimlerin engellediğin görebilirsiniz" Bu kadar mı hayırsever olur bir insan.İstedikleri sadece msn adresi ve şifre, çok mu şey istiyorlar :D
Çok sevaba giriyorlar çook :D :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
evet onu biliyorum bir forumda anasayfada banner reklam, yöneticiye dedik sakat fln diye ama kalkmadı reklam

şifre ele geçirme temel amaç ama engelleyenleri gösterme konusunda bir sonuca vardım işleyiş şu:
1-kişi siteye giriyor listesinde kim engelliyse sistem onu kaydediyor
bu işlem onlarca yüzlerce kez tekrar ediliyor
2-muhtemelen o siteye giren kişinin listesinde olan kişi sisteme girince uyarı veriyor bu arkadaş sizi engelledi diye

ahahahahhaha :} :} :}

not: bu anlattıklarım hayal ürünüdür :}

8600GTS

Öğrenci
Ya ben kimin engellediğini merak etmiyorsam O zaman ne olacak.Hem engellediler diye bendemi onları engelleyecem.Hem zaman kaybı hemde tanımadığın birine şifreni veriyorsun :S

tertunc

Dekan
Emektar
Mcafee den bu siteye ait bilgileri alınca;

Analiz sonucumuza göre, bu site çevrimiçi aldatmacalar yapanlara kişisel veya mali bilgilerinizi göndermek için sizi kandırmak üzere tasarlanmış olabilir

Son mesajlar