Kim Engellemiş?

Hale bu tür hurafelere inananlar var. Google'a msn engelleme yazın karşınız bir sürü yardım isteyen çıkacak? Bir kez daha söylüyorum sizi silenler dışında engelleyenleri göremezsiniz.

emelden

Dekan
bana mail olarak da gelmişti bir kaç ay önce o zamanda inanmamıştım sizlerde açıklayınca iyi oldu. kim engellediğse engellesin açıkcası benim pek umrumda olmuyo bende görüşmem olur biter. :)

Adamlar tek tek herkezin adresi ilemi uğraşıcak yahu yapmayın allah aşkınıza.hackledikleri falan yok.nası herkez blockstatusa yazıyorsa adreslerini bunada yazdıklarında birşey olmayacaktır.yinede ben öyle sitelere başvurmuyorum ama pekte birşey olacağını sanmam.günde en az 10.000 kişi geliyordur bu tür sitelere hangi biriyle uğraşacaklar?

melce

Üyecik
cok tessekkur ederım cvbın ıcın en azından bılgılenmıs oldum arkadaslar var demıstı de saol

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
arkadaşlar konun ilk mesajını okuyunuz, o site kandırmacadır sakın şifre vs ile giriş yapmayın o siteye, ben göremiyorum yardımcı olun gibi isteklerde bulunmayın zaten mümkün değil engelleyeni görmek.

lucifer

Profesör
O baştaki yazıyı koymanız iyi olmuş.Çok sazan var bunlara kanan :D Arkadaşlar hiçbir konuya okumadan cevap yazmayalım ;)

Son mesajlar