Kim Engellemiş?

Bu konuyu okuyanlar

_ceyda_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ben denemedim ama bişey sorcam nerden biliyosun ???

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
zuhaha exe dosyası çökmüş

Not Found
The requested document was not found on this server.

Web Server at kimengellemis.com

ThE_lAmP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sözleşmeden alıntı:
Kimengellemis tarafından geliştiren services.exe ve engelleyen.exe yazılımı msnde sizi engelleyenleri gösterir.
Ayrıca reklam amacıyla bilgisayarınız üstünden reklam atar.

Tabu1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya sitenin ana sayfadaki msn resminde "Tony" yazıyomuş ben "Troy" okudum :} :} Acayip şaşırdım ;D

superman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok yakın bir dostum denedi banada dene dedi meğerse beni yakacakmış ben tabi bir kaç konuda bunun kendi msngr yapa bileceklerini yazdım işlem çok basit mesajlarıma bakın kesinlikle kek olmayın arkadaşlar başkalarınıda kekletmeyin. hackleyelim derken kek olmayalım hrzm tme sülerim slerim...

kokyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla ya böle siteler insanı deli ediyor. Daha geçen gün akrabanın biri atmış bu siteyi hay allahım ben yemedim tabi... hemen bişiler salladım baktım yanlış felan demiyo ben de kapadım pencereyi. Bugün de okuldan 2 arkadaş yollamış sanki ne anlıyolarsa...

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
saten bizim ülkede dogru dürüst kimse hack den başka şeyle ugraşmazlar hani iyi yasak mış gibi

sergenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu tür neydiği belirsiz menfaat uğuru sitelere ne msn veririm ne de şifremi.Güvenemem bu tarz sitelere.Veren arkadaşlara da şaşıyorum.Nasıl güveniyorlar acaba ???

erol_1982

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
[email protected]

böyle biri ekledi dün akşam güzel bayan avatarı koymuş sanki bende yedim

bu sitenin linklerini veriyordu.

sergenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
erol_1982 dedi ki:
[email protected]

böyle biri ekledi dün akşam güzel bayan avatarı koymuş sanki bende yedim

bu sitenin]

Beni de çeşit çeşit msnli kız ekliyor ama avatarı hep aynı kız resmi.Naber diyorum.Öteki msni engellemişin diyor adres veriyor inanmazsan bak bye diyor çıkıyor.Otomatiğe bağlamış.Deli ediyor adamı..

armess

Asistan
Reaksiyon puanı
0
beni kimse eklemiyor bak şimdi ya :O :D :D
hmm şaka bi tarafa sazan olmamak için elimden geleni yapıcam :D... bu bana da bi kaç arkadaşdan gelmişti...

sergenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
armess dedi ki:
beni kimse eklemiyor bak şimdi ya :O :D :D
hmm şaka bi tarafa sazan olmamak için elimden geleni yapıcam :D... bu bana da bi kaç arkadaşdan gelmişti...

eklemiyor diye üzülme bende msn çok :)

anavarza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önce insan uzun zaman sonra bir kız onu ekledi diye seviniyor sonrasınra ise slm yazıyorsunuz benim işim çıktı bilgisayardan kalkıyorum ama .... (fark etmz bu bölüm)sitesine gel diyor. O zmn bütün hayallerim suya düşüyor bide şu otomatik msjı düzeltsinler pc başından kalkıyom diyor şu siteye geldiyor sanki biz oraya internet üzerinden giderken o yürüyerek gelcekmiş gibi:D

emir1907

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bununla ilgili bi mail bana da geldi.bana o maili yollayana çok sinirli bir mail yolladım cevap olarak.o da ağzının payını almış olcakki bi daha yollamam dedi :D

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
O sonunda uzun numaralı olanların hepsi spam kullanıcı, spam mailden sonra şimdi de spam msn çıktı. Eklemeyin derim, genelde hedefi bildiklerinden kız ismi ve soyadıyla msn seçiliyor. Otomatik yani, makine o.

tsewen

Doçent
Reaksiyon puanı
1
yaw bi tıklarsan bütün adreslerine de gidiyo bit gibi çoğalıyor arkadaşlarınıda yakıyosun

turabkorkmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bu aralar facebooke eklemissin tanıyamadım mesajları geliyor.reklam maileri.onlara da dıkkat

sarsıntı

Doçent
Reaksiyon puanı
3
"Gerçek zamanlı engel tanıyıcı " vay be! Dolandırıcılıkta son nokta!

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
ya zaten msn den buna bakılabiliyor,böyle sitelerin hepsi kandırmacadan başka bişey değil

palugenclik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Chrome hemen zararlı diye exe dosyasını sil diye hata verdi.İşte Chrome farkı da burada yatıyor.