Kendi Geliştirdiğim Oyun: Spacia: Andromeda Life Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
181
Selamlar, oyunumu daha tamamlamadım ama en azından oyunum için, güzel öneriler dinlemek için paylaşıyorum. Oyun Windows + Linux için bedava çıkacaktır.

Oyundan Resimler;
Ekli dosyayı görüntüle 125207
Ekli dosyayı görüntüle 125206

Hikayesi;
"Yıllar önce, herkes bir geminin peşindeydi. Bu gemiyi elde eden kişi, uzayın en büyük savaşını sağlayacak. Gemiyi çalmak isteyenlerden bazı kötüler "ateş pasajı", "ölü deniz", "yıldızlar vadisi" ve "gradius mafyası" gibi güç delisi ekipleri var. Tabii bu gemiyi denemek isteyenlerde olacak ve bunlar ise "piksel", "su gücü", "volkan savunması" ve "spacia" gibi iyi ekiplerde yer alacak ve sen ise "spacia"da yaşayan olayın dışında gözüken ama tam cehennemin içindesin.

Bu cehennemden çıkabilmen için, Andromeda'yı sen buldun ve tüm düşmanları yok etmek, hem memleketini ve hem de uzayı korumak zorundasın ama bu sandığından daha zor olduğunu söylemek zorundayım.

Bol şans.
- Annen."

Link: Spacia: Andromeda Life

İndirmek çok kolay isterseniz bağış yaparsınız veya oradaki sayıya 0$ vererek indirebilirsiniz.

Son isteğim ise, başlığa "Çıktı" ekler misiniz?
acaba dil neden türkçe değil :(

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
Japonca olduğu için oynamayacağım,türkçesi çıkarsa oynarım

grand_master

Profesör
Reaksiyon puanı
707
Selamlar, oyunumu daha tamamlamadım ama en azından oyunum için, güzel öneriler dinlemek için paylaşıyorum. Oyun Windows + Linux için bedava çıkacaktır.

Oyundan Resimler;

Hikayesi;
"Yıllar önce, herkes bir geminin peşindeydi. Bu gemiyi elde eden kişi, uzayın en büyük savaşını sağlayacak. Gemiyi çalmak isteyenlerden bazı kötüler "ateş pasajı", "ölü deniz", "yıldızlar vadisi" ve "gradius mafyası" gibi güç delisi ekipleri var. Tabii bu gemiyi denemek isteyenlerde olacak ve bunlar ise "piksel", "su gücü", "volkan savunması" ve "spacia" gibi iyi ekiplerde yer alacak ve sen ise "spacia"da yaşayan olayın dışında gözüken ama tam cehennemin içindesin.

Bu cehennemden çıkabilmen için, Andromeda'yı sen buldun ve tüm düşmanları yok etmek, hem memleketini ve hem de uzayı korumak zorundasın ama bu sandığından daha zor olduğunu söylemek zorundayım.

Bol şans.
- Annen."

İndirmek çok kolay isterseniz bağış yaparsınız veya oradaki sayıya 0$ vererek indirebilirsiniz.

Bence sen bu oyunu yapmadın oyuna girdiğim an çinçe yazılar çıktı ve ordaki bir tane butona basarsınız gerçek geliştiricinin youtube hesabı çıkıyor o kanalın sahibi türk değil yeter artık

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
Hayırlı olsun hocam, indirdim müsait bir zamanda oynarım. Herhangi bir hata bulursam geribildirim gönderirim.

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Hayırlı olsun hocam, indirdim müsait bir zamanda oynarım. Herhangi bir hata bulursam geribildirim gönderirim.
Sağ olasınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunların sadece eğlence için yapılmasının gerektiğini düşünüyorum.
Bence de.

@grand_master;
Screenshot_2.png

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
2
Çünkü bu oyun senin değil.
ALSİŞKASŞDLASŞDLASŞLDADLASDKASDAAKLWDKAWLŞDKALŞSKDALŞKDALŞSDKALŞDALŞSDK

İyi sallıyorsun kanka. Onun olmadığına karşı bir iftira atıyorsun ama kanıtın yok. Gerçekten mükemmelsin. Ayrıca buluşmamasının sebebi ayrı. Kendini dedektif falan mı sanıyorsun sen? Ay çen büyüyünce dedektif mi olcan çen? Neyse ciddileşeyim: bilmediğin şeyler hakkında konuşma dostum. Oyun benim gözümün önünde geliştirildi ve yayımlandı. İnsanlara iftira atıp durma. Ayhan reis bir Japon fanı. Onun için ilk oyunun sürümünü Japonca yaptı. Avrupa sürümü 1 Ocak 2021'de gelicek. Gitmiş bir de Çince yazmışsın, kahkaha atmaktan boğazım acıdı. Kimse seni inanman için dürtmüyor. Ancak birine iftira atmak hem çok büyük bir ayıp, hem de kendini küçük düşürmedir. Senin hiçbir delilin yokken nasıl gelip de iftira atabiliyorsun aklım ermiyor. Gidip başka uğraşlar bulmanı öneririm. Sosyalleşmek sana göre değil. Gerçek hayatta olsa o insanın yüzüne söyleyemeyeceğin şeyleri internet aracılığı ile dile getirmek klavye delikanlılığından başka bir şey değildir! Lütfen git ve başka bir konuda mesajlaşmaya devam et. Çünkü biz sana ne kadar anlatsak da sen anlamazsın. Bu zekâ ile anlayabileceğini zannetmiyorum...

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295

İyi sallıyorsun kanka. Onun olmadığına karşı bir iftira atıyorsun ama kanıtın yok. Gerçekten mükemmelsin. Ayrıca buluşmamasının sebebi ayrı. Kendini dedektif falan mı sanıyorsun sen? Ay çen büyüyünce dedektif mi olcan çen? Neyse ciddileşeyim: bilmediğin şeyler hakkında konuşma dostum. Oyun benim gözümün önünde geliştirildi ve yayımlandı. İnsanlara iftira atıp durma. Ayhan reis bir Japon fanı. Onun için ilk oyunun sürümünü Japonca yaptı. Avrupa sürümü 1 Ocak 2021'de gelicek. Gitmiş bir de Çince yazmışsın, kahkaha atmaktan boğazım acıdı. Kimse seni inanman için dürtmüyor. Ancak birine iftira atmak hem çok büyük bir ayıp, hem de kendini küçük düşürmedir. Senin hiçbir delilin yokken nasıl gelip de iftira atabiliyorsun aklım ermiyor. Gidip başka uğraşlar bulmanı öneririm. Sosyalleşmek sana göre değil. Gerçek hayatta olsa o insanın yüzüne söyleyemeyeceğin şeyleri internet aracılığı ile dile getirmek klavye delikanlılığından başka bir şey değildir! Lütfen git ve başka bir konuda mesajlaşmaya devam et. Çünkü biz sana ne kadar anlatsak da sen anlamazsın. Bu zekâ ile anlayabileceğini zannetmiyorum...
Hala inanmazsa, sunucundan o günkü resimleri atarsın hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunumun hikayesi biraz değiştirildi.

spacia-story-24.12.2020.png

Oyunumun 2. bölümü değiştirildi.

spacia-level-2-24.12.2020.png

Son düzenleme:

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
spacia-story-25.12.2020.png

Hikaye yine yeniden yazıldı. Yardım eden kişi buraya üye değil sanırım.

spacia-level-3-25.12.2020.png

Düşmanlar değiştirildi.

spacia-finish-25.12.2020.png

Bitiş değiştirildi.

Reaksiyon puanı
3

Oyundan Resimler;

Hikayesi;

Bol şans.
- Annen."

oyuna Bosslar ekle bence.Yıllar önce çocukken oynadığı oyun olan red ball gibi yerler olsun mesela,Karanlık fabrika vardı 30 bölüm vardı içinde.Öyle yaparsan daha eğlenceli olabilir (isim karanlık fabrika olmasın örnek verdim sadece) her yere farklı bosslar eklenebilir.

Birde düşman öldürdükçe bölüm geçtikçe para kazanalım o paralarla skin alalım yada pass alalım pass 'ın ismi Andromeda Pass olsun böyle sezon sezon güncellersin daha iyi olur.Özel pass skinleri mesela.Mermi skinleri mesela normal mermi ve gökkuşağı mermi gibi mermi skinleri eklersen iyi olur.Son olarak oyun steam yada epic games store'ya gelirse güzel olur.

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
oyuna Bosslar ekle bence.Yıllar önce çocukken oynadığı oyun olan red ball gibi yerler olsun mesela,Karanlık fabrika vardı 30 bölüm vardı içinde.Öyle yaparsan daha eğlenceli olabilir (isim karanlık fabrika olmasın örnek verdim sadece) her yere farklı bosslar eklenebilir.

Birde düşman öldürdükçe bölüm geçtikçe para kazanalım o paralarla skin alalım yada pass alalım pass 'ın ismi Andromeda Pass olsun böyle sezon sezon güncellersin daha iyi olur.Özel pass skinleri mesela.Mermi skinleri mesela normal mermi ve gökkuşağı mermi gibi mermi skinleri eklersen iyi olur.Son olarak oyun steam yada epic games store'ya gelirse güzel olur.
Bu oyun için o kadar planım yok hocam ama kaynağını 20$'a koyacağım, alan kişi yapabilir bunu.

Reaksiyon puanı
3
Bu oyun için o kadar planım yok hocam ama kaynağını 20$'a koyacağım, alan kişi yapabilir bunu.
Discord gibi sosyal medya hesapların varmı ordan sana birşey soracağımda.Eğer yoksa Söyleceğim şey Among Us benzeri bir oyun yapabilirsin.Yeni bilgisayar alınca bende oyun yapacağım

Visual917

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Oyunu Japonca bilen kimse oynamadı. Japonya'dan da kimse oynamadı. Halen boş hayallerde yüzüyorsun. 5 tane 12 yaşında çocuk toplamışsın hepsinin senden iyi fikirleri var 6-7 yıldır oyun yapmaya çalışıyorsun sonuç bu mu cidden? Acıyorum gerçekten insan biraz da olsa gelişir kendine bir şey katar.

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
spacia2-level-4-28.12.2020.png

Oyunun 4. bölümü değiştirildi. Oyunun kapanmama sorununu giderdim ama Japonca sürümü için o sorun devam ediyor. Japonca sürümü için muhtemelen Cumartesi günü o sorunu gideren bir sürüm yayımlarım. Aşağıdaki nesneleri oyundan sildim. Bunlar;
  • backto,
  • backto2,
  • continue,
  • discord,
  • en,
  • epylepsywarning,
  • exit,
  • facebook,
  • fpsc,
  • itch,
  • level1,
  • level2,
  • level3,
  • level4,
  • level5,
  • level6,
  • options
  • start,
  • story,
  • warning,
  • tr,

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
İnanmayanlara inat devam.

spacia2-level-5-29.12.2020.png

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Arkadaşlar sizlere çok teşekkür ediyorum, sizler olmasaydınız. Bu oyunu bu kadar hızlı tamamlayamazdım.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,141

Konu sahibinin multi üyeliği anca bu kadar olur.

1 mesaj var oda bu konuda savunma yapıyor :D ahsghshhaha

Son mesajlar