Kendi Geliştirdiğim Oyun: Spacia: Andromeda Life Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

DESLAER

Profesör
Reaksiyon puanı
630
reis oyun pek benim tarzım değil steamda olsa alırdım bağış linki verirsen birşeyler atabilirim :)

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Hani nereye çıktı indirme linki yok. İndirilmeyen oyun çıkmamıştır benim için.

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
  • Beğen
Reactions: 023

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Avrupa sürümü yarın saat 16'da yayımlanmış olur.
560 puanda öldüm :(
Bu arada Linux kullanıcılarına dev rehber;
1609404993495.png

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
İnanman umrumda mı? Sen beni onun yan çarı olarak görüyorsan bu senin salak olduğun anlamina gelir. Sadece kişilik olarak baktığında bile ayrışırken, agg daha dost canlısı yaklaşmaya çalışırken beni agg'ye nasıl benzetebilirsin? Hiç mi düşünmedin yani? N'apayım ben senin düşüncelerini? Ben burada oyunun yapımcısının agg olduğunu savunmuşum sen gelip bana yan çarsın diyorsun. 200IQ. Tek kişinin savunması onun yan çar olduğunu göstermez. Mahkemede bir adamın tek savunucusu olduğu nasıl onun suçlu olduğunu göstermiyor hatta hiç bir etkisi olmuyor ise burada da benim onu savunmam yan çar olduğum anlamına gelmez. Bazen çok geri zekâlı olabiliyorsunuz. Abicim burada oyun hakkında konuşuyoruz, oyun. Bu oyunun onun tarafından geliştirilmediği veya benim yan çar olmam hakkında bir konu yok burada. Ha illa ısrar mı ediyorsunuz bu oyunu onun yapmadığına? Discord sunucusu var, neyi nasıl yapayım diye herkese sorup düşüncelerini alıp oyuna geçiriyor. Ha yetmedi mi? Hâlâ mı inanmıyorsunuz? O zaman burada işiniz yok, gidip başka bir konuda mesajlaşmaya devam edebilirsiniz. Benim yan çar olmam konusuna gelirsek snd'ye fazla girmiyorum. Onun için konuşmalara da dahil olmuyorum GENELDE. Ama bazen cevap vermek gerekiyor. Hem de sağlamından. Seni yan çar olmadığım hakkında da ikna etmeye çalışmayacağım çünkü sadece bir vakit kaybı. Artık sadece oyun hakkında tartışın bi' zahmet. İnsanları delilsiz bir şekilde suçlamak yerine gidip parktaki kum havuzunda da oynayabilirsiniz. Eminim çok daha zevklidir...
İnanması umrunda değilse neden sataşıyorsun? Savundum diyorsun da savunma değil bu saldırıya da geçmişsin. Düzgünce konuşsaydın inanırdık ama şuan hiç inandırıcı değilsin. Aynen bir horoz gibisin. Oyunu onun yapmadığını düşünüyoruz çünkü bir Türk oyununun neden ilk Japonca versiyonunu yayınlar? Profesyonel de değil, ki olsa bile önce İngilizce yayınlardı. Oyunu başkasından alıp düzenlemiş olabilir. Ayıp değil. Linux da böyle işlemiyor mu, yapılmışını alıp düzenlersin ve al yaptım diye sunarsın. Kum havuzuna da 1 kişilik bilet aldım git oyna.

Son düzenleyen moderatör:

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
İzleti;
Mesaj otomatik birleştirildi:

560 puanda öldüm :(
Bu arada Linux kullanıcılarına dev rehber;
Ekli dosyayı görüntüle 131595
Çok iyi bir rehber. Bunu senden daha iyi anlatamazdı.

İnanması umrunda değilse neden sataşıyorsun? İnsanlara hakaret edecek kadar utanmazsan ve korkmuyorsan bu asıl hesabın değildir ve bunun ban yemesi de umrunda değildir. Kişiliğini parçalamak çok kolay. İstersen mobil veriyle multi açarsın kimsenin de ruhu duymaz. Bir de başkası gibi davrandın mı tamamdır. Bu forumun nefret ettiği bir forumda çok multi açtım ben. Savundum diyorsun da savunma değil bu saldırıya da geçmişsin. Düzgünce konuşsaydın inanırdık ama şuan hiç inandırıcı değilsin. Aynen bir horoz gibisin. Oyunu onun yapmadığını düşünüyoruz çünkü bir Türk oyununun neden ilk Japonca versiyonunu yayınlar? Profesyonel de değil, ki olsa bile önce İngilizce yayınlardı. Oyunu başkasından alıp düzenlemiş olabilir. Ayıp değil. Linux da böyle işlemiyor mu, yapılmışını alıp düzenlersin ve al yaptım diye sunarsın. Neden ilk 2 mesajınla kendini horoz gibi korumaya çalıştın? Şüphe çekeceğini hiç düşünmedin mi? Yan çar olmadığın konusunda istediğin gibi ısrar et ya da etme, bir sorun var sonuçta sende. Kum havuzuna da 2 kişilik bilet aldım ana hesabını da al git oyna. Bak ben de ofansif oldum, kişilik değiştirince başka insan mı olunuyor?
Yahu, ben multi hesap açacak kadar işsiz miyim?

Son düzenleme:
  • Komik

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,152
İnanman umrumda mı? Sen beni onun yan çarı olarak görüyorsan bu senin salak olduğun anlamina gelir. Sadece kişilik olarak baktığında bile ayrışırken, agg daha dost canlısı yaklaşmaya çalışırken beni agg'ye nasıl benzetebilirsin? Hiç mi düşünmedin yani? N'apayım ben senin düşüncelerini? Ben burada oyunun yapımcısının agg olduğunu savunmuşum sen gelip bana yan çarsın diyorsun. 200IQ. Tek kişinin savunması onun yan çar olduğunu göstermez. Mahkemede bir adamın tek savunucusu olduğu nasıl onun suçlu olduğunu göstermiyor hatta hiç bir etkisi olmuyor ise burada da benim onu savunmam yan çar olduğum anlamına gelmez. Bazen çok geri zekâlı olabiliyorsunuz. Abicim burada oyun hakkında konuşuyoruz, oyun. Bu oyunun onun tarafından geliştirilmediği veya benim yan çar olmam hakkında bir konu yok burada. Ha illa ısrar mı ediyorsunuz bu oyunu onun yapmadığına? Discord sunucusu var, neyi nasıl yapayım diye herkese sorup düşüncelerini alıp oyuna geçiriyor. Ha yetmedi mi? Hâlâ mı inanmıyorsunuz? O zaman burada işiniz yok, gidip başka bir konuda mesajlaşmaya devam edebilirsiniz. Benim yan çar olmam konusuna gelirsek snd'ye fazla girmiyorum. Onun için konuşmalara da dahil olmuyorum GENELDE. Ama bazen cevap vermek gerekiyor. Hem de sağlamından. Seni yan çar olmadığım hakkında da ikna etmeye çalışmayacağım çünkü sadece bir vakit kaybı. Artık sadece oyun hakkında tartışın bi' zahmet. İnsanları delilsiz bir şekilde suçlamak yerine gidip parktaki kum havuzunda da oynayabilirsiniz. Eminim çok daha zevklidir...
Aynen dünyada bi tek sen akıllısın zaten.
Laflarına dikkat et multi olduğun ne kadar belli.

• Beğen

OBirGamer

Profesör
Reaksiyon puanı
678
oyunu 3d yap ama bu haliyle bile güzel helal japonca biliyom ben oynadım

• İlginç

OBirGamer

Profesör
Reaksiyon puanı
678
UE4 kullan 3d yap bence mecbur değilsin ama

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
hocam oyunu yapmanız kaç saat sürdü bide kodlama ile mi yaptınız?

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Sistem gereksinimi yok. Sadece internet istiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem gereksinimi yok. Sadece internet istiyor.
Az önce oyunda aparkat atarken öldüm. Yumruk atma da ekleyin, yukarı doğru :D

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
yönü diyecektim pardon. Yani kazık gibi dümdüz değil de mermi attığımız yönü yukarı aşağı eğebilsek.

--------- değil de
____----'''''''' gibi yukarı atabilsek.