Kendi amatör Forum sitemi açtım :P

Bu konuyu okuyanlar

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Beyler Site Linki Profilinde Var Mesaj Kasmak İçin Yazmayın. Konumunda Yazıyor

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Arkadaşlar sitem askıya alındı ama benim suçum sayılır :p Çünkü kullandığım ftp programını düzgün ayarlamamışım, hatalı ve çok sayıda istek yapmış sunucudan, o yüzden sunucu "saldırı" algılamış, yarına site tekrar aktif edilir inşaALLAH... Teknik ekibe durumu izah edicem, ediyorum :D

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Site tekrar yayına alındı, güncelledim ayrıca... Şimdi daha kararlı :) Duyrulur ...
Yaşatmış olduğumuz geçici hayal kırıklığından ötürü özür dilerim :p

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Site sunucu firması çok sorun çıkarıyor... O yüzden proje askıya alınmıştır. Her şeyiyle sapasağlam bir sunucu ayarlanana kadar proje askıya alınmıştır. Bedava sunucudan hayır yok... Paralı bir sunucu bakılacak ama bu iş zaman alabilir çünkü baya bi işim birikti... :(

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
Site sunucu firması çok sorun çıkarıyor... O yüzden proje askıya alınmıştır. Her şeyiyle sapasağlam bir sunucu ayarlanana kadar proje askıya alınmıştır. Bedava sunucudan hayır yok... Paralı bir sunucu bakılacak ama bu iş zaman alabilir çünkü baya bi işim birikti... :(
Özelden link atarmısınız

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Özelden link atarmısınız
Site bi - iki güne yeni sunucularına taşınacak inşaAllah, yeni sunucu paralı ve kaliteli olacak (bedava değil yani, ikide bir sıkıntı çıkmaz inşaAllah) ama test edilecek belli bir süre... O yüzden yeni adres linkini profilimde güncellerim. Teşekkürler...

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Site bi - iki güne yeni sunucularına taşınacak inşaAllah, yeni sunucu paralı ve kaliteli olacak (bedava değil yani, ikide bir sıkıntı çıkmaz inşaAllah) ama test edilecek belli bir süre... O yüzden yeni adres linkini profilimde güncellerim. Teşekkürler...
Hayırlı olsun

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Site adresi profilimin ilgili kısımlarına eklendi :) Yalnız test aşamasında ve ne yazık ki siteyi olduğu gibi taşıyamadık, bazı küçük sorunlar ortaya çıktı, yani sıfırdan kurduk siteyi... Kayıt yenilemek gerekiyor o yüzden. :(

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Site adresi profilimin ilgili kısımlarına eklendi :) Yalnız test aşamasında ve ne yazık ki siteyi olduğu gibi taşıyamadık, bazı küçük sorunlar ortaya çıktı, yani sıfırdan kurduk siteyi... Kayıt yenilemek gerekiyor o yüzden. :(
Alıştık artık benlik sıkıntı yok

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Arkadaşlar arada bize de misafir olun, bi çayımızı için ? Çölde vaha gibi kaldık ?
Baya bi zamandır sıkıntısız yolumuza devam ediyoruz ama üye sayımız çok düşük, misafir olarak ziyaretler var, yok değil ama üye olan çok çok az :( Nerde eksiğimiz veya yanlışımız?

VKartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Banada özelden atarsan sevinirim
Solter profil fotonu çok beğendim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İzin yok arkadaşlar konu kilitlenebilir istenirse... Dediğim gibi ilgili alanda yazıyor zaten ;)
Amatör olarak değerlendirildiğinde çok çok güzel bir ortam oluşturmuşsun. İçerik üretimi için sana yardımcı olacak bir ekip oluşturabilirsin. Çok işi var gibi görünüyor ama arayüzünü beğendim.

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
Guzel bir yer gelin

Solter profil fotonu çok beğendim.

Amatör olarak değerlendirildiğinde çok çok güzel bir ortam oluşturmuşsun. İçerik üretimi için sana yardımcı olacak bir ekip oluşturabilirsin. Çok işi var gibi görünüyor ama arayüzünü beğendim.

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
Bana da özelden linkini atar mısın? Geliştiricimize sahip çıkmak lazım. ;)

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Çok çok teşekkür ederim, bir heves ile başladım ama olgunlaştı yavaş yavaş... Yeteri kadar zaman ayıramıyorum yine de bazı arkadaşlarım sayesinde işi biraz ilerletebildim fakat üye sayımız şimdilik çok az, gelecekten umutuyum, inşaAllah daha güzel bir forum atmosferi olur...

Bana da özelden linkini atar mısın? Geliştiricimize sahip çıkmak lazım. ;)
Sizlere gerçekten ihtiyacımız var, forum kültürü zaten bu demek... Yardımlaşma ve paylaşma; en güzeli, en iyiyi ve en değerli vakitleri, hizmetleri...

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Çok çok teşekkür ederim, bir heves ile başladım ama olgunlaştı yavaş yavaş... Yeteri kadar zaman ayıramıyorum yine de bazı arkadaşlarım sayesinde işi biraz ilerletebildim fakat üye sayımız şimdilik çok az, gelecekten umutuyum, inşaAllah daha güzel bir forum atmosferi olur...

Sizlere gerçekten ihtiyacımız var, forum kültürü zaten bu demek... Yardımlaşma ve paylaşma; en güzeli, en iyiyi ve en değerli vakitleri, hizmetleri...
Özelden bana da atsana. :D