Karşı cinste sizi en çok ne etkiler

iMaKaNDi

Asistan
Zekası... birçok şeyi günümüzde değiştirebiliriz. Ama söz konusu zeka ise 😂 çok çok zor. Zaten iyi huylu olmayanlara direk çevrimdışıyım. 😎

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
Karşı cinsten etkilenmeyenler ne olacak? Ayrımcılık yok mu burada?

Hayır yani kendim için değil, onlar da insan sonuçta, zuhahahahaah :tearsofjoy:

Technoob

Asistan
Platonik misin yoksa birine...
Yani son kız arkadaşım daha 1 hafta yeni oluyorken ailem şöyle böyle diye yalanlar uydurup ayrılmak için arkadaşını yolladı, internetten yazsa bu kadar üzülmezdim. 1 hafta olmadan başka birisiyle görünce kötü oldu biraz. Şimdi de sevdiğim kişiye açılmaya korkuyorum artık ya bir daha yaşarsam diye.

Didem Ergin

Profesör
İçerik Ekibi
Yani son kız arkadaşım daha 1 hafta yeni oluyorken ailem şöyle böyle diye yalanlar uydurup ayrılmak için arkadaşını yolladı, internetten yazsa bu kadar üzülmezdim. 1 hafta olmadan başka birisiyle görünce kötü oldu biraz. Şimdi de sevdiğim kişiye açılmaya korkuyorum artık ya bir daha yaşarsam diye.
Neden böyle bir şey yapar ki bir insan... iyice emin olduktan sonra açılabilirsin bence bir kişinin hatasını başkalarına yükleme...

LX_

Profesör
Yasaklı
Kokusu derim giderimmm
Bunun da Kokusu Güzelmiş,...
1592516403459.png
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benden Sonra Kimse Cevap Yazamadı :D

Son düzenleme:

Webhead

Dekan
Sanırım beni en çok etkileyen espiri yeteneğinin olması 😁 Sizi en çok ne etkiler, merak ediyorum cevaplarınızı 😁
Gülüşü gözleri 1.65-1.70 boy ve düzgün bir fizik
sempatik ve benim gibi konuşkan olması eğer sempatikse ve ortak noktamız çok ise kanım kaynar eğer kafa yapımız uyuşmuyorsa muhabbeti sarmıyorsa o kız benim icin bitmistir