Karşı cinste sizi en çok ne etkiler

Didem Ergin

Profesör
İçerik Ekibi
Sanırım beni en çok etkileyen espiri yeteneğinin olması 😁 Sizi en çok ne etkiler, merak ediyorum cevaplarınızı 😁

Reis bana niye kızdın onu anlamadım fsdfdsfds

Mesela TikTok çekiyordu kız o beni etkilemiyordu DSJJASJSAJASJJASJSA
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önemli olan sadece sevmek. Sevince zaten yeteri kadar etkilenmiş oluyorsunuz. Onunla ilgili her şey sizi etkileyebiliyor. Birini sevip etkilendikten sonra beni daha fazla etkileyebilecek tek şey onun da beni sevmesidir sanırım.

Didem Ergin

Profesör
İçerik Ekibi
karşı cins ile nerede nasıl konuşacağı çok önemli benim için , beraberken karşı cinsler ile samimi değilse beni en çok o etkiler :tearsofjoy:
Bir tek bana samimi olmalı diyorsun yaniiii😜

Ortak noktalar önemli. Ve iç güzellik tabikide. Dış güzelliğe en son bakıyorum :)
Beni ilk dışı etkiliyor sonra içini merak ediyorum:)

inandım inandım he he :D herkes öyle diyor :D

Valla hacı ben karşı cinsim olmasına ve nefes almasına dikkat ederim gerisi çok da tın değil.
Nasıl yanii ciddi mi 😁

Ben karşı cinsle birlikteliği 2-3 sene sonra düşünürüm. Şu an uzak duruyorum :d
Hahajaaha neden kii

Ben bir kere sadece dış güzelliğe baktım kız bana le.biyenim dedi :d
Ayyy hayırrrrrrrrr kötü olmuş..... 😅

Emre Özdoğan

ShiftDelete.Net
Editor
Bence tip bir yere kadar, bakımlı olmak tabi önemli. Bakımlı olduktan sonra tipin çok önemi yok. Benim için iç güzellik daha belirleyici bir kriter 🤐

Didem Ergin

Profesör
İçerik Ekibi
Ben mimiklerine bakıyorum :D
O detaylarda çok önemli şimdi :D

Önemli olan sadece sevmek. Sevince zaten yeteri kadar etkilenmiş oluyorsunuz. Onunla ilgili her şey sizi etkileyebiliyor. Birini sevip etkilendikten sonra beni daha fazla etkileyebilecek tek şey onun da beni sevmesidir sanırım.
İlk görüşte bir şeylerden etkilenmez misin yani

Bence tip bir yere kadar, bakımlı olmak tabi önemli. Bakımlı olduktan sonra tipin çok önemi yok. Benim için iç güzellik daha belirleyici bir kriter 🤐
Bakım yaa çok iyi dedin kesin olması gerekiyor. Kural gibi bir şey:)