Karşı cinste sizi en çok ne etkiler

Bu konuyu okuyanlar

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Vücudunun orantılı ve sarkmamış olması üstüne birde gamzeliyse saçı da kıvırcıksa tamamdır.
Ancak buna rağmen bana soğuk davranan biriyse hiçbir anlamı kalmaz.
Ben genelde kafa uyumunu yakaladığım kişiye aşırı bağlanıyorum yukarda yazanlar sadece etkilenme aşamasında kalıyor.
Bir de şu var tabi ben böyle saatlerce makyaj yapan oje süren sürekli bakım ürünü alan sürekli kuaföre giden ve bu tarz gereksiz şeylerle uğraşan kızlar yerine tamamen doğal olan doğallığına güvenen cesur ve ev işlerinde maharetli kızlardan daha çok etkilenirim.
Kısacası toparlayacak olursak spor yapıp vüducu dengeli olan makyaj yapmayıp her konuda doğal olan yapmacık olmayan kızlar en çok etkilendiğim kız tipidir ve nerdeyse yok denecek kadar da azdır.

Son düzenleme:

Ebussuud Efendi

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Sanırım beni en çok etkileyen espiri yeteneğinin olması ? Sizi en çok ne etkiler, merak ediyorum cevaplarınızı ?
Ah hanımefendi kalbi temiz olsun,ahlakı olsun edebi tam olsun... gerisi önemli değil zaten.Çehre yüz Tanrının verdiği bir özelliktir zaten

M

Murat Burç

SDN Okuru
İç güzellik masalları anlatmayacağım. Dış güzellik. Hatta direk yüz güzelliği.
Huy düzelir, vücut düzelir. Laf söylersin huyunu düzeltirsin. Spor yaptırırsın vücudunu düzeltirsin. Yüz bambaşka bir olay istediğini yap düzeltemezsin. Makyaj demeyin lütfeen. Eve gidince siliyorlar o makyajı. Yüz Allah vergisi net.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
İlk gördüğümde dış görünüş derim. Ama tanıdıkça iç güzellik, ahlak vs. dış güzelliğin de önüne geçer.

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
Zeka, ahlak, karakter, biraz da yüz güzelliği. Aşırı olmasına gerek yok. Bir de makyajsız hali... Bazıları makyaj değil boya badana yapıyor. Tövbe estağfurullah :D

Ebussuud Efendi

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Tiktok çekiyorsa koşarak kaçarım :D
Aslında Tiktok çok kötü değil iyi olanlarıda var ama lakin kötünün yanında iyilerde yanıyor maalesef.

yakın bir zaman önce play storede 1.4 puan almıştı sonra 4.4 geri çıkardılar rezil olmasınlar diye :D

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
Aslında Tiktok çok kötü değil iyi olanlarıda var ama lakin kötünün yanında iyilerde yanıyor maalesef.

yakın bir zaman önce play storede 1.4 puan almıştı sonra 4.4 geri çıkardılar rezil olmasınlar diye :D
İyi olanların sayısı bir elin 5 parmağını geçmiyor ne yazık ki :(

Ebussuud Efendi

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Bence birkaç ayet okuyup işte Kuranda Dünyanın şeklinin bahsedildiği Bigbang teorisiyle uyuşması felan yani müslüman olmazsa ne diyeyim
Herkesin kendi düşüncesi beyefendi.Kuran okurlarsa zaten bunun çok saçma olduğunu anlayacaklardır.

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
Bence birkaç ayet okuyup işte Kuranda Dünyanın şeklinin bahsedildiği Bigbang teorisiyle uyuşması felan yani müslüman olmazsa ne diyeyim
Küfre sapanlar/inkâr edenler, gökler ve yer (bir madde halinde) birleşik iken onları (büyük bir patlama ile) ayırdığımızı ve her canlı şeyi sudan yarattığımızı bilmediler mi? Onlar hâlâ inanmazlar mı? (Enbiyâ Sûresi 30.) bahsettiğiniz ayet

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Küfre sapanlar/inkâr edenler, gökler ve yer (bir madde halinde) birleşik iken onları (büyük bir patlama ile) ayırdığımızı ve her canlı şeyi sudan yarattığımızı bilmediler mi? Onlar hâlâ inanmazlar mı? (Enbiyâ Sûresi 30.) bahsettiğiniz ayet
Aynen teşekkürler.Demirin gökten geldiği de söyleniyor Kuranda ve bilim insanlarına göre de öyle.Yani insanlar bilipte mi reddediyorlar anlamıyorum